NIEUWE MAAS Op zoek naar werk? 4 Hjaf i Op zoek naar goede zorg? Waar kunt u terecht? ZORGCOMBINATIE Haal deze middenpagina uit uw krant en neem hem mee naar de open dag van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Op vertoon van de pagina ontvangt u een leuke verrassing. Communicatie vriiwilliaers Uitstapjes zuster Zaterdag 15 maart is er ook open dag f jf«B| "jM WrWm J voor kandidaat personeelsleden. I tJM Dus werkzoekenden in de zorg kunnen deze dag gezellig binnenlopen en vragen naar de mogelijkheden. I Zaterdag 15 maart houden alle vestigingen van Zorgcombinatie Nieuwe Maas open huis. Wij laten u graag wat meer zien van onze mogelijkheden en vertellen er onder het genot van een kop koffie of een drankje graag meer over. Bij zorgcentrum Drieen-Huysen houdt ook Zonnehuis Buurtzorg Vlaardingen kantoor. Bij hen kunt u terecht met vragen over hulp aan huis. Zowel wat betreft verzorging als huishoudelijke hulp. Verpleeg en Reactiveringscentrum Het Zonnehuis Dillenburgsingel 5 Zorgcentrum Drieen-Huysen Willem de Zwijgerlaan 470 Woonhaven De Parkflat Dillenburgsingel 5 Woonhaven Adriaan Pauw Van Hogendorplaan 1383 Zonnehuis Buurtzorg Vlaardingen Willem de Zwijgerlaan 470 Ruimte am je thuis te vcelen Er wordt veel werk verzet op het gebied van communicatie. Een weekagenda met activiteiten produceren, posters maken, een bewonersblad, een personeelsblad of vrijwilligersnieuws, zijn maar enkele voorbeelden. Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die ervaring hebben met communicatie. Zowel schriftelijk als in de vorm van gesproken woord. En mensen die het vormgeven van verschillende uitgaven als creatieve uiting van hun mogelijkheden zien. We zoeken vrijwilligers met een zorgachtergrond, die inmiddels gestopt zijn met werken. De zomeruitstapjes komen er weer aan en voor veel clienten is het niet mogelijk om aan een uitstapje of vakantie deel te nemen wanneer er geen deskundige hulp beschikbaar is tijdens de reis. Verpleegkundigen of verzorgenden onttrekken uit de bezetting van een afdeling gaat al snel ten koste van de kwaliteit van zorg voor diegenen die niet met het uitstapje mee gaan. Wanneer we een paar vrijwilligers zouden hebben met een zorgachtergrond (verpleging of ZV) dan betekent dit voor veel clienten een enorme uitbreiding van hun mobiliteit.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 25