8 I 4- funda I s makelaars I Zaterdag 8 maart Open Huis van 11.00 - 13.00 uur Kom geheel vrijblijvend bezichtigen zonder afspraak! 1 1 I I makelaars I ft 9 Is 4VIV 1 Newtonplein 65, Schiedam Vraagprijs 109,500,- k.k. Kaiixfors 68, Schiedam Aletta Jacobskade 16, Vlaardingen gen Vraagprijs 375J 000,- k.k. Herautpad 12, Schiedam Over de Vesten 124, Schiedam Vraagprijs 109.000,- k.k. Vraagprijs 116.500, Vendelhof 106, Schiedam Gildeweg 48, Schiedam Marconistraat 77 a+b, Schiedam Westfrankelandsestraat 127, Schiedam Groenelaan 2, Schiedam ttW.WiWVAV,' Leliendaal 15, Schiedam Veldpad 86, Schiedam Vraagprijs 252.500,- k.k. 1 orza In een rustige buurt, op de 2e verdieping gele gen goed onderhouden, in 2003 geheel gereno- veerd 3-kamer apparte- Iment. De woning is jgelegen nabij diverse (winkels en openbaar •vervoer, beschikt over twee balkons en een berging in de onderbouw. Een keurig appartement, waar u werkelijk niets aan hoeft te doen. Uitstekend gelegen ruim en licht 4-kamer ^(voorheen 5-kamer) i appartement op de top- verdieping, met o.a. een [ruime berging en par- keerplaats in de onder- bouw. Het appartement ligt aan de rand van het groengebied Midden-Delfland, in de wijk Sveaparken in het geliefde Sveafors, het meest zui- delijke deel. Van alle comfort voorzien! Op een van de beste woonlocaties te Vlaardingen-Holy, nabij de Vaart, moderne drive-in herenhuis met zonnige tuin op het z/w. Op eigen grond gelegen. O.a. voorzien van eigen parkeer- plaats, garage, woonkeuken 25m2, woonkamer met kitchenette 55m2, beide verdiepingen voorzien van vloerverwarming en 3 zeer ruime slaapkamers. Eigen grond. Nabij het centrum van Schiedam, gelegen op de 2de etage van een kleinschalig apparte- mentencomplex wordt verkocht dit moderne tweekamerappartement met vrij uitzicht over een singel. Het apparte ment is geheel voorzien van dubbele beglazing in hard houten kozijnwerk. Is ook vrijwel geheel voorzien van een drempelloze laminaatvloeren heeft een aparte berging in de onderbouw. aK) Op eigen grond gele gen goed onderhouden tweekamerappartement op de 10e verdieping .met fantastisch uitzicht lover Schiedam. Lichte woonkamer met fraaie I open inbouwkeuken. Het complex is op de rand van het centrum gelegen en heeft daardoor een uitstekende bereikbaarheid en alle voorzienin- gen binnen handbereik. Tevens is er een eigen par- keerplaats (en berging) in ondergelegen garage beschikbaar. Goed onderhouden, gemoderniseerd en speels 3-kamer apparte- I ment gelegen op de 3e fen 4e verdieping met uitzicht over waterpartij en molen. Berging op •de begane grond. Het appartement heeft een centrale ligging ten opzichte van het centrum en een nabijgelegen metrostation. Dit keurig onderhouden 4-kamer maisonnette, geheel voorzien van dubbel glas en een mooie laminaatvloer, ligt op de 1e en 2e etage van een klein- [schalig appartementen- I complex in de kind- vriendelijke en groene wijk Woudhoek, nabij win- kelcentrum en openbaar vervoer. Twee woningen in een pand. De woning is ver- deeld in een verzorgde [4-kamer bovenwoning met balkons en 4 t kamerbenedenwoning met tuin en hebben bei- (den een moderne keu- 'ken en een luxe badka- mer. De woning bevindt zich in een nette rustige straat, met vrij uitzicht over een vijver en om de hoek van het centrum. Diverse scholen en Kinder- speelplaats nabij. Ideaal voor twee gezinnen of een groot gezin. Een exclusief pand met vele mogelijk- heden, echt de moeite waard om te bezichtigen! Vraagprijs 325,000,- k.k. I In een rustige wijk in het Westen van I Schiedam, op goede [stand ligt dit statige en [ruime herenhuis. Het [pand kan dus op diverse Jmanieren gebruikt en [bewoond worden. De 'zeer lichte en zonnige woonkamer met parketvloer is voorzien van een sfeervolle open haard en moderne keuken. De woning is grotendeels voorzien van nieuwe kozij- nen met dubbele beglazing en heeft een zonnig dakterras over de gehele breedte van het huis. Goed onderhouden hoekeengezinswoning met balkon gelegen in een rustig deel van de sfeervolle buurtwinkel- straat. De woning is j zowel aan de buiten- Hfals aan de binnenzijde zeer goed onderhouden en is onder andere voorzien van een luxe open keuken en een moderne luxe badkamer. Tevens heeft deze woning een ruim dakterras. Vraagprijs 139.500,- k.k. f orza Speels ingedeelde 5- -"V" kamer split-level eenge- jfc. zinswoning gelegen in het centrum van Schiedam. De woning beschikt over een ruime living met vide, woon keuken, 4 slaapkamers, hobbyruimte, een ver zorgde tuin/terras op het zuidoosten en een par- keerplaats. De woning is gelegen achter de (Nieuwe Passage) en voorzieningen als winkels e.d. zijn op loopafstand bereikbaar. wmsm iffl SSB8E Keurig en goed onder houden 5-kamer eenge- zinswoning met uit- bouw op de begane grond aan de achterzij- de. Deze woning is uiterst gunstig gelegen aan de rand van Schiedam Noord nabij het winkelcentrum "Hof van Spaland", sportschool, kinderdagverblijf, scholen, openbaar vervoer en aan het natuurgebied "Midden Delfland". De woning heeft een eigen parkeerplaats voor de deur en een zonnige z/w tuin met op het zuiden een hardhouten terras aan het water! Forza Makelaars Boersvest 10d-12a, 3112 DD Schiedam tel. 010 273 1222 info@forza.eu www.forza.eu www.funda.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 36