Fietsen Accessoires 299- Or rrivmTOTii Het Nieuwe Stadsblad Rotterdam I 0 SCHIEDAM - Het Don Bosco- koor bestaat twintig jaar. Dat wordt vrijdag 7 maart luister bij gezet met een jubileumconcert in kerkgebouw De Ark in Groe- noord.Het Don Boscokoor on- der leiding van Rob Poels is ver- bonden aan de parochie van de H.H. Martinus en Jacobus in Schiedam-Noord. Dit seizoen viert het koor zijn 20-jarig be- staan. Het jubileumjaar werd op 9 September 2007 geopend met een feestelijke viering in de eigen Jacobuskerk. Een maand later gaf het koor een geweldig en drukbezocht inloopconcert in de Grote of St Janskerk. Hoogtepunt wordt het jubi leumconcert op vrijdag 7 maart in kerkgebouw De Ark aan het Hargplein in Schiedam Noord. Het koor zingt die avond naast bestaand repertoire met onder andere teksten van Jan Lem- mens, ook een aantal nieuwe liederen. Vaste begeleider aan de vleugel is Harimada Kusu- ma. Het Di Legno Klarinetkwar- tet, opgericht door studenten van het Koninklijk Conservato- rium in Den Haag, verleent zijn medewerking aan dit concert. De netto-opbrengst van de kaartverkoop komt ten goede aan het interieur van de Jaco buskerk. Er zijn nog enkele kaarten a 7,50 verkrijgbaar. Hiervoor kunt u contact opne- men via telefoonnummer 010- 471 06 15ofviadekoorleden. Nieuwe koorleden tussen 20 en 60 jaar zijn welkom op de repe- tities woensdagavond. Voor in- formatie bel naar 010-47177 95. Vakantie is thema van Alzheimercafe SCHIEDAM - Elke eerste dinsdag van de maand is er het Alzheimercafe. Dit is het trefpunt voor mensen met dementie, hun familieleden en andere belangstellenden uit Vlaardingen, Schiedam en omstreken. Dinsdag 4 maart is er weer een bijeen- komst. Het thema van die avond is 'Dementie en va kantie'. Te gast is Jose Bru- eker, coordinator van 'Toch uit' vakanties van Alzheimer Nederland. Verder krijgen bezoekers gelegenheid om vragen te stellen. De toegang en koffie zijn gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. De zaal gaat open om 19.00. Om 19.30 start het programma. De bijeenkomst vindt plaats in 'De Brasserie' van ver- pleeghuis Zonnehuis aan de Dillenburgsingel 5 te Vlaar dingen. Heldeiziende kijkt naar voorwerpen SCHIEDAM - Helderziende Paul van Bree komt woens dag 5 maart naar wijkcen- trum de Erker. Hij doet zijn waarnemingen aan de hand van voorwerpen en foto's, die door het publiek worden meegenomen. Aanvang 20 uur (zaal gaat open om 19.30 uur) en de toegang bedraagt 5 euro. Rommelmarkt SCHIEDAM - Zaterdag 1 maart is er van 10.00 tot 15.00 uur rommelmarkt in Wijkcentrum De Erker. De entree is gratis. Zelf spulle- tjes verkopen? Tafels zijn te huur voor 8,00 per tafel. Topmerken Showroommodellen maar ook coll. '08 O SHimono SPARTA issmmm jc Rotterdam iedere zondag geopend! www.megabike.nl Burg, van Walsumweg 2 Woensdag 27 februari 2008 - Pagina 42 Zingen voor het jubileum Hie; under slechts enkele voorbeelden Gazelle QLUIC Avenue Rocker Reflex 24" kindermoun- tainbike (in doos) Van 299,- NU Ook kleinere en grotere modellen vele aanbiedingen! Alle Loekie, Mini- max Max2Bike kinderfietsen NUv.a. Gazelle Stadsfiets Schitterende stadsfiets.met lekker breed stuur, 3 versnellingen, naafdynamo.auto- matische verlichting, etc. Van 599.- NU Gazelle stadsfiets. Van 699.- NU 399- Union elek. fiets. Van 1399 - NU 699- Sparta elek. Cityseat Van 1999,- NU 999- Batavus hybride's. Van 1299,- NU 599- Sparta Moederfietsen. v.a. NU 349- Umon Moederfietsen. v.a NU 349- Montego div. mod. Van 769,- NU 399- Loekie kinderfietsen. Vanaf NU 79- Kinderzitjes van 79,95 nu v.a. NU 20- Kom kijken voor nog veel meer winkel- magazijnladingen vol! Bespaar nu veel geld. 0P=0P Enorme parti] elektrische fietsen Keuze uit honderden stuks van de merken Giant, Batavus, Sparta, Gazelle, Union, Qwic etc. Met en zonder derailleur versnelling en verschillende mogelijkheden qua actieradius! Nu heel veel modellen van 2099,- NU 1599- Bij Mega Bike heeft U al een Union elektrische fiets voor 799,- Moederfiets 3 versnellingen rollerbrakes, excl. zitjes Van 599,- NU eenmalig UNION &GUXNT Gazelle >REMEn Bianchi koga t-miyata Germaan Nostalgie Oerdegelijke omafiets van een van Nederlands bekendste A-merken^ 28" kleur zwart, klapstandaard QtC Van 299,- NU MlBUjm. Alle topmerken Professionele service garantie Beste prijs Groot assortiment accessoires Uitgebreide kids afdeling De grootste fietsboulevard van Nederland. Gevestigd aan het Oostplein, vlakbij Tropicana en het Havenziekenhuis. Mega Kids afdeling, Mega Outdoor afdeling met groot assortiment racefietsen, ATB, schoenen, kleding en toebehoren. Grote Shimano pro shop!!! Vrij. koopavond Iedere zondag geopend Ook vestigingen in Den Haag, Breda en Eindhoven. Afbeeldingen kunnen afwijken Prijswijziglngen en zetfouten voorbehouden, Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. OP=OP! 8017

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 42