de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad huwetijk overiijden yerloving dankbetuiging: huwelijk overlijden Johanna Maria Beukers-van Alphen Johanna Alida Liduina van der Pas-van Mil (Annie) Tot ons onuitsprekelijk verdriet is plotseling van ons weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame, moeder, schoonmoeder en oma Margaretha Sophia Sterrenberg-van Bon in de leeftijd van 75 jaar. M. J. Sterrenberg Hanno en Lenie Hua 1 maart 2008 Burgemeester Stulemeijerlaan 173 3118 BD Schiedam Er is gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen donderdag 6 maart van 12.45 tot 13.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burge meester Honnerlage Gretelaan 377 te Schie dam. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren. Jij Ik zie je in de bloemen Ikzieje in dezon Al ben je niet meer zichtbaar Ik speurje warmtebron Steeds voel ikjouw nabijheid Steeds ben jij om mij been Door wat wij samen hadden Voel ik me niet alleen. Vol ongeloof achtergelaten, maar gesterkt door de wetenschap dat hij van het leven heeft genoten, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, geweldige vader, schoonvader, onze allerliefste opa, mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Karel Johannes Kuperus in de leeftijd van 59 jaar. Alie Kuperus-Broeren Raymond en Carolina Brandon Naomi Ma Kuperus-Brandt Annie en Rinus Hennie en Peet Abel en Diana Zwagers en schoonzussen Neven en nichten 22 februari 2008 Jan Jacobus Smitpad 19 3123 CG Schiedam De begrafenis heeft dinsdag 4 maart plaatsge- vonden te Schiedam. Peter Zoeteman In plaats van kaarten. Hij had nog zoveel plannen, hij wilde nog zoveel doen. Het is voorbij, het hoeft niet meer, 't is niet meer dan, maar toen. Het gemis is er niet minder om, maar met een vertrouwd gevoel hebben wij afscheid kunnen nemen van mijn lieve man, onze lieve opa en overgrootvader Rudolf Bernardus Antonius Ronde Ruud Onstwedde, 3 november 1914 Schiedam, 26 februari 2008 Wij zijn het personeel van zorgcentrum "Soenda" zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. J.C. Ronde-Brokken Tim en Karin Eve Dean Correspondentieadres: T. Ronde Riojagaard 13 3446 WC Woerden Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Dag lieve opa eierkoek. Eve en Dean Johanna Maria van Pelt Ans Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. S. Dali Met een bevrijd gevoel dat hij nu zijn rust gevonden heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Stephanus van Lith Steef in de leeftijd van 87 jaar. Uit aller naam: D.W. van der Loo-van Lith Schiedam, 2 maart 2008 Marconistraat 85a 3112 EL Schiedam Steef is overgebracht naar CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op donderdag 6 maart om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 5 maart 2008 - Pagina 8 beqrafenfsoriefcfnemers yiboortc dankbeti figinfi I in mernorium overlijden Feiicitatiesin mernorium verlijden in mernorium •H/erlijden eficitaties in mernorium UKjing begrafenisondternemee sehoattb cShkBefiioftii Vroeger vogels bij het raarn, nu vliederdunne vlinders zonder gerucht en van materie haast ontdaan. Het is wel tijd wel Hid om wea te gaan. M. Vasalis, uit: De oude kustlijn Na een lang en rijk leven is op 1 maart on- ze lieve moeder, oma en overgrootmoeder vredig ingeslapen weduwe van Johannes Clemens Beukers Schiedam, 1 januari 1913 Schiedam, 1 maart 2008 Frits en Marijke Beukers- van Kessel Benno en Jeanne van Krogten-Beukers Thorn en Berry Beukers- van Efferen Anjo Beukers Jan en Marijke Beukers- Groenendijk Marianne Beukers Huub en Ineke Beukers- Smolders Eef en Bea Beukers- Buitenhuis Kleinkinderen Achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrij- dag 7 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding, Postbus 399, 3100AJ Schiedam Wie in mij gelooft zal leven ook aI is hij gestorven Joh. 11 25 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft be- tekend, moeten wij u tot ons groot verdriet meedelen dat, gesterkt door het Heilig Sacra ment van de zieken, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Schiedam, t Schiedam, 27 april 1926 02 maart 2008 Weduwe van Willem van der Pas Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling 2 A van Frankenland voor de liefdevolle en bekwame verzorging. Wim en Rita Henny en Pirn Suzanne, Judith Lisette en t Hans Harriette, Lylian Correspondentieadres: Henny en Pirn Geurts Lage Molen 67 3352 VB Papendrecht Gelegenheid tot afscheid nemen van ma op haar kamer W202 in Frankenland op 06 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De viering "Woord en Communie" zal wor- den gehouden op zaterdag 8 maart om 11.00 uur in de kapel van Frankenland, Sint Liduina- straat 10te Schiedam. De bijzetting in het familiegraf, vindt plaats om 13.00 uur op de begraafplaats "Beukenhof" ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condole ren in de Aula. Tot ons verdriet hebben wij het bericht ont- vangen dat onze medewerker Schoolmaatschappelijk werker aan SBO Atelier te Schiedam en SBO Van Houte te Vlaardingen, is overleden. Wij verliezen in hem een enthousiaste en zeer gewaardeerde persoonlijkheid met een grote betrokkenheid bij de kinderen en zijn collega's. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie, col lega's en leerlingen veel sterkte om dit verlies te dragen en bidden om God's nabijheid. Vlaardingen, 24 februari 2008 Namens de Stichting Meervoud, Nico Bouman, voorzitter Raad van Toezicht Rene van Harten, voorzitter College van Bestuur Verdrietig, maar ook vol bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve tante 17 april 1921 3 maart 2008 Australie: Joan Tony Molloy Frank, Debbie Christiaan van Pelt Ricky van Pelt Peter Owen IJsselstein: Jeff van Pelt Marian Priem Schiedam: t Neil van Pelt- in liefdevolle herinnering Correspondentieadres: Schepenensingel 26 3404 JT IJsselstein Op donderdag 6 maart a.s. van 18.45 tot 19.30 uur is er gelegenheid tot afscheid ne men in het rouwcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal worden gehou den in de aula van Crematorium 'De Beuken hof, Burg. Van Haarenlaan 1450, Schiedam op vrijdag 7 maart om 11.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Tante Ans hield heel erg veel van bloemen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 8