KLINGER [M]©@FF deBoer Graag gedaan 46 collega's, 8.860 klanten en een gloednieuwe winkel, iets voor jou? r.MTOiTEni Het Nieuwe Stadsblad ADMIN ISTRATIEF VERKOOPMEDEWERKER Connect with Quality Verkoopspecialisten m/v Kassamedewerkers en Vakkenvullers m/v "BREEDVELD WEAVER" B.V. HYDRAULISCHE APPARATUUR Medewerker binnendienst Half mei opent Super de Boer een winkel aan de Schiedamseweg in Rotterdam. We hebben grote plannen met deze gloednieuwe winkel, zoals de beste winkel van de buurt worden. Maar om die te kunnen realiseren hebben we vooral hele goede medewerkers nodig. Werken bij Super de Boer betekent werken voor en met mensen. Elke dag zorgen we voor prima service, verse producten en een hoge kwaliteit. Werken bij Super de Boer betekent ook werken bij een succesvolle supermarktketen met veel opleidings- en carrieremogelijkheden. In deze functie ben je de spil op een van de afdelingen in de supermarkt (Vers, Non-food of Kassa). Je zorgt ervoor dat de afde- ling prima op orde is en dat klanten goed worden geholpen. Dat doe je samen met een aantal collega's op de afdeling. Voor deze functie zoeken we enthousiaste mensen op MBO-niveau. Een vaste baan is gelukkig nog ver weg voor jou. Maar lekker wat bijverdienen om wat meer te kunnen besteden is natuurlijk nooit weg. Of je nou spaart voor een scooter, de nieuwste iPod, een nieuw mobieltje of om uit te gaan. Je kunt in de middag, in de avond, op zaterdag en op zondag bij ons terecht. Afhankelijk van je interesses en capaciteiten kom je te werken als vakkenvuller op de afdeling'Vers'of op de afdeling'Houdbaar'of als kassamedewerker. Meer informatie? Bel met Eric Ausma, supermarktmanager van Super de Boer Rotterdam, telefoon 06-12990407. Solliciteren kan via sdb6150@hotmail.com of op www.werkenbijsuperdeboer.nl. is actief met de verkoop, assemblage, onderhoud en reparatie van hydraulische apparatuur, systemen en cilinders uit alle denkbare industrieen zoals offshore, civiele constructie, weg- en waterbouw en transport. Wij zoeken voor vast dienstverband functie-eisen Graag administratief willen werken. Kennis van hydrauliek/pneumatiek is een pre. Enige jaren werkervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Dhr. A. F. Breedveld Postbus 154 3130 AD Vlaardingen Voor meer informatie kunt u kijken op onze site: www.breedveld-weaver.nl fT" Bedrijfsprofiel Klinger behoort tot de meest vooraanstaande fabrikanten van afdichtings- materialen en appendages. De Klinger producten onderscheiden zich door betrouwbaarheid en duurzaamheid en worden overal ter wereid toegepast in processen bij belangrijke industriele ondernemingen. Als Nederlandse vertegenwoordiging levert Klinger Picoffnaast de eigen producten ook een uitgebreid assortiment hoogwaardige industriele producten vanuit de gehele wereid en heeft exclusieve vertegenwoordlgingen voor Nederland van diverse gerenommeerde fabrikaten op het gebied van afdichtingen, appendages, industriele deursystemen, aandrijvingen, slangen en compensatoren. Klinger Picoff heeft ca. 90 medewerkers, is gevestigd in een modern kantoor- pand in Rotterdam Alexanderpolder en is per auto en openbaar vervoer goed bereikbaar. Het opbouwen en onderhouden van een professionele en langdurige relatie met haar klanten en personeel stelt het bedrijf centraal. Bedrijfscultuur Binnen Klinger Picoff heerst een open en informele sfeer, waarin de iijnen kortzijn. Dus voor vragen of ideeen binnenlopen bij de directeur is de normaalste zaak van de wereid. De werkwijze laat zich het best omschrijven als "no-nonsense", iedereen levert een prestatie en we zorgen er met zijn alien voor dat het bedrijf gezond blijft. Voor de productgroep Industriele deursystemen zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving Naast het onderhouden van telefonische contacten met klanten en leveranciers zorg je voor de technische uitvoering van de orders. Hiervoor verzorg je technische documentaties zoals tekeningen, productspecificaties en werk- instructies. Je werkt hiervoor nauw samen met onze productspeciaiisten, verkoopmedewerkers, werkplaats, leveranciers en service monteurs. Verder geef je technische adviezen, maakt offertes en volgt deze in samenspraak met de buitendienst op. Kortom je wordt een belangrijke schakel in het streven naar continuiteit en tevreden klanten. Je bent een teamspeler maar je kunt ook zelfstandig werken en bent creatief als de situatie daarom vraagt. Functie eiserr Denk- en werkniveau: minimaal MBO Affiniteit met technische producten (WTB/Electro) Goed technisch inzicht en oplossingsgerichte instelling Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Beheersing van Duits is een pre Goede contactuele vaardigheden Rijbewijs B Geinteresseerd? Stuur je brief met c.v. naar: Klinger Picoff Contactpersoon: Rene Groeneveid Nikkelstraat 2-4 3067 GR Rotterdam Postbus 8504 3009 AM Rotterdam Tel 010-4557555 Fax 010-4563890 E-mail rgroeneveld@klinger.nl www.klinger.nl Super

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 46