/Itafrice M CVU Uitvaartzorg i de Weekkrant RIJNMOND - Afgelopen weekend heeft de meldka- mer van de Milieudienst Rijnmond DCMR zo'n 55 meldingen uit het hele Rijn- mondgebied ontvangen. Bewoners omschrijven de stankoverlast als chemische en olieachtige lucht en uitlaatgas- sen. De klachten kwamen voor- al uit Maassluis, Vlaardingen, Schiedam en Rotterdam Het zijn met name de mensen die in de buurt van drukke (snel)wegen wonen, die de meeste overlast ondervinden. Het aantal klachten is afgelopen maandagmorgen in korte tijd opgelopen tot ruim negentig. Code 1 Het grote aantal stankklachten en de voorspelling dat het hui- dige weerbeeld - stabiel en nau- welijks wind - tot woensdag aanhoudt, is de reden om code 1 (bij code 1 moeten de bedrij- ven de actuele verlading van stinkende producten aan de DCMR opgeven) uit te geven. Koude luchdaag De lage temperatuur van dit moment zorgt ervoor dat er een koude luchtlaag ontstaat, een zogenoemde inversielaag. Deze koude luchtlaag vermengt zich niet met de bovenliggende war- mere luchtlagen. Hierdoor blij- ven rookgassen van industrie en verkeer lang hangen en ontstaat meer stankoverlast dan anders. Het gebrek aan wind doet de si- tuatie al helemaal geen goed. Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam Holysingel 3 Vlaardingen UITVAARTZORG MetcUgrootste, toeurijdivtg KALEOE Kerkdiensten Zondag 24 febr. zijn er in de Christelijke Gereformeerde Hoeksteenkerk (hoek Wa- rande/BK-laan) kerkdien sten om 9.30 en 16.30 uur, voorganger is ds. C.J. Droger. Kerkdiensten Protestantse Kerk Schiedam diensten om 10.00 uur: Grote Kerk: Ds P.L. de Jong, Delfshaven. Magna- lia Deikerk: Ds. W. van Wie- ren. Bethelkapel: Ds. G. Na- gel, Delft. Dorpskerk: Ds Mv. T. Zuidmeer, 't Harde(en om 19.00 uur Avondmuziek). De ArkDs. T. Aris. In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, gaat Pastor Lidwien Me- ijer voor in de woord- en communiedienst. Zaterdag 17.00 uur met mu- zikale begeleiding van Nel de Heer, zondag 10.30 uur met het Meezingkoor onder lei- ding van Zuri Ramirez Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is mw. J.L. Schepers. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon- gen Hoogmis. De predikatie wordt verzorgd door pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu- charistieviering of dienst van Woord en Communie. In de Frankelandkapel, Sint Liduinastraat 10, is zondag om 10 uur eucharistieviering met als voorganger pater W.Saris. Het Liduinakoor verleent muzikale medewer- king aan de dienst.. ccco GIB0 456 Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 20 februari 2008 - Pagina 7 Het regent stankklachten Wie westelijk woont met een plusje loopt grote kans dat zijn woning ineens is veranderd in een meelfabriek, te struikelen over rondslingerende kozijnen, al maanden tegen een container aan te kijken of de auto bedekt met een dikke laag sloopstof aan te treffen. Wat kun je dan anders dan je ongenoegen uiten tijdens de bijeenkomst met de aanrichter van dit alles. Dan mag Rotterdam wel de Blunderput bebben, Schiedam doet er niet voor onder en heeft haar eigen debacle: de WeenPlusPut. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) if uitvaartbegeleiding Wij hebben meer dan 70 jaar kennis en ervaring. Persoonlijke benadering vinden we erg belangrijk. We denken verder dan de uitvaart zelf en staan open voor nieuwe wensen en ideeen. Melding overlijden: 0800 345 67 89 (gratis, dag nacht) Voor informatie: "S 0800 288 22 55 (gratis, werkdagen 10.00 - 16.00 uur) www.cvu.nl Bij U in de buurt 3 Dagdelen per week Nederlandse les en kennis van de Nederlandse samenleving Samen met U zoeken we naar een oplossing voor kinderopvang De inburgeringcursussen worden, in samenwerking met de gemeente Schiedam, georganiseerd door KALEOI Educatie Vul de bon in en stuur deze naar KALEOI Educatie, Antwoordnummer 70006,3070 VB Rotterdam (een postzegel is niet nodig) Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op. Naam Voorletter(s) Geboortedatum Adres Postcode Telefoonnummer (vast) Mobiele telefoon Educatie www.kerkinactie.nl/vergetenvluchteling

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 7