Zoek je een leuke bijverdienste? bezorgers KLINGER [PD©®[?P ideale parttime baan moeders Medewerker Klantenwerving M Facilicom In 1 jaar je (mbo-)diploma Schoonheidsspecialist of Pedicure?! Wij zijn op zoek naar voor deze krant. Goede verdiensten! Lijkt dat je wat? surf dan naar www.interlanden.nl, bel naar 0900-4683752 (lokaal tarief) of mail naar aanmelden@interlanden.nl Open dag zaterdag 29 maart 2008 van 11.00 - 15.00 uur college Connect with Quality de Weekkrant Nieuwe Stadsblad interianclen voor gemotiveerde www.wordpedicure.nl www.wordschoonheidsspecialist.nl De juiste mensen op de juiste plek Service- en installatiemonteurs buitendienst W6e?nsdag'5 maart2oW- Pagina 50 Facilicom Services Group is de holdingmaatschappij van onder andere Gom Schoonhouden, Trigion Beveiliging, Prorest Catering, Axxicom Personeels- diensten, Breijer Bouw en Installatie en Facilicom Facility Solutions. Het leveren van facilitaire diensten is onze kernactiviteit. Daarmee neemt Facilicom op grote schaal de facilitaire zorg uit handen van haar opdrachtgevers. Op het hoofdkantoor in Schiedam bevindt zich de afdeling Klantenwerving Direct Marketing. Deze afdeling is onder andere verant- woordelijk voor het werven van afspraken voor de salesmanagers van alle divisies. Functieomschrijving: Als medewerker Klantenwerving sta je aan het begin van het salestraject. Je taak bestaat voornamelijk uit het tele- fonisch contact leggen en het maken van kwalitatief goede afspraken. De door jouw gemaakte afspraken zijn van groot belang voor de gehele organisatie. Om de juis- te kwaliteit en hoeveelheid afspraken te realiseren, werk je intensief samen met de salesmanagers. Taken en verantwoordelijkheden: het maken van afspraken voor de salesmanagers van de verschillende divisies; het verwerken van de gespreksinhoud in het CRM- systeem; het bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de gemaakte afcpraken. Je hebt: een mbo-werk- en denkniveau met uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; een pro-actieve houding als doorzetter met over- tuigingskracht; een servicegerichte persoonlijkheid met een groot inlevings- en doorzettingsvermogen; enthousiasme. Het maken van telefonische afspraken zie je als een uitdaging (ervaring is een pre). Wij bieden: Naast een enthousiast team, een organisatie die het beste van haar medewerkers vraagt en daarvoor ook de juiste ondersteuning en begeleiding biedt. De functie van Medewerker Klantenwerving is een parttime functie, waarbij de mogelijkheid bestaat om onder schooltijd te werken en tijdens alle schoolvakanties vrij te zijn. Facilicom Services Group heeft uitstekende arbeids- voorwaarden. Reageren? Stuur je cv met motivatie naar mdewilt@facilicom.nl. Schriftelijke sollicitaties kunnen gestuurd worden naar Facilicom Services Group, t.a.v. Marco de Wilt, Postbus 144, 3100 AC Schiedam. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Miriam van Dijk, teamleider Klantenwerving (010 - 298 11 04) of surf naar onze site www.facilicom.nl. MS Overige opleidingen: Visagie Nagelstyling Manicure Parfumerie en cosmetica De opleidingen zijn te volgen in voltijd of deeltijd. www.imko.nl Westblaak 32, 3012 KM Rotterdam. Telefoon oto - 40 47 195 Bedrijfsprofiel Klinger behoort tot de meest vooraanstaande fabrikanten van afdichtings- materialen en appendages. De Klinger producten onderscheiden zich door betrouwbaarheid en duurzaamheid en worden overal ter wereld toegepast in processen bij belangrijke industriele ondernemingen. Als Nederlandse vertegenwoordiging levert Klinger Picoff naast de eigen producten ook een uitgebreid assortiment hoogwaardige industriele producten vanuit de gehele wereld en heeft exclusieve vertegenwoordigingen voor Nederland van diverse gerenommeerde fabrikaten op het gebied van afdichtingen, appendages, industriele deursystemen, aandrijvingen, slangen en compensatoren. Klinger Picoff heeft ca. 90 medewerkers, is gevestigd in een modern kantoor- pand in Rotterdam Alexanderpolder en is per auto en openbaar vervoer goed bereikbaar. Het opbouwen en onderhouden van een professionele en langdurige relatie met haar klanten en personeel stelt het bedrijf centraal. Bedrijfscultuur Binnen Klinger Picoff heerst een open en informele sfeer, waarin de lijnen kort zijn. Dus voor vragen of ideeen binnenlopen bij de directeur is de normaalste zaak van de wereld. De werkwijze laat zich het best omschrijven als "no-nonsense", iedereen levert een prestatie en we zorgen er met zijn alien voor dat het bedrijf gezond blijft. www.facilicom.nl Voor de productgroep Industriele deursystemen zijn wij op zoek naar Functieomschrijving Binnen een groep van een 8-tal buitendienstmedewerkers, zullen na een inwerkperiode, de volgende werkzaamheden op locatie mede door jou uitgevoerd worden: installatie, reparatie, onderhoud en modificatie van industriele deursystemen waaronder voornamelijk snelloop roldeuren. Functie eisen LTS VMBO MTS Electro Werktuigbouwkunde of metaal (of gelijkwaardig) Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Zowel zelfstandig als in kleine groepen kunnen werken Rijbewijs B Service- en klantgericht Goede omgangsvormen Denken in creatieve oplossingen Beschik je over de bovenstaande eigenschappen dan kan Klinger Picoff je het volgende bieden: Een afwisselde, dynamische baan met ruimte om jezelf te ontwikkelen. Een salaris passend bij de zwaarte van de functie en een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Ge'interesseerd? Stuur je brief met c. v. naar: Klinger Picoff Contactpersoon: Rene Groeneveld Nikkelstraat 2-4 3067 GR Rotterdam Postbus 8504 3009 AM Rotterdam Tel 010-4557555 Fax 010-4563890 E-mail rgroeneveld@klinger.nl www.klinger.nl KMMGER

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 50