Jouw inzet, haar vrijheid Tencef i Ariool Enn Het Nieuwe Stadsblad BENT U OP ZOEK NAAR ONZESAAR? Gewoon jezelf zijn. Het werkt bij Tence! DE KALENDER VAN ROZANNA wij bieden: kinderopvang aan huis zorg aan huis hulp in huis meer weten? 0900 - ONZESAAR www.onzesaar.nl isaar ■s0oW 6EGELEIDERS en JOBCOACHES www.steinmetzdecompaan.nl Steinmetz de Compaan Intercedent Vestigingsmanager (Rotterdam) Avoer- en rioolreiniging Administratief medewerkster Monteurs ontstoppingswerk en hulpmonteur (met rijbewijs B) Wbensdag 5 rrfaOft 2008 Pagina 52 Onze Saar staat thuis voor u klaar als gastouder. Zo blijven uw kinderen lekker thuis terwijl u zelf aan het werk bent. Ook voor buitenschoofse opvang. Onze Saar Gastouder is een erkend gastouder- bureau en voldoet aan de wettelijke eisen voor gastouderopvang (i.v.m. kinderopvangtoeslag). Onze Saar staat thuis voor u klaar met thuiszorg en regelt de persoonlijke zorg wanneer u door ouderdom, ziekte of handicap niet meer zo goed uit de voeten kunt. Onze Saar Thuiszorg werkt met professionele Saren. Ook met een PGB kunt u gebruik maken van Onze Saar. Onze Saar staat thuis voor u klaar als hulp in de huishouding, zoals wassen, strijken, schoonmaken en het voorbereiden van maaltijden. Onze Saar postbus 299 3000 AG Rotterdam info@onzesaar.nl 0900 669 37 22 10 cent p.m. staat thuis voor u klaar! Ac. Rozanna heeft het er maar druk mee... Ondanks haar beperking doet zij net zoveel nuttige en leuke dingen als ieder ander mens. Maar alleen redt ze dat niet. Ze heeft daar intensieve begeleiding bij nodig van mensen die haar begrijpen. Bij Steinmetz de Compaan zorgen we dat mensen met een beperking zoveel mogelijk zelf kunnen bepalen hoe zij hun leven inrichten. Met betrokken medewerkers en professionele ondersteuning voor jeugd, volwassenen en ouderen. Voor diverse locaties zijn wij op zoek naar: In deze functies help je mensen met een complexe zorgvraag door het bieden van structuur en zorg en het aanreiken van praktische oplossingen. Kortom alles gericht op het ontwikkelen van mogelijkheden. Daarbij is geen dag hetzelfde. Veeleisend werk dat veel flexibiliteit en inlevingsvermogen van je vergt, maar dat iemand als Rozanna veel vrijheid kan opleveren. Verdere informatie over deze en andere functies, kun je verkrijgen bij Anouk Beekman, Personeelsadviseur tel: 070 447 04 76 en Gemma van der Zwaan, Hoofd Werving Selectie tel: 070 447 04 39. Natuurlijk vind je ook op onze website uitgebreide informatie. Bij Tence! kun je gewoon jezelf zijn. Dat merk je meteen als je bij ens binnenkomt. Je voelt geen afstand. krijgl alle aandacht en je ontmoet er mensen zoals jij en ik. Je voelt je ecbt thuis bij bet Uitzendbureau van bet Jaar. Tence! tell in Nederland 35 vestigingen. In iotaal werken bier meer dan 250 entbousiaste mensen, die alles weten over de uitzendbranche en specialist zijn op hun vakgebied. Tence! richt zijn aandacht vol op de regio. Daar werken we samen met (middel)grote klanten, voornamelijk in de sectoren transport 1 logistiek. zakelijke dienstverlening en Industrie. Jouw rol Als intercedent bij Tence! maak je vanuit persooolijk contact met opdrachtgevers en flexwerkers steeds de juiste match, Je werkt in een hectiscbe en dynamische omgeving waar geen dag hetzelfde is. Je speelt een belangrijke rol bij het werven en binden van flexwerkers en opdrachtgevers. Als vestigingsmanager bij Tence! ben je verantwoordelijk voor bet onderhouden van contacten met opdrachtgevers en werf je actief nieuwe klanten. Daamaast geef je op coachende wijze leiding aan de intercedenten op de vestiging en stimuleer je bun persoonlijke ontwikkeling. Voor beide functies geldt dat je werkt in een professionele organisatie die openstaat veer jouw mening en waar ruimte is em je te ontplooien. Wij bieden een uitdagende werkomgeving met veel ruimte voor eigen initiatief. Voor meer informatie over www.tence.nl. deze functies ga je naar onze website Interesse? Op maandag 10 maart organiseren wij een open avond op onze vestiging in Rotterdam zodat we met elkaar kunnen kennismaken. Je krijgt meer informatie over de functie en over Tence! Je kont je hiervoor aanmelden t/m 7 maart door je CV te mailen naar Dennis van Tilborg, dvtilborg@tence.nl. Ben je niet in de gelegenheid om naar de open avond te komen? Mail dan je sollicitatiebrief met CV voor 12 maart naar Joris Verboeven, jverboeven@tence.nl. Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met Silvie van den Berg op telefoonnummer 076-5302060. A VEBEGO COMPANY Tfince! telt in Nederland 35 vestigingen. In totaal werken hier meer dan 225 enthousiaste mensen, die alles weten over de uitzendbranche en specialist zijn op hun vakgebied. T6nce! richt zijn aandacht vol op de regio. Daar werken we samen met diverse (middel)grote klanten, voornamelijk in de sectoren transport logistiek, zakelijke dienstverlening en industrie. UITZENDBUREAU het accent op de regio Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's Als het telefonische contact met onze relaties je goed af gaat, je gemteres- seerd bent in de verwerking van admi- nistratie en boekhouding, kennis hebt van Account-View en/of Exact, kom dan ons bedrijf versterken. Afvoer en rioleringen reinigen en ontstoppen, reparatie van afvoeren en rioleringen Wij bieden je een afwisselende baan in een jong team met volop ruimte voor eigen initiatief en een uitstekend salaris. Schrijf of mail naar: Ariool BV Gantelstraat 27, 3044 AJ Rotterdam - info@ariool.nl U kunt ons ook vinden op www.ariool.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 52