mmm y Muziek in Grote Kerk Vakkundig en voordelig a/accLr Doe 'ns een kopje koffie met je nieuwe baas Westvest 2a, Schiedam - Tel.: 010 - 473 35 97 Speel een rol in theater Parels van Nieuwland T/zomas R oseziboom JRiblieke Premiere Passie-Oratorium Petrus in Dorpskerk Kethel vedior M ?yzmesrcv Beste leden en bekenden Met veel pijn in ons hart hebben wij besloten om eind maart 2008, na 26 jaar, meLons_bedrijfJe stoflPM- Door een zieke partner en de onzekere toekomst in de branche zijn wij tot deze moeilijke beslissing gekomen. Met veel liefde en toewijding hebben wij de afgelopen jaren ons vak uitgeoefend en wij willen hierbij iedereen bedanken voor alle support die wij in al die jaren hebben gekregen en de steun om dit bedrijf te laten bestaan. Wij zuilen de warmte, de gesprekken en het fijne contact met jullie zeker gaan missen maar het is niet anders; aan al het goede komt een eind. Wij wensen jullie veel gezondheid toe en misschien... tot ziens! Veel liefs, Bas en Jacques Postzegels ruilen in de Woudhoek de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Wsensdag15 maart 20*081 Paginef 5 Patricia Kiksen met haar lievelingsboek Publieke Werken. Er zijn zelfs stadswandelingen verhaal; spanning, geschiedenis samengesteld aan de hand van en humor. Ik ben altijd al een hetboek. echte lezer geweest. Opge- Het boek heeft eigenlijk alles groeid in een volkswijk met, wat je als lezer zou willen in een achter in de straat waar ik SCHIEDAM - Op de avond van Palmpasen vindt de pre miere plaats van het Passie- Oratorium 'Petrus' van Hans Jansen in de dorpskerk van Kethel en Spaland. Het Haags Klelnkoor en enkele instrumerrtale en vocaie so- listen zuilen dit werk tot klin- ken brengen. Dit Passie-Ora torium bestaat uit momenten uit het lijdensevangeiie waar- bij Petrus indirect of zeer di rect betrokken is.Het con cert begint om 19.00uur. Toegang gratis. SCHIEDAM - Heb je altijd al graag willen toneelspelen of iets met theater willen doen dan is hier je kans om mee te doen aan Parels van Nieuwland. De Theaterstraat is op zoek naar enthousiaste deelnemers, den- kers, doeners en spelers jong en oud, die zich willen inzetten voor de wijk en het vooral leuk vinden om met medebewoners te werken aan een theaterpro- ductie. Het is de bedoeling dat er in ok- tober tijdens twee weekeinden, met een wandeling langs vier locaties, voorstellingen worden gespeeld waar verschillende on- derwerpen aan bod komen. Welke onderwerpen dat zijn wordt bekend gemaakt tijdens de eerste spellessen. Na de spel- Iessen kun je beslissen of het je leuk lijkt om mee te doen met de voorstellingen. Deelname is geheel gratis en ie dereen is welkom van 12 j aar tot 115 jaar! Ook wanneer je liever achter de schermen werkt zijn er genoeg mogelijkheden om mee te doen. De spellessen zijn op woensdag 12,19 en 26 maart om 19.30 uur bij Stichting Wel- zijn Schiedam aan het Drees- plein in Nieuwland. Aanmelden Meld je zo snel mogelijk aan bij Annemarie Kort (SONOR) 06- 14982605 e-mail a.kort@so- nor.nl of ga naar www.de- theaterstraat.nl woonde, een bibliotheek. Iede- re woensdag was het kinder- middag. Heel jammer dat er te- genwoordig zoveel bibliothe- ken verdwijnen uit de wijken." SCHIEDAM -Elke zaterdagmid- dag wordt in de Grote kerk een inloopconcert gegeven. Deze week wordt het concert ver- zorgd door het Gemengde Koor 'The Balance' uit Vlaardingen onder leiding van Tatjana Mi- trokhina. Het koor zingt onder andere het Ave Vemm van Mo zart, Panis Angelicus van Franck, enkele Russische volks- liedjes en Summertime van Gershwin. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Primeur: Daltonpeuters SCHIEDAM - Daltonschool De Klinker aan de Bernardus IJzerdraatsingel opent woensdag 12 maart de eerste Daltonpeuterspeelzaal van Nederland. Het streven is om een doorgaande (school- jontwikkeling van peuter- kleuter mogelijk te maken. De Nederlandse Daltonver- eniging (NDV) zal criteria ontwikkelen die speciiiek bij een peuterspeeizaal met een Daltonconcept zuilen gaan behoren. Wie meer wil we- ten over het daltononderwijs is woensdag van 8.30 uur tot 12.15 uur en van 18.30 tot 20 uur welkom op de Open dag van de Klinker. Leerkrachten en leerlingen geven onder andere uitleg geven over on derwerpen als het Tutorle- zen, handelingswijzers en planborden. SCHIEDAM - In Ontmoe- tingscentrum De Woudhoek aan het Heijermansplein wordt zondag 9 maart een ruilbeurs gehouden voor postzegels, munten, jokers, ansicht- en prentenbrief- kaarten. Aanvang 13:00 uur. Toegang en taxatie gratis. Paranormale beurs SCHIEDAM - Spirtuele Ver- eniging Harmonia houdt 10 maart een paranormale mi- nibeurs met verschillende disciplines zoals tarot, hel- derziende waarnemingen, Lenormandkaarten en pen- delen. Toegang 5 euro. Aan vang 19.45 in'wijkcentrum Dreesplein. Coach-event CAFE CHANTANT A S H E R Op 8 Maart Vrouwendag sinds 1-7-1981 live muziek www.restaurantasher.nl franse chansons israelische songs gratis schade-inspectie helder keuzemenu vaste lage prijzen J$ prijsopgave factuur k Rotterdam i Spaanse Polder Bokelweg 100, Schiedam 010-41 59 433 www.alacar.nl Gewijzigde openingstijden; Alle daqen van 16.00 tot 21.00 uur u V I rif 3 odlottig 1 FOTO: WHK Frank Lansbergen organiseert op maandagavond 10 maart in het Carltonhotel in Naaldwijk een avond met workshops over: "COACHEN NAAR DE ESSENTIE" Voor meer info: www.blijmetiewerk.nl of bel tel. 0174-629896 of 06-20989659 \^J.oopbaanbegeleiding Lansbergen J hoogstraat 124 schiedam 4733331 m £m Spaanse Polder Kom op donderdag 6 maart tussen 18.00 en 21.00 uur kennismaken met topwerkgevers. Onder het genot van een kopje koffie ontdek je jouw carrierekansen en mogelijkheden. Dus kom donderdag 6 maart naar de Vedior-vestiging Rotterdamsedijk 336, Schiedam. Of meld je nu direct aan op vedior.nl/koffiemetkansen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 5