1300.000, 1180.000, €180.000, 1250.000, 1490.000, alleen op vrijdag 29 februari [pop&dop Smaak aardbeien NU EXTRA VOORDELIG Onze clienten zoeken een huis in uw r Usbergsla Vastgoed BV ZONNE TUIN de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad regio Schiedam Spaland Schiedam Post Schiedam De Gorzen Schiedam Centrum Schiedam West VOORWEEK VOORDEEL GELDIG OP: MA 3 EN Dl 4-3-2008 per krop Zonnetuin Angelica Michael verrassend goed in kleine prijzen Sowieso vind ik die spuitberichten over het algemeen al spuuglelijk en aso maar bij dit vroeg ik mij nog het meest af: Wat staat bier? Is dit een goedkope imitatie van de Goejemoggelhit, het communicatieniveau van een scholier die tijdens Nederlandse les veel heeft gespijbeld of het geschreven recept van een huisarts die ff geen papiertje kon vinden. Totaie onzinnigheid om je boodschap nlsbr achter te laten. Dus, beste spuit-auteur, als je nou toch zo nodig moet kliederen, zorg er dan voor dat het leesbaar is! (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showde- sign.nl) Rotterdamsedijk 437 3112 AS Schiedam Telefoon: 010 - 473 88 88 Het totaie aanbod op www.dopendop.nl Schiedam, Koemarkt 1c - Winkelcentrum "Hof van Spaland' Mannen trappen cafedeur in SCHIEDAM - De politie heeft twee verdachten aan- gehouden die worden ver- dacht van vernieling. Vrij- dagochtend vroeg kreeg de politie melding van een ge- tuige. Twee jongens hadden geprobeerd de glazen deur in te trappen en waren daar- na richting de Parkweg gelo- pen. Gewaarschuwde agen- ten konden het tweetal op de Parkweg aanhouden. De mannen uit Schiedam in de leeftijd van 19 en 20 jaar zijn overgebracht naar een poli- tiebureau waar ze werden ingesloten voor nader on- derzoek. Ze bleken inder- daad een mit van een cafe aan de Grote Markt stuk te hebben gemaakt. In de boeien voor huiselijk geweld SCHIEDAM - De politie heeft maandagmiddag een 45-jarige Schiedammer aan- gehouden wegens huiselijk geweld. De man wordt ervan verdacht zijn 33-jarige vrouw te hebben geslagen op haar hoofd. Dit gebeurde rond half vijf in hun woning aan de Professor Aalberse- laan. Dief slaat toe in de sauna SCHIEDAM - Een 32-jarige Rotterdammer is donder- dagavond in een thermen aan de Prins Beatrixlaan aangehouden. De man werd door de bedrijfsleider aange houden nadat hij in diverse kluisjes had gekeken. Uit een van de kluisjes werd gens een geldbedrag vermist. Uit de Zonnetuin keuken: Quicksalade 200 gram Groenten allerleischotel 400 gram SCHIEDAM - Een echtpaar(40 en 41 jaar) uit Schiedam is vori- ge week maandag aangehou den wegens drughandel en het witwassen van geld. Het echt- paar wordt verdacht van be- trokkenheid bij het opzetten van hennepkwekerijen, de han- del in softdrugs, het witwassen van criminele gelden en het be- zit van vuurwapens. De zaak kwam aan het licht na dat in een pand aan de Delftweg in Rotterdam een grote hen- nepkwekerij werd ontdekt, waar de politie 2.700 planten en enkele vuurwapens in beslag nam. Tijdens de eerste verho- ren, gaven de verdachten aan dat zij onder meer een tweetal bedrijven hebben waarmee zij zeer veel geld verdienen. Het gaat om een trouwautover- huurbedrijf en een autopoets- bedrijf, waarvoor overigens wei- nig klanten waren. Op de bo- venverdieping van de bedrijfs- ruimte werd ook een hennep- kwekerij gevonden. Na onder- zoek bestaat nu het vermoeden dat de twee al enige jaren op grote schaal hennep hebben ge- teeld in diverse bedrijfspanden. Huur en contracten met Eneco stonden vermoedelijk op naam van katvangers. De opbreng- sten van de kwekerijen zijn on der andere op gegaan aan luxe goederen. Zo zijn bij zoekingen, onder andere in het woonhuis van het echtpaar, auto's, een quad, een motor, negen mini- bikes, sieraden en horloges in beslag genomen. Ook is beslag gelegd op een chalet in de om- geving van Apeldoom. doos 400 gram Grote bloemkool per stuk Nieuwe aardappelen zak 2 kilo Woensdag 27 februari 2008 - Pagina 6 Schrikkelvoordeel korting op alles! Hof van Spaland 15A Schiedam tel 010-4710080 Aanbieding is alleen geldig op vrijdag 29 februari! AANBIEDINGEN 2IJN GELDIG VAN WO 27-2 T/M ZA 1-3-2008 tenzij anders vermeld Luxe leven door wietteelt

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 6