Blijf van top tot teen gezond met Visolie Pure 7.45 13.45 26.20 De Tuin van Schiedam Gezondheidswinkel Libra Energie heeft een ritme Glucon Combi Max Vita Combi nu 1+1 GRATIS! Met soepele gewrichten kun je nog zoveel blijven doen!" Nieuwe Passage 38 3111 EG SCHIEDAM Hoogstraat 15 3111 HB SCHIEDAM 17 95 17 95 nu 90 tabletten met 25% korting Koffie houdt jong! Visolie Pure De uitgebalanceerde doseringen voor uw gezondheid in een zakje Vita Vita n95 Vita W95 DE KORTINGSBONNEN KUNT U INLEVEREN BIJ TJL*S voor VI Informatiepagina met tips over gezondheid en voedingssuppiementen. Elke editie met kortingsbonnen en verkoopadressen. Er wordt wel eens gewaar- schuwd tegen het drinken van teveel koffie. Maar deze popu- laire drank heeft ook haar goede kanten. Koffie bevat maar liefst 1000 stoffen. Vast- gesteld is, dat 300 daarvan het predikaat 'Antioxidant' ver- dienen. Deze stoffen hebben een celbeschermende invloed en helpen dus mee om je uiter- lijk fris en jeugdig te houden. Het is wel zaak, om je koffie binnen 20 minuten na het zetten op te drinken. (kortingsbon) Vette zeevis is niet alleen lekker, maar ook gezond. Zalm, makreel, sardines en haring bevatten immers een hoge concentratie van de Omega-3 vetzuren EPA en DHA. Deze meervoudig onverzadigde vetzuren heeft uw lichaam nodig om goed te kunnen blijven functioneren. Maar wees eens eerlijk: hoe lang is het geleden dat u van zo'n gezonde vismaaltijd hebt genoten? Omega-3 vetzuren uit visolie leveren een grote bijdrage aan het behoud van uw gezondheid. Uw lichaam kan ze echter niet zelf aanmaken. Daarom moet u ze dus - net als vitaminen en mineralen - dagelijks uit uw voeding verkrijgen. Visolie Pure is een slimme capsule, waarmee u zeven dagen van de week eventuele tekorten aan EPA en DHA in uw voeding kunt aanvullen. Een capsule bevat maar liefst 1000 mg pure visolie. Zuiver geconcentreerd Dat Omega-3 visolie de bloedcirculatie van het lichaam bevordert, is inmiddels voor veel mensen een bekend gegeven. EPA en DHA helpen bij de verlaging van het cholesterolgehalte, houden de vaat- wanden sterk en houden vetstoffen in het bloed in oplossing. Maar de invloed van deze goede vetten op uw gezondheid gaat veel verder. Omega-3 vetzuren zijn ook goed voor de smering van de gewrichten, zodat u soepel kunt blijven bewegen. Maar ook uw hoofd vaart er wel bij. EPA en DHA dragen immers bij aan de ontwikkeling van de hersenen. Dit ver- betert uw geheugen en concentratievermogen. Niet onvermeld mag blijven, dat visolie ook helpt bij het behoud van een goede gemoedstoestand. Visolie Pure bevat uitsluitend zuivere en geconcentreerde olie afkomstig uit vette zeevis. Deze wordt gevangen in de Stille Zuidzee en Indische Oceaan en verwerkt in Noorwegen. U hoeft dus niet langer meer te henge- len naar een prima kwaliteit visolie! 60 capsules 120 capsules uw voordeel 2,50 uw voordeel 4,50 qA5" Probeer een vast ritme in je leven te krijgen. Ga op vaste tijden naar bed en sta op vaste tijden weer op. Gebruik je ontbijt, lunch en diner ook iedere dag op dezelfde tijdstippen. Door meer regel- maat krijg je meer energie. (kortingsbon) Combi Combi Vita Combi Energie 1 verpakking gratis Combi Vita Combi Weerstand I Mm 1 verpakking gratis Combi Vita Combi Gewrichten 1 verpakking gratis Vita Combi Huid/Haar/nagels I Mm +1 verpakking gratis Ineke Hartman (54) is enthousiast over Glucon Combi Max: Ineke Hartman houdt niet van stil zitten. 's Morgens is deze 54-jarige Amsterdamse altijd op de tennisbaan te vinden. En 's middags spreekt ze af met haar vriendinnen om naar de stad te gaan of de honden in het Amsterdamse Bos uit te laten. Na het avondeten pakt ze de fiets om op de sportschool een uurtje stevig te trainen. "Zo'n actief leventje kun je op deze leeftijd alleen volhouden, wanneer je gewrichten soepel blijven aanvoelen." "Ochtendstijfheid," zegt Ineke Hartman. "Stijve en stramme spieren bij het opstaan. Dat is het moment, dat je weet dat je gewrichten behoefte gaan krijgen aan ondersteuning. In gezondheidsbladen had ik al gelezen, dat je dan Glucosamine moet gaan ge- bruiken. Dit is een stof die goed is als hulp voor de aan- maak van kraakbeen in de ge wrichten. En daardoor kun je soepel blijven bewegen." Verschil Haar drogist adviseerde om Glucon Combi Max te gaan gebruiken. Deze gewrichten- formule bevat immers niet alleen Glucosamine, maar ook Chondroitine en het nieuwe ingredient voor soepele gewrichten: Celadrin. "Je merkt het verschil in korte tijd. Ochtendstijfheid? Mijn gewrichten voelen's morgens soepel en comfortabel aan. Ik pak dan ook met plezier mijn tennisspullen, want mijn nek, knieen, heupen en rug blijven lenig en beweeglijk. Ik kan Glucon Combi Max dan ook aan al mijn leeftijdsgenoten van harte aanbevelen." Celadrin Veel gewrichtenformules be vatten een combinatie van Glucosamine en Chondroi tine. In Glucon Combi Max worden deze vermaarde kraakbeenondersteuners ook vergezeld met het nieuwe ingredient Celadrin. Dit is een volgens de laatste inzichten samengesteld meer voudig onverzadigd vetzuur dat goed is voor de smering van de gewrichten. "Ik ben blij dat ik gekozen heb tennissen en trainen. Zo blijff voor Glucon Combi Max. het leven leuk en vooral waar- Mijn gewrichten voelen soepel devol," aldus Ineke Hartman. aan en ik kan voluit blijven (kortingsbon) JT* gJutOMinine thondtoftinp Ceiadrine *CW80* VAN uw voordeel 8,75 NS HET NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 12