Uitgebreide cranberryformule houdt blaas schoon Verbeter uw geheugen en concentratie Goed nieuws voor mannen boven de 40! De Tuin van Schiedam G&W Gezondheidswinkel Libra Cran Combi 60 30 Waarom Ginkgo Combi? Nieuwe Passage 38 3111 EG SCHIEDAM Hoogstraat 15 3111 HB SCHIEDAM Cranberries of Veen bessen? 60 capsules 30 capsules gratis 32^45 20. 60 tabletten 30 tabletten GRATIS 31?* voor 19.95 Prosta Totaal Ondersteunt de functie van blaas Houdt de blaas schoon Ondersteunt een goed milieu in de blaas Ondersteunt de weerstand van het lichaam Tip: Verbetert het geheugen en concentratie Geeft meer geestelijke energie Maakt minder gevoelig voor stress Bevat een krachtige dosering van het Ginkgo Biloba extract (7500 mg.) Verrijkt met o.a. vitamine B-complex, vitamine C, magnesium, taurine, zink en tyro DE KORTINGSBONNEN KUNT U INLEVEREN BIJ De pluspunten van Prosta Totaal tel Informatiepagina met tips over gezondheid en voedingssupplementen. Eike editie met kortingsbonnen en verkoopadressen. Cran Combi is een uitgebreide Cranberryformule die helpt om de blaas schoon te houden. Een tablet bevat maar liefst 1200 mg Cranberryextract. Dat staat gelijk aan 2-3 glazen van het pure sap. Daarnaast is aan Cran Combi nog een uitgebreid complex aan natuurlijke ingredienten toegevoegd, die de invloed van deze zoetzure bessen in uw lichaam ondersteunen. Het is al langer bekend, dat Cranberries een goed milieu in de blaas ondersteunen. Al in de vorige eeuw dronken vrouwen in Amerika een paar glazen van het verse sap wanneer de blaas steun nodig had. Cran Combi is er nu in geslaagd om 1200 mg cranberryextract in een tablet onder te brengen. Dit gezondheids- product kan gebruikt worden als kuur als u zich niet lekker voelt of als onderhoudsproduct om uw blaas te verzorgen. Cran Combi is dus een prima verzorgingsproduct voor de blaas, zowel voor vrouwen als mannen. q KAG 101-1207-1338 (kortingsbon) Cranberries groeien in ons land ook in de vochtige, kalkarme duinvalleien van Terschelling. Hier worden ze ook wel Veenbessen genoemd. Een paar eeuwen geleden spoelden na een scheepsramp op het strand van dit Wadden- eiland een paar vaten aan. De jutters namen deze mee de duinen in en hoopten op een kostbare schat. Maar ze kwamen bedrogen uit. De inhoud van de vaten bestond uit paarsrode ovaalvormige bessen. Teleurgesteld gooiden de mannen ze de duinen in, waarna de Cranberry zich in de natuur van dit Wadden- eiland wist voort te planten. Ginkgo Combi is een krachti- ge formule die op natuurlijke basis het hoofd ondersteunt. Het bevat een uitgebalanceer- de combinatie van ingredien ten die het geheugen en con centratie verbeteren, minder stressgevoelig maken en meer geestelijke energie geven. Het hoofdbestanddeel van Ginkgo Combi is het extract van de bladeren van de Aziati- sche Ginkgo Biloba boom. Dit bevat een bijzondere groep van bioflavonoiden met een gunsti- ge invloed op de bloedsomloop. Dit ondersteunt ook de aanvoer van zuurstof en voedings- stoffen naar het hoofd. Daar- door wordt uw geheugen en concentratie verbetert. Boven- dien geeft Ginkgo biloba meer geestelijke energie en houdt uw evenwichtig in stresssituaties. Daarnaast zijn aan Ginkgo Combi vitamines, mineralen en aminozuren toegevoegd die de invloed van dit blad- extract ondersteunen. Ginkgo Combi is een prima gezond- heidsproduct om de geest helder te houden en bij grote geestelijke inspanning. Van scholieren tot en met ouderen en van managers tot en met mensen die ondersteuning nodig hebben bij geestelijke druk en inspanning. (kortingsbon) Ginkgo Biloba heeft een gunstige invloed op de bloedsomloop en helpt ook bij koude handen en voeten KAG 101-1207-1385 uw voordeel 12.- VAN uw voordeel 11,95 Mannen boven de veertig hoef je tegenwoordig niets meer te vertellen. Vanaf deze leeftijd kan het zinvol zijn om een middel te gebruiken om de prostaat te verzorgen. Prosta Totaal is een veelzijdig voedingssupplement dat naast een plantaardig prostaatcomplex ook een volwaardige multivitamine en energieformule bevat. Bevat plantaardige extracten voor de verzorging van de prostaat Bevat een volwaardig multivitamine/mineraal complex Geeft meer geestelijke en lichamelijke energie Helpt mannen om gezond, fit en vitaal te blijven kag 342-0707-0680 (kortingsbon) fotaal 45 tabletten uw voordeel 4,50 45 90 tabletten 24^ uw voordeel 6,25 g ^Q NS HET NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 21