enthousiaste en proactieve collega's irado Junior Verkoper (m/v) Monteur Elektrotechniek (m/v) Assistent Teammanager (v/m) fulltime (40 uur) vacaturenr. 08021 fulltime (40 uur) vacaturenr. 08022 fulltime (40 uur) vacaturenr. 08023 Compleet naar wens mm IRADO in Schiedam is een veelzijdig bedrijf dat zich onder andere bezig houdt met activiteiten op het gebied van afvalinzameling en beheer openbare ruimte in Schiedam, Vlaardingen, Lansingerland, het Westland en de Zuid-Hollandse Eilanden. Ruim 300 mensen werken bij dit no-nonsense bedrijf dat volop in beweging is. Voor onze groeiende organisatie zoeken wij enthousiaste collega's. Bij de afdeling Verkoop is er een vacature ontstaan voor de functie: Wij bieden dit takenpakket Het actief en doelgericht werven van kianten voor onze afvaldienstverlening voor rolcontainers in het midden- en kleinbedrijf Het signaleren van marktontwikkelingen en het Leveren van input voor prognoses en (jaar) plannen Het digitaal vastleggen van klantinformatie in een klantinformatiesysteem Leveren van input voor het opstellen van offertes, contracten, planning, uitvoering en facturatie Adviseren van kianten ten aanzien van het maken van keuzes Bewaakt de kwaliteit van de uitvoering en signaleert afwijkingen Je bent omzet- en resultaatverantwoordelijk Wij vragen voor deze functie MBO opleiding (zoals MEAO commercieel/ economisch) en enige ervaring op vakgebied vereist Rijbewijs B Initiatiefrijke persoonlijkheid met commerciele drive Overtuigingskracht en een aanstekelijk enthousiasme Proactief met een "aanpakkers" mentaliteit Goed kunnen plannen en organiseren Bij de afdeling Uitvoering Bruggen Gemalen is er een vacature ontstaan voor de functie voor: Wij bieden dit takenpakket Elektronisch onderhoud aan installaties van bruggen, gemalen en pompputten Het verhelpen van storingen Het doen van voorstellen voor aanpassingen aan installaties Het deelnemen aan wacht- en storingsdiensten Wij vragen voor deze functie MBO diploma 3 of 4 (een vakgerichte elektro techniek opleiding) Rijbewijs B Goed kunnen functioneren binnen een team Goede sociale en communicatieve vaardigheden Bereidheid tot het volgen van vakgerichte opleidingen Bij de afdeling Inzameling is er een vacature ontstaan voor de functie: Als Assistent Teammanager kom je in aanraking met alle aspecten van de afvalbranche, de inzameling van zowel de huis- als de bedrijfsmatige vuilophaaldiensten en de afvalbrengstations in de regio waarin wij werken zoals: Schiedam, Vlaardingen, Lansingerland, het Westland en de Zuid-Hollandse Eilanden. Je hebt een zelfstandige functie waarin je je verder kunt ontwikkelen tot teammanager. Wij bieden dit takenpakket Het coordineren van de inzamelingwerkzaamheden en het ondersteunen van de leidinggevende bij de uitvoering van zijn taken Binnen korte termijn zelfstandig een groep medewerkers aansturen Het opstellen van planningen en het bewaken van de voortgang en de budgetten daarvan Het op uitvoeringsniveau controleren en bewaken van de voortgang en kwaliteit van het werk en het waarborgen van de veiligheidsaspecten Het rapporteren van relevante gegevens over de stand van zaken m.b.t. de uitvoering van de werkzaamheden en het signaleren van afwijkingen Het bevorderen van de interne communicatie en uitdragen van de gewenste bedrijfscultuur Het onderhouden van contacten met kianten en leveranciers en/of instanties Het deelnemen aan wacht- en storingsdiensten Wij vragen voor deze functie MB0+/HB0 opleiding en/of aantoonbaar MB0+/HB0 werk- en denkniveau Enkele jaren ervaring in een leidinggevende functie met het aansturen van ±10 medewerkers Ervaring in het coordineren van de dagelijkse werkzaamheden zodat deze effectief en efficient worden uitgevoerd Een proactieve en een "aanpakkers" mentaliteit en een commerciele en klantvaardige instelling Goede communicatieve-, organisatorische-, en planmatige vaardigheden Administratieve-, en computervaardigheden waaronder Word en Excel Rijbewijs B Bereid te werken op variabele werktijden (avond/weekend) en opleidingen te volgen Voor deze functies gelden de volgende algemene arbeidsvoorwaarden Het aanvangsalaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring Goed arbeidsvoorwaardenpakket en secundaire voorwaarden, o.a. goede pensioenregel en opleidingsmogetijkheden Voor de functiegebonden arbeidsvoorwaarden kunt u kijken op www.irado.nl Informatie en sollicitatie: Voor informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot: NV IRADO, P&O, t.a.v. Ria Fontaine, Postbus 58, 3100 AB Schiedam, telefoon 010-631 5838, email sollidtatie@irado.nl U kunt solliciteren tot 14 dagen na publicatiedatum, onder vermelding van vacaturenaam en - nummer. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 9