Prettig kennis met u te maken Rolstoelbuschauffeurs Gastheer-Gastvrouw Etherpiraten Zwemvrijwilliaers Buddy Verpleeg- en reactiveringscentrum Het Zonnehuis, Zorgcentrum Drieen-Huysen twee heel bekende zorglocaties in Vlaardingen. Samen met de woonhavens De Parkflat en Adriaan Pauw vormen zij de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Dankzij de inzet van medewerkers en vrijwilligers is de organisatie bij recente onderzoeken als beste zorgaanbieder van onze regio uit de bus gekomen. Een mooiere plek om er aan de slag te gaan is bijna niet denkbaar. Zorgcombinatie Nieuwe Maas is op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor interessante functies. Zaterdag 15 maart tussen 10.00 - 16.00 uur kunt u bij alle locaties langs komen en nader kennismaken. Met drie rolstoelbussen en een kleine auto waar een rolstoel in vervoerd kan worden, is er dagelijks heel wat te rijden. De vraag om vervoerd te kunnen worden is de laatste jaren sterk toegenomen. Uitbreiding van de chauffeursgroep is dringend nodig om de kwantiteit en de kwaliteit van het vervoer op peil te kunnen houden. Nieuwe chauffeurs kunnen rekenen op een rijvaardigheidstest van de ANWB en een slip- en griptraining als beloning voor hun inspanning. In de voeding en de catering is behoefte aan heel veel vrijwilligers. In alle locaties zijn er vacatures achter de bar, op afdelingen voor koffieschenken en voor het assisteren bij het verstrekken van de warme maaltijd. Is horeca en gastvrijheid uw hobby en heeft u nog wat vrije tijd? Kom eens langs om kennis te maken! Nou ja, dat is wat overdreven. Een radiostudio en een TV studio met twee fanatieke vrijwilligersgroepen die radio en TV programma's maken zijn er al. Beide groepen zijn op zoek naar mensen die van hun omroephobby een leuke vrijwilligersactiviteit binnen ZNM willen maken. Een goede microfoonstem. Bekendheid met muziek en muziekstijlen en een oog voor een mooie beeldcompositie zijn eigenschappen die nodig zijn om dit werk goed te kunnen doen. Weet u iemand of wilt u zelf iets zinvols gaan doen? Kom gezellig langs tijdens de open informatie, een hapje en een drankje. En breng zoveel mogelijk belangstellenden uit uw kennissenkring of uw familie mee. Elke maandagmiddag van 13.30 /15.30 kunnen clienten gaan zwemmen in Zwembad de Kulk. Er is een groep ervaren vrijwilligers beschikbaar, maar om een goed rooster te kunnen maken zoeken we nog een aantal extra mensen. dag voor vrienden- meer en 3 Er is dringend behoefte aan vrijwilligers die bereid zijn om als persoonlijke buddy met clienten op te trekken. De clienten die zo iemand zoeken zijn voor heel veel handelingen afhankelijk van assistentie. Wanneer er dagelijks gedurende meerdere uren iemand beschikbaar is om onze clienten gezelschap te houden, een praatje te ma ken een sigaretje te roken, te assisteren bij eten en drinken, samen TV te kijken om zo op een aangename manier de dag door te komen, dan zorgt u ervoor dat zijn/haar leven een stuk aangenamer kan zijn. Echt een functie voor mensen die houden van intensieve begeleiding.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 24