LinkerLisse heerlijk aanbod van LinkerLisse! nn Het Nieuwe Stadsblad www.linkerlisse.nl Glimlach vormgevers van slaapkwaliteit auping hulstaK! svedex Wereld van cellofaan in Plastic Fantastic Tijdens hun laatste show be- leefde het publiek het groot- ste papiergevecht dat ooit plaatsvond. Na de succes- volle voorstelling Paper World, komt het clowngezel- schap Mimi Richi uit Kiev op zondag 9 maart 2008 om 14.00 uur naar Fortis Theater aan de Schie met Plastic Fantastic. In deze show creeert Mimi Richi geen we reld van papier, maar van al- ledaags cellofaan. Het pu bliek kan zich laten verassen door alles wat met plastic mogelijk is. De voorstelling belooft een aparte mix te worden van clownerie en fi- losofie. Zeker is dat het pu bliek niet op de stoelen hoeft te blijven zitten. De naam Mimi Richi verwijst naar de sterke kracht van de mime, die de clowns in de voorstel ling gebruiken om contact te maken met het publiek. Het gebruik van plastic geeft ze naar eigen zeggen de moge- lijkheid om op te vallen bij het publiek en aan te spre- ken bij een zeer grote doel- groep, die niet ingedeeld kan worden in een leeftijdscate- gorie. Mimi Richi tourt langs verschillende theaters in Eu- ropa en heeft prijzen gewon- nen op verschillende inter- nationale festivals. Reserve- ren: (010) 2 467 467 of www.theateradschie.nl. Kanaalstraat94-98, gratisparkeren, telefoon02524145 41 Goudsesingel 213-221, gratis parkeren, telefoon 010 414 69 00 leetage, Watermanweg 117B, telefoonoio 220 1444 The World Goes 'Round was een enorme hit op Broad way en in Londen en won zo'n beetje alle grote prijzen die er te winnen zijn. Een muziekprogramma, vol showstoppers van het Ameri- kaanse schrijversduo Kander en Ebb, vertolkt door bekende Ne- derlandse artiesten als Jon van Eerd, Tony Neef, Laura Vlas- blom, Ellen Evers en Mylene d' Anjou. Maandag 10 maart om 20.15 uur gaat de Nederlandse versie van het stuk in premiere in Fortis Theater aan de Schie. 'New York, New York', 'Money Money', 'All That Jazz', 'Caba ret' en 'Mr. Cellophane' zijn slechts enkele showstoppers die in The World Goes 'Round voorbij komen. Verschillende nummers van Kander en Ebb zullen de revue passeren. John Kander en Fred Ebb vor- men misschien niet het be- kendste songwriterteam van Amerika, wel een van de succes- volste. Hun liedjes bevatten alle aspecten van het leven: hoogte- en dieptepunten, hoop, stille wensen, intens verdriet en uit- bundige vreugde. Behalve hits voor musicals Chicago en Caba ret schreven zij onder andere teksten voor Frank Sinatra, Bar- bra Streisand, Shirley Maclain en zijn zij grootleverancier van Liza Minelli. The World Goes 'Round herbergt een mix van bekende en minder bekende songs en evergreens uit de mu sicals Cabaret, Chicago, New York, New York en Kiss of the Spiderwoman. In de theater- show worden maar liefst 32 songs van het schrijversduo ge- bracht door een Nederlandse cast vol bekende gezichten. De cast van The World Goes 'Round bestaat onder andere uit Jon van Eerd, Laura Vlas- blom, Ellen Evers, Mylene d' Anjou en Tony Neef. Een zorg- vuldig geselecteerd cast, die zo- wel op gebied van zang als spel perfect bij elkaar aansluiten. Juist hun verscheidenheid in persoonlijkheden maakt de voorstelling tot een spannend geheel. De zangers worden in de voorstelling ondersteund door een spetterend live orkest, een speciaal ontworpen decor en lichtplan en zorgvuldig geko- zen kostuums. Kaarten De premiere van The World Goes 'Round is te zien op maan dag 10 maart om 20.15 uur in Fortis Theater aan de Schie. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar aan de kassa van het theater, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, telefoonnummer (010) 2 467 467 of via www.theateradschie.nl. Humor, romantiek, drama, geweldige melodieen en brutale teksten maken The World Goes 'Round tot een opwindende viering van het leven. Een show waarbij door een mooi decor en zorgvuldig gekozen kos tuums getracht wordt het publiek met een glimlach naar huis te laten gaan. Met songs rechtstreeks van Bro adway en een Nederlandse cast vol bekende gezichten, waaronder Jon van Eerd. The World Goes 'Round zit boordevol klassiekers. foto: pr 'Vraag naar onze actievoorwaarden in de winkel. beddinghouse ehgosleep- Ultfl8«l«pen! Gauche Collection Woensdag 5 maart 2008 - Paginaa 30 The World Goes'Round in premiere

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30