s I 1 I pi leigen 032S333S3J Het Nieuwe Stadsblad EP SCHIEDAM - Veel koren zijn op zoek naar nieuwe aanwas. Het Koninklijk Schiedams Mannenkoor Orpheus probeert nieuwe leden voor koormuziek te interesseren door gratis muziekiessen aan te bie- den. De openbare repetities van Or pheus zijn zeer in trek. Bezoe- kers mogen meezingen en pik- ken gratis een graantje muzika- le vorming mee. Daarom gaat het Koninklijk Schiedams Mannenkoor dit jaar nog een stapje verder op deze weg. Naast het prolonge- ren van openbare repedties zul- len er dit jaar ook gratis muziek iessen worden aangeboden aan belangstellenden voor koor- zang bij Orpheus. Koor en dirigent nodigen ieder- een met belangstelling voor zang en muziek, zowel mannen als vrouwen, jong en oud uit om kennis te nemen van de onge- dwongen en gemoedelijke sfeer waarin repetitie koorzang plaatsvindt bij Orpheus. Doe mee De openbare repedtie van het Koninklijk Schiedams Mannenkoor Orpheus wordt zaterdag 8 maart ge- houden in gebouw de Ark aan het Hargplein 101 in Schiedam-Kethel. Een ieder met belangstelling voor koorzang is welkom om mee te zingen en de sfeer te proe- ven. Deelname aan de repe titie is gratis. Er zullen dit jaar eveneens muziekiessen voor (aspirant) koorleden worden georganiseerd waar in aandacht besteed wordt aan stemtechniek, noten- schrift en koorzang. Mannelijke belangstellenden kunnen als zij dat willen mee zingen met het koor, op voor- waarde dat zij de vrolijke kwink- slagen van de dirigent los Vran- ken jr voor lief nemen! Het belooft een prettige humor- voile en toch serieuze ochtend te worden voor ieder die van muziek houdt. y?P': Kinderen in traditionele klederdracht tijdens het multi-culti kinderfeest in wijkcen- trum Dreesplein. Door de exotische hapjes en buitenlandse wanen bezoekers zich even in een ander land. De meer dan honderd kinderen maken spelenderwijs kennis met verschillende culturen en is er voor iedereen iets te beleven. (Foto: PR) I Kerkdiensten In de Heilig Hartkerk (Gor- zen) is zondag om 9.45 uur een eucharistieviering met het H.Hartkoor, voorganger is pater Miltenburg. Na af- loop is er gelegenheid om een kopje koffie te drinken. Om 11.00 uur is er een En- gelstalige eucharistieviering Kerkdiensten Protestantse Kerk Schiedam, diensten om 10.00 uur: Grote Kerk: Ds. G.de Lang, Westerhaar. Magnalia Deikerk: Ds. M. Russchen. Bethelkapel: Ds. W. v.d. Vegt (SOW). Dorps- kerk: Ds. J. v.d. Peppel. De Ark: Ds. W.van Wieren en mevr. A. v.d. Bos. In de St.Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, wordt de weekendliturgie verzorgd door de Liturgie- groep. Zaterdag 17.00 uur met muzikela begeleiding van Mevr.Nel de Heer, Zon dag 10.30 uur met het Koor Laus Deo o.l.v. Zuri Ramirez. Zondag dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Ge- loofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds. K. Yntema. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15uurGezon- gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinu- sparochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eu charistieviering of dienst van Woord en Communie. In de Frankelandkapel, Sint Liduinastraat 10, is zondag om 10 uur eucharistieviering met als voorganger pater W.Saris en medewerking van het Liduinakoor. OPENINGSTIJDEN: AAA. T/AA ZA. 10.00 - 18.00 UUR DONDERDAG KOOPAVOND TOT 21.00 UUR Per quto A12 (van Utrecht naar Den Haag) Afsiag: Gouda/Boskoop (nr. 11) Richting bedrijventerrein Goudse Poort De Vrijbuiter Gouda Onze krant vol met aanbiedingen valt in de week van 10 maart in uw brievenbus! Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 25 Orpheus geeft muziekles i jppli (Goudse Poort) r\cS%0 LET-OB!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 25