ERVAREN AUTOMONTEURS syngenta de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad onderdeel van Facilities Results B.V. zoekt voor diverse objecten in Schiedam, Vlaardingen, Rotterdam, Bergschenhoek en Maasland Medewerkers(-sters) voor schoonmaakwerkzaamheden 2 x per week tot 5 x per week, in de middag- en avonduren. Onze minimale eisen zijn: - Het beheersen van de Nederlandse taal - Bij voorkeur in bezit van SVS-diploma Vakgeschoold Schoonmaker/-ster - Je bent representatief, flexibel en betrouwbaar Medewerkers(-ster) voor cateringwerkzaamheden dagelijks in de ochtend/middag. Onze minimale eisen zijn: - Het beheersen van de Nederlandse taal - Bekend met HACCP - Je bent representatief, flexibel en betrouwbaar Uw reactie ontvangen wij graag via de post of per e-mail. Facilities Results B.V., Jan Evertsenweg 16, 3115 J A SCHIEDAM T 010-4746242, F 010-4752037, www.frisenrein.nl,info@frisenrein.nl (vestiging Vlaardingen) Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 39 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmark Scboonmaakdientten U bent trots op Uw vak en in het bezit van een diploma 1e of 2e auto-monteur en bekend met alle ins en outs betreffende autoelektriciteit/elektronica en bereid zich voor de toekomst daarin verder te ontwikkelen. Wij den- ken daarbij aan een enthousiaste man/vrouw die met de collega's een prettige werksfeer onderhoudt en waarbij klantvriendelijkheid ook een sleutelwoord is. WIJ BIEDEN Een prettige en jonge werkomgeving en de kans tot ont- plooien op het vakgebied en een goede beloning is daar bij vanzelfsprekend. INTERESSE? Stuur dan Uw CV naar Auto Maasstad, Postbus 2024, 3130 BA Vlaardingen, t.a.v. P.KIoosterman. Per mail naar p.kloosterman@automaasstad.nl Ook kunt U telefonisch solliciteren: 010-4454455 en vraag naar Peter Kloosterman. Auto Maastad is dealer van de merken Audi en Volkswagen met vestigingen in Vlaardingen en Rotterdam. Ons bedrijf is een snel groeiende jonge organisatie die ernaar streeft om onze klanten zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. "O (u "5 "a fc ro De Nederlandse hoofdvestiging van Syngenta Seeds is gevestigd in Enkhuizen. Hier werken zo'n 550 medewerkers aan de ontwikkeling, productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groentezaden, bloemenzaden en planten. De vestiging in De Lier produceert en distribueert jonge planten ten behoeve van afnemers in de meeste landen van Europa. Met ruim 100 medewerkers zorgt de organisatie in De Lier ervoor, dat de jaarlijkse productie van stekken en planten de juiste weg vindt naar de professionele kweker, in Europa en daarbuiten. Dit proces kenmerkt zich door recente technische innovaties die de kwaliteit en efficiency in de toekomst waarbogen. Syngenta Seeds B.V. zoekt voor de afdeling Cutting Operations op de locatie YPP De Lier een fulltime Logistiek Planner m/v De functie De Logistiek Planner beheert de logistieke processen ten behoeve van de levering van onbewortelde stekken en bewortelde planten uit stek, waarmee je de kwantitatieve en tijdige beschikbaarheid waarborgt. Je doet dit voor de verschillende locaties wereldwijd. Verder zorgt de Logistiek Planner er onder meer voor dat er voldoende stekken voorradig zijn op basis van de behoeftes van de klanten waardoor we de juiste aantallen op het juiste moment bij de klant kunnen afleveren. Je bent de spil tussen de klanten en de productielocaties en bedient beiden zo goed mogelijk. Daarnaast moeten er diverse analyses worden gemaakt om het productieproces voor onbewortelde stekken en jonge planten uit stek te optimaliseren. Het profiel Ons aanbod Een uitdagende functie voor diegene die zich prettig voelt in een internationale organisatie. Je komt in een klein maar dynamisch team van mensen met dezelfde instelling en uitstraling: enthousiast en ambitieus, klantgericht en collegiaal, gedreven en service gericht. Bovendien kun je rekenen op een inspirerende werkplek met veel innovaties. Salaris is conform CAO tuinzaadbedrijven. Goede overige arbeidsvoorwaarden: Spaarloonregeling, pensioenvoorziening en 8,33% vakantiegeld. Belangstelling? - Een MBO+ werk- en denkniveau en affiniteit met logistiek - Deze functie leent zich ook voor startende HBO-ers die door willen groeien binnen de organisatie - Goede communicatieve vaardigheden en zeker geen 9-tot-5-mentaliteit - Goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - Pro-actieve houding en een sterke persoonlijkheid - Besluitvaardig, stressbestendig en flexibel - Kennis en ervaring met stekken is een pre - Ervaring in logistiek verdient de voorkeur - Goed analytisch denkvermogen - Excel-kennis is een vereiste - Verder ben je bekend met Outlook en bij voorkeur SAP Voor meer informatie over deze functie, kun je contact opnemen met Patrick van der Stok, (Leader Cutting Operations) telefoonnummer (0174) 534 199. Wil je solliciteren, richt dan een brief met motivatie en c.v. binnen twee weken na verschijning van deze publicatie aan Syngenta Seeds B.V. t.a.v. Bianca Bernard, afdeling HR, Postbus 99, 2678 ZH De Lier of per e-mail: hr.delier@syngenta.com. X Syngenta voert een actief niet-rokenbeleid. Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Syngenta verkoopt haar producten ondermeer onder de merknaam S&6. f-tiPSl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 39