A KomKids Automonteurs rgos S^roep Secretaresse Gastouders m/v vanaf 21 jaar EBM Het Nieuwe Stadsblad Gezocht: DUNCAN Automatisering bv Sales- Account- Office-manager ERVAREN AUTOMONTEURS 2 MEDEWERKERS BLOEDAFNAME KomKids is een groeiende, dynamische kinderopvangorganisatie. Ons doel: op een betrokken en hartelijke manier kinderopvang aanbieden. De ontwikkeling en het plezier van kinderen staan bij ons voorop. Een van de opvangvormen die wij verzorgen is opvang bij gastouders. Flexibele opvang in een huiselijke omgeving met veel individuele aandacht voor het kind. Ben jij flexibel, heb je ervaring en voldoende tijd en aandacht om kinderen op te vangen en lijkt het je leuk om dit vanuit huis of bij mensen thuis te doen? Meld je dan nu bij ons aan. Wij zoeken voor Schiedam-West, Nieuwland, Groenoord, Sveapark en de Woudhoek Om in aanmerking te komen voor het gastouderschap moet je de Nederlandse taal goed beheersen, een veilige en hygienische omgeving kunnen bieden, in het bezit zijn van een Wettelijke Aansprakelijkheidsverzekering (APV) en een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) kunnen overleggen. Daarnaast moet je zorgvuldig zijn in het maken en nakomen van afspraken en de privacy van de vraagouders kunnen respecteren. Heb je interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact op met ons Gastouderburo, tel: 010 4493209, e-mail: gastouderburo@komkids.nl. Of kijk op onze website: www.komkids.nl. zoekt voor de binnendienst (deeltijd) functie een Drie functies in een persoon, een baan waar je je nooit in verveelt binnen een bedrijf met een goede en informele sfeer en een goed salaris. Je telefoneert en praat gemakkelijk, je spreekt goed NL, je bent accuraat en ordentelijk, je gaat gemakkelijk met standaard software om en hebt HBO denkniveau. Wij zijn een relatief klein softwarehuis, we hebben ca. 1000 klanten in Nederland en bestaan al 28 jaar en we zitten in Schiedam-zuid. Solliciteer alleen via onze site www.duncanbv.nl/vacature (vestiging Vlaardingen) Woensdag 20 februari 2008 - Pagina 39 Argos Zorggroep is een vitale organisatie die een breed pakket biedt op het gebied van wonen, zorg, behan- deling en service aan ouderen thuis of in een van onze zorg-, verpieeg- of dagcentra. Het werkgebied omvat de regio's Nieuwe Waterweg Noord, Albrandswaard, Hoogvliet en Spijkenisse. In de komende jaren staan er verschillende nieuwbouwprojecten op stapel. We bouwen in Spijkenisse, in Schiedam en in Vlaardingen. Voor onze Centrale Ondernemingsraad zijn wij op zoek naar een (24 uurper week) De functie Als secretaresse zorg je voor de secretaries ondersteuning (o.a. agendabeheer, voorbereiden/notuleren van vergaderingen, bewaken actiepunten, correspondentie, PR en archiveren). Wij zoeken Wij vragen voor deze functie bij voorkeur een opleiding op minimaal MBO niveau. Tevens is een goede kennis van MS Office (Word, Excel en PowerPoint) noodzakelijk en is kennis van de Wet op de Ondernemingsraden een pre. Je bezit een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Daarnaast verwachten wij van jou een flexibele en doelgerichte instelling. Je beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen en een gezonde dosis humor. Je bent initiatiefrijk, stressbestendig, ondernemend en collegiaal. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Wij bieden Een zelfstandige functie in een vitale en groeiende organisatie, waar nog voldoende vakinhoudelijke uit- dagingen zijn. Hiernaast kent Argos Zorggroep uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een fiets- plan, spaarloon en goede opleidingsmogelijkheden. Informeren en solliciteren Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Carla van Dijk, secretaresse Raad van Bestuur, op telefoon 010 - 427 81 62 of kijken op onze website www.argoszorggroep.nl. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je per e-mail sturen naar werving@argoszorggroep.nl of per post naar Argos Zorggroep, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4023,3102 GA Schiedam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U bent trots op Uw vak en in het bezit van een diploma 1e of 2e auto-monteur en bekend met alle ins en outs betreffende autoelektrioiteit/elektronica en bereid zich voor de toekomst daarin verder te ontwikkelen. Wij den- ken daarbij aan een enthousiaste man/vrouw die met de oollega's een prettige werksfeer onderhoudt en waarbij klantvriendelijkheid ook een sleutelwoord is. WIJ BIEDEN Een prettige en jonge werkomgeving en de kans tot ont- plooien op het vakgebied en een goede beloning is daar bij vanzelfsprekend. INTERESSE? Stuur dan Uw CV naar Auto Maasstad, Postbus 2024, 3130 BA Vlaardingen, t.a.v. P.KIoosterman. Per mail naar p.kloosterman@automaasstad.nl Ook kunt U telefonisch solliciteren: 010-4454455 en vraag naar Peter Kloosterman. Auto Maastad is dealer van de merken Audi en Volkswagen met vestigingen in Vlaardingen en Rotterdam. Ons bedrijf is een snel groeiende jonge organisatie die ernaar streeft om onze klanten zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. Voor 2 huisartsen gezondheidscentra in Schiedam zoeken wij twee medewerkers bloedafname (6-8 uur per week voor 3 of 4 dagen van 9-11 uur, en/of oproepkracht) In het Klinisch Chemisch Hema- tologisch Laboratorium (KCHL) zijn circa 70 medewerkers werkzaam. Het laboratorium is goed geoutilleerd en voorzien van moderne apparatuur. De 15 medewerkers van de poli bloedafname verwerken materialen van de patient ten behoeve van onderzoek. De werkzaamheden bestaan uit het afnemen van bloedmonsters in een gezondheidscentrum in Schiedam waar meerdere huis artsen werken, het registreren van patientengegevens op aan- vraagformulieren, het informeren van patienten. U heeft een opleiding tot verpleegkundige, dokters- assistent of klinisch-chemisch analist en een ruime ervaring met bloedafname d.m.v. vena- punctie en vingerprik. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist. U bent communicatief vaardig en accuraat. Eventueel in bezit van rijbewijs B. De functie is ingedeeld conform de CAO ziekenhuizen in functiegroep 35, maximaat 2.202,00 bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij Gerald van Harmelen, hoofdanalist, telefoonnummer 010-4616080, oproep 3113 of jeanne van den Meiracker, oproep 3337. Uw SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIE MET curriculum vitae kunt u binnen 14 dagen na verschijning van de advertentie sturen naar Sint Franciscus Gasthuis I afdeling KCHL I Kleiwegsoo I 3045 PM Rotterdam I t.a.v. de heer G. van Harmelen I of via e-mail g.vanharmelen@sfg.nl. Het Sint Franciscus Gasthuis in Rotterdam is een modern en klantvriendeiijk stads- en streekziekenhuis. Ruim 2000 medew erkers zetten zich dagelijks in voor optimale zorg aan de patient. Het SFG is een van de Samenwerkende Topklinische oplei- dingsZiekenhuizen (STZ) en leidt specialisten, verpieegkundigen en ander medisch personeel op. Wij bieden daardoor zorg op het hoogste niveau in een gastvrije omgeving. I Meer informatie over het Sint Franciscus Gasthuis vindt u op www.sfg.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 39