ravrrmi Het Nieuwe Stadsblad Poldervaartvereniging praat over voortbestaan De hele maand maart... a1 m Too Loud naar kwartfinale Emergenza Jazz bij Opmaat RTEIMHOF HANS Muziek Bus voor goede doel De Schiedamse punkband Too Loud for Granny reist 4 april af naar Amstelveen voor de kwart finale van het Emergenza festi val. De fans mogen voor 18 cent per kilometer mee in de bus. De opbrengst gaat naar het goede doel. foto: pr SCHIEDAM - Ze deden op de gok mee met het Emer genza festival en nu staan ze in de top 5 van de 150 bands die meededen aan de voor- rondes. Too Loud For Gran ny hebben laten zien dat zij meer zijn dan een doorsnee punkbandje. Het Emergenza is een wereld- wijde band wedstrijd met een optreden op een popfestival voor de winnaars. Tijdens de voorronde in Exit kreeg TLFG meer dan 100 stemmen; genoeg voor een riante plek in de top 5. Martijn: "Het publiek was heel tof en de zaal ging helemaal los." Het jonge viertal gaat nu naar de kwart finales in Amstelveen en mochten ze daar ook tot de top behoren dan opent dat de weg naar de halve finales in de Melkweg in Amsterdam. Eerst moet Amstelveen nog even op de knieen. Om genoeg eigen publiek naar Amstelveen te krij- gen hebben de jongens een plan bedacht. "We hebben be- sloten een bus te huren waar- van de opbrengsten naar een goed doel (Roparun) gaan." De Roparunteam Brandweer Spij- kenisse stellen hun bus, inclu- sief chauffeur, gratis ter be- schikking. Er wordt slechts een bedrag van 80 cent per kilome ter berekend. Daarnaast wordt een donatie van 15 euro per uur gevraagd voor het goede doel. Martijn: "Voor deze 15 euro per uur zoeken we nu nog een sponsor want het bedrag loopt alles bij elkaar op tot zo'n 350 euro." De jongens hopen nog op tijd een sponsor te vinden. "Het optreden is op 4 april dus we hebben nog wel een paar weken." Kaartjes voor het optreden in Amstelveen via tickets@tool- oudforgranny.com 10 euro aan de deur 15 euro. SCHIEDAM - Het voortbestaan van de Poldervaartvereniging staat 11 maart op de agenda van de ledenvergadering. Het be- stuur wil met de leden van ge- dachten wisselen over de nut en noodzaak van de vereniging. 'De vereniging is geen doel op zich maar een middel om de doelstellingen te bereiken", schrijft het bestuur. Vooralsnog lijkt niets erop dat de Poldervaarvereniging het bijltje erbij neer wil gooien. Sterker, met veel enthousiasme is begonnen aan de restauratie van de Babbersmolen. Het hout voor de eerste fase is besteld, in- clusief de Koningsspil. Molen- specialist Rob Batenburg is uit- genodigd om alle details van de restauratie uit de doeken te doen en vragen te benatwoor- den. Ook andere belangstellen- den mogen hierbij aanwezig zijn. De vergadering begint om 20 uur in natuurcentrum De Boshoek aan het Bospad 3 in Schiedam Tijdens de vergadering blikt het bestuur ook terug. Het jaar 2007 wordt samengevat met de slogan goede tijden, slechte tij- den. Goed nieuws noemt het bestuur dat bestemmingsplan Groene Long door de gemeen- teraad is aangenomen, met de planologische bescherming van de oude ijsbaan of kikkerpoel. Slecht nieuws is dat de bezwa- De restauratie van de Babbersmolen is van start gegaan. foto: pr ren tegen bouwplan Spierings- hoek door de rechter terzijde werden geschoven en de kaal- slag in de omgeving van het zie- kenhuis. Komend jaar wordt de aandacht gericht op de Polder- vaartzone in Overschie en de in- richting van het gebied. Vrouw beroofd op de Singel SCHIEDAM - Een 36-jarige vrouw uit Schiedam is don- derdagavond op de Singel beroofd van haar tas. Het slachtoffer was rond half twaalf uit de metro gestapt en liep op de Singel ter hoog- te van het Stadserf. Hier werd zij van achteren bena- derd door 4 jongens waarvan een haar tas probeerde af te pakken. De vrouw liet haar tas niet los, waarop een van de knapen haar een trap gaf. Hierna ging het viertal er rennend vandoor. De re cherche stelt een onderzoek in. Winkeldievegges aangehouden SCHIEDAM - Oplettend winkelpersoneel van een kledingzaak aan de Nieuwe Passage hield vorige week twee vrouwen, zonder vaste woon- of verblijfplaats aan. Het tweetal van 18 en 21 jaar oud pleegde de diefstal rond half vier. Hierop werden zij aangehouden en direct over- gedragen aan gewaar- schuwd politiepersoneel. Het tweetal is ingesloten voor nader verhoor. Achterruit auto ingeslagen SCHIEDAM - In de nacht van zaterdag op zondag is er een auto vernield aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan. Rond een uur za- gen surveillerende agenten dat de achterruit van een ge- parkeerd staande auto was ingeslagen. Vervolgens waarschuwde zij de 42-jarige eigenaar. Zaterdag 8 maart a.s. van 10.00 tot 16.00 uur. Van Kortenhof Maassluis Heldringstraat 101 r HANS 2 paar 1.19 Schiedam, Koemarktlc - Winkelcentrum Hof van Spaland' verrassend goed in kleine prijzen Wbensda^ 5 ma^rt'2008'-1Pagin^ 7 Overtuigend door! SCHIEDAM - Muzikanten krijgen 5 april de gelegerv heid om kennis te maken met jazz en improvisatie bij Muziekcentrum OpMaat. Naast versehillende optre- dens moeten de deelne- mers vooral zelf aan de slag in combo's van versehillen de grootte. Harmonie, me- lodie en ritme binnen de jazz en in het bijzonder in de improvisatie krijgen aan dacht. Deelname kost 10 euro, alleen tuisteren kan ook en kost 5 euro Meer info op internet: www.muziekcentrumop^ maat.nl of bel naar 010 4709940. GROTE PARITY AKTIE! Gratis toegang en onder het genot van een hapje en een drankje vindt u er alles over vakantiefietsen, (fiets)kleding,fietstassen, fietsvakanties en heel veel aanbiedingen! Van 13.00 -14.00 uur Lazing van Nederlands bekendste wereldfietser Frank van Rijn. Diverse vakantiefietsen van o.a. Koga Miyata, Gazelle, Batavus en Merida De nieuwste trends in fietskleding en schoenen van Agu, Gore, Gonso, Ultima, Sidi en Shimano Alles over fietstassen van Agu,Vaude en Basil Alles over electrische fietsen o.a.QWIC Smart en Windmee Interessante presentaties van vakantiefietsers Informati* over: Gore bike wear: Hoe werkt Goretex en Softsell materiaal Vaude: De nieuwste 100% waterdichte fietstassen serie Nikwax: hoe houdt u uw favoriete kleding waterdicht en ademend Stand van Toerkoop.nl reisburo de Groot en de Jong Intra vakanties met alle informatie over fietsvakanties in binnen- en buitenland Frank van Rijn is ai btjna 30 jaar met de fiets onderweg. Tijdens deze beurs vertelt Frank van Rijn over de prachtigB ervaringen tijdens zijn tocht door Zuid Amerika. ondersteund door schitterende foto's en dta's. Na de iezing is er geiegen heid om uw boek te laten slgneren. De toegang is gratis, echter er is beperkt aantal piaatsen 7 toerkoop nl reisburo de Groot Toerclub Rtjnmond over al hun fietsactiviteiten voor 2008 Garmin fiets/wandel naviga Nu te koop bij Van Kortenhof Waar u 2Kb ook bevindt met de GPS systemen van Garmin is verdwalen verieden tijd. De robuuste apparatuur is bestand tegen de meest extreme omstandigheden Met zovee! zekerheid bent u nog vrfjer om het avontuur tegemoet te gaan De nieuwste mode in fietskleding voor de sportieve en casuaffietser i Heel veel vakantiefietsen bij van Kortenhof. vakantiefietsen, voor de recreatieve fietser of voor Van Kortenhof heeft een breed de geharde wereldreiziger Koga Signature Ontwerp uw eigen Koga al vanaf 1195,- Deallernieuwste fietstassen Kortenhof vindt u een uitgebreide collectie fietstassen. In alte maten, kleuren en uitvoeringen. Giant Expedition Fiets van het jaar 2008 1399,- Koga chela Koga's ultieme fietstrailer, met ingeboude stoel, tafel, rugzak metzonnecellen voor het laden van GPS of telefoon. van 799,- nu 599,- •Eventuele model- en/of prijswijzigen voorbehouden. Zolang de voorraad Copyright van Kortenhof the Profs Marketing en reclame. www.vankorterihof.nl lnfo@vankortenhof.nl MAASSLUIS VLAARDINGEN-HOLY VLAARDINGEN-OOST MAASDIJK Heldringstraat 101 Louise de Colignylaan 1 Van Hogendorplaan 11-13 Oranjeplein 36 Tek010-591 14 40 Tel:010-249 00 74 Tel:010 4490230 TekOl74-523222 De qrootste fietsspedaalzaak van de regio met de meeste keus. OPENINGSTUDEN: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 18.00 uur. Zaterdag 09.00-17.00 uur. Vrijdagavond koopavond. Maandags gesloten. kniekousjes 40 denier panty 20 denier vow gron? maten j met tusseostuk mousse panty 20 denier maat 36/40-40/44 2 stuks 0.98 kniekousjes 40 denier maat 35/42 2 paar 0.98 mousse panty 20 denier met tussenstuk grote maat 46/52 2 stuks 1.98 mousse panty 20 denier grote maat 44/48 2 stuks 1-49 zijdeglans panty 15 denier maat 36/40-40/44-44/46 2 stuks 1.98 lycra panty 15 denier maat 36/40-40/44-44/46 2 stuks 2.49 kniekousjes 20 denier maat 35/42 2 paar 0.79 zijdeglans kniekousjes 15 denier maat 35/42 3e doosjje Gratis!

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 7