Us irkminuten Nieuw en toch gebruikt .V illW W Toilet Snoeien en versnipperen Humor ligt op tafel Nieuw plafond in een dag Lekker schuimen! Woonruimte voor vlinders Verleidelijke woonbeurs van de van ae toekomst t—B5SSK2 Pli compost de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Pocketgarden: Eva Solo Designrestaurant voor de vogels Plantjes uit een zakje ]e hebt onverwachts iets te vieren, maar de champagne staat niet koud? Geen reden voor paniek, als je de Wine Chiller in huis hebt. Deze Wine Chiller heeft slechts zes minuten nodig om ijskoude bubbels te kunnen serve- ren. Je hoeft nu nergens meer op voorbereid te zijn. Als je een drankje snel koud wilt heb- ben, hoef je geen grote voorraad meer in de koelkast aan te leggen. Even in de Wine Chil ler en klaar ben je. Hij koelt zo'n veertig keer sneller dan de gemiddelde koelkast. Meer info op www.iwantoneofthose.com. Gek op de nostalgie van ver- vlogen tijden, maar wel ge- wend aan het comfort van nu? Een interieur dat warmte uitstraalt, haast antiek oogt, maar alle eigenschappen kent van de 21e eeuw? Het is mogelijk. Lederen stoelen ogen natuurlijk altijd al luxu- eus, maar stralen nu ook die authentieke warmte van gebruiktleer I uit. Spikspl- internieuw, maar behan- deld volgens een speciaal procede waar de stoelen hun uitstraling door krijgen. Zoals deze Roc ket chair, die zo uit een oude bi- bliotheek lijkt te komen. www.versmissen.nl. Een toilet waarmee je 180 graden kunt draaien, waarop je automatisch in de juiste 'houding at ot waarbij in het waterreservoir een spoelbakje zit tn- gebouwd. Een groep jonge ontwerpers van de University of Applied Sciences uit Aken nchtte weUich, heel anders uitzien. Info is te vinden op www.bademnholland.nl. Voor het interieur zijn er tal van mogelijkheden om het huis in een prettige lentesfeer te brengen. De gele kamerbrem is niet een van de bekendste, maar wel een verrassend leuke! De kamerbrem is met haar gele vlinderachtige bloemen een ideale sfeermaker voor de periode rond Pasen. De plant zit boordevol bloemknopjes en bloeit weken aan een stuk door! De kamerbrem kan het beste op een lichte plek in de kamer ge- zet worden en vraagt iedere week om wat water. Meer verzorgingtips op www.groenrijk.nl. Het duurt niet lang meer of we kunnen lekker in de tuin zitten. Maar eerst moet er nog een beetje gewerkt worden: het is tijd om te snoeien! Maar wat te doen met het snoeiafval? De Pac- a-Shredder biedt hulp. Hij versnippert probleemloos takken tot een diameter van 40 mm. De opvangbak heeft een inhoud van 62 liter, die geleegd kan worden in de GFT-bak of op de composthoop. Het overgrote deel van het snoeiafval kan ge- makkelijk worden omgezet worden in nuttige compost. Bron: www.flymo.com. ffl Hectrolu* f mi Een van de winnaars van de Electrolux ontwerpwedstrijd 2007 is de Return Pot. Dit ap- paraat tovert plastic zakjes om tot compost voor planten. Een heel bijzonder concept waar we hopelijk in de toe komst meer van zullen horen. Als je de tafel wilt beschermen tegen hete pannenbodems, is het slim om een onderzetter te gebruiken. En zelfs een onder zetter kan de sfeer aan tafel een beetje bei'nvloeden. Deze Hot- man Trivet, bijvoorbeeld, geeft de eettafel een beetje humor. Zonder morren zal het rode ventje de pan omhoog blijven tillen. Bron: www.perpetualkid.com Het plafond is hard aan een opknapbeurt toe, maar geen zin in al het gedoe er omheen, zoals het meubilair weghalen of afdekken? Dan kan een Plameco plafond wellicht een oplossing bieden. Een Plameco plafond kan vlak onder het bestaande plafond worden aangebracht, zodat de grotere meubels gewoon kunnen blijven staan. Het plafond wordt kant en klaar geleverd in de gewenste kleur, dus het schilderwerk is al gedaan. Het nieuwe plafond wordt niet alleen schoon en zonder overlast aangebracht, het gaat ook heel snel. Meestal zelfs binnen een dag. En voor iedere woon- stijl is er wel een passend plafond te vinden. Meer info op www.plameco.com. Het is nu wel heel eenvoudig om thuis een overheerlijke koffiespecialiteit te maken. De inmiddels zeer bekende en populaire Senseo heeft er een nieuw broertje bij: de Senseo Latte Select. Via het geintegreerde, uitneemba- re melkreservoir wordt au tomatisch verse opge- schuimde melk aan het kopje koffie toegevoegd. Alle soorten verse melk zijn te gebruiken, naar persoonlijke voorkeur. Het dubbele verwar- mingssysteem garan- deert dat de melk en de koffie gelijktijdig klaar zijn. Kijk voor meer informatie op www.philips.nl. Als het nat en guur is, zoeken vlinders graag beschutting. Wie de ze gevleugelde kunstwerkjes tegemoet wil komen, kan een vlinderkast in de tuin hangen. Het kunnen ook nog eens leuke blikvangers zijn, zoals de vlinderkasten die gei'nspi- reerd zijn op de karakteristieke Zweedse houten woningen. Een lust voor het oog en een opvallend en speels element in de tuin. Het vlinderhuisje is beschikbaar in rood, geel en in een na ture! uitvoering voor wie het huis zelf wil schilderen. Meer op www.lycoseshop.nl. Diverse themapleinen waaronder Interieur, Beeld Geluid, Bou- wen Klussen, Nieuwbouw en Kunst, die allemaal in het teken staan van 'De Verleiding'. En om het af te maken is er nog een ex tra plein waar de Verleiding centraal staat. De derde editie van Wonen&Co in Martiniplaza in Groningen belooft weer iets bij- zonders te worden. Op de beurs, die van donderdag 13 tot en met zondag 16 maart plaatsvindt, kunnen bezoekers terecht voor ad- viezen, workshops, aanbiedingen, primeurs, inspiratie en tips op het gebied van wonen. Een nieuw element random Wonen&Co is een ontwerpwedstrijd, waarbij deelnemers worden uitgedaagd om een milieubewuste hanglamp te ontwerpen. Kijk voor meer informatie op beurs.wonenenco.nl. Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 26 Woontrends W %jfp i ir 'Unt Tni Pt Vfln flP '•"W

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 26