h Even voorstellen: Martin dG Bruijn7 storemanager Topps Rotterdam Topps biedt de klant vijf zekerheden: Steeds meer filialen Ontdek bij Topps uw laminaat, parket- of tegelvloer Een greep uit de vele actieproducten van Topps: de Weekkrant ADVERTORIAL i i (ownvw In 2004 opende Topps een vestiging in Rotterdam. Martin de Bruijn trad aan als storemanager. Daarvoor was hij assistent bedrijfsleider bij Topps in Sliedrecht. "Topps bied je alle kansen. Dat grijp ik graag aan", vertelt Martin. Voordat Martin (44) bij Topps kwam wer- ken, werkte hij in diverse sectoren. Van groente en fruit tot beveiliging. Martin: "Dit werk bevalt me goed. Je werkt met hoog- waardige producten en je bent de hele dag met mensen in de weer. Elke dag is anders. Niets is leuker dan klanten helpen bij het maken van een keuze, want mijn team en ik hebben zowel een adviserende als een infor- merende functie. Ons team loopt gesmeerd en dat maakt je werk ook aantrekkelijk." Prive "Sporten? Nee, dat doe ik niet meer. Ik sport op mijn werk genoeg", zegt Martin lachend. "Ik steek het merendeel van mijn vrije tijd in Topps, een Britse beursgenoteerde tegel- specialist, is 15 jaar geleden ontstaan uit een samengaan van twee uitgesproken vloerspecialisten: het Engelse Topps Ti les en de Nederlandse vloerenspecialist. Topps heeft ruim 300 vestigingen in En- geland en inmiddels 20 vestigingen in Nederland. Dat laatste aantal zal de ko- mendejaren uitgroeien tot circa 100 filia len, verspreid over heel Nederland. Topps Rotterdam Giessenweg 70-72 T: 010 415 45 51 E: rotterdam@topps.nl S: www.topps.nl Openingstijden: maandag: 11-00-18.00 uur dit/mvr: 9.00-18.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur zaterdag: 9.00-17.00 uur Zoekt u een laminaat, parket- of tegelvloer? Of liever toch een natuurstenen vloer? Orienteert u zich misschien (ook) op wandtegels? Bespaar uw kost- bare tijd, want bij Topps vindt u alles wat u zoekt. Topps, Neder- lands grootste parket- en tegel- specialist en tevens Europees marktleider op het gebied van parket, laminaat, tegels en na- tuursteen, is al 75 jaar een be- grip- Topps bedient niet alleen de gehele markt met de grootste collectie uit voorraad leverbaar. Topps levert bovendien alle (gerenommeerde) wereldmer- ken tegen absolute bodemprij- zen. En, als u met Topps zaken doet, bent u bovendien verze- kerd van een hoog serviceni- veau en een gedegen advies door zeer deskundig, enthou- siast personeel. De vloer speelt een dominante rol in het interieur en vormt de basis van uw inrichting. Het is niet eenvoudig om een keuze te maken uit de ontelbare moge- lijkheden. Wist u bijvoorbeeld dat onder vrijwel elke vloer vloerverwarming geplaatst kan worden? Doe een beroep op de praktijkervaring van de mede- werkers van Topps. Zij maken het u gemakkelijker de juiste keuze te maken. het strippen van een 2CV, en het weer in el- kaar zetten van een kitcar Le Patron en weer strippen na 10.000 kilometer. Ik doe het sa- men met mijn schoonzoon. Ik ben niet han- dig met elektra, hij wel." Thailand is het va- kantieland van zijn dromen. "Deze maand gaan we weer", vertelt hij. "Met onze twee kinderen en aanhang. Het is nu 36 graden in de schaduw. Heerlijk. Ik ga weer genieten van de Aziatische keuken. Als enige, want de rest eet liever gewone kost. Ze weten niet wat ze missen." 1. De laagste prijsgarantie De klant die hetzelfde product elders op voorraad voor een la- gere prijs aantreft, koopt bij Topps voor deze prijs en krijgt bo vendien 5% extra korting. 2. Omruilgarantie Voor alle producten die Topps uit voorraad levert geldt dat, mocht de klant na verwerking voile pakken overhouden, deze binnen 28 dagen na aankoop kosteloos kunnen worden terug- gebracht. 3. Deskundig advies Alle medewerkers van Topps hebben verstand van zaken. Hun materialenkennis en de verwerking ervan worden continu geac- tualiseerd. Door deze kennis kunnen zij de klant voorzien van zowel uitgebreide productinformatie als van de toepasbaarheid per thuissituatie. 4. Ervaren installateurs Topps beschikt over een groot aantal ervaren, gekwalificeerde vloerenleggers en tegelzetters die desgewenst voor een snelle en vakkundige plaatsing zorgen. 5. VPL-waarborg Topps is aangesloten bij de VPL, een brancheorganisatie van vloerenspecialisten. De VPL-waarborg biedt de klant de zeker- heid dat Topps afspraken altijd nakomt. Uniclick Noblesse 8mm top laminaat, van bekende Belgi- sche fabrikant. Te plaatsen in verschillende chique, smaak- volle vloerpatronen (o.a. vis- graat- en blokmotief) Nor- maal 32,95 p/m2 nu 8,95 p/m2. - Niro, de Zwitserse kwaliteit- tegel. In verschillende maten (60x60 en 30x60cm) en des- sins verkrijgbaar. Normaal 59,95 p/m2 nu 29,95 p/m2. Eiken breeddeel 3-laags lamel- parket. Wit of naturel geolied. Normaal 44,95 p/m2 nu €29,95 p/m2. - Eiken Authentic massieve plankenvloer. Kant en klaar geo lied. Normaal 69,95 p/m2 nu 47,50 p/m2. - Gyotoku, prachtige matte of glanzende wandtegels. Verkrijg baar in de maten 30x40 en 30x60 cm. Nu vanaf 14.95 p/m2. Koopzondag op tweede paasdag (24 maart) van 11.00 tot 17.00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 7