I efer Care KLINGER [^□©®FF ADMINISTRATE* MEDEWERKER (MAO zelfstandige loodgieter Connect with Quality de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad CVU UITVAARTZORG zoekt voor haar bestaande team voor 20 - 40 uur per week een Uw taken Verwerken inkoopfacturen, voorbereiden verkoopfacturen, onderhouden verzekeringenadministratie, archivering administratieve bescheiden, telefoonaanname en bediening telefooncentrale. Uw profieli MBO niveau, administratieve ervaring, vertrouwd met Word en Excel, nauwkeurig, zelfstandig en communicatief vaardig. CVU UITVAARTZORG Wij bieden: Een uitdagende functie in een moderne uitvaartonderneming, goede arbeids- voorwaarden volgens CAO uitvaartverzorging en studiemogelijkheden. Uw sollicitatie Binnen 14 dagen schriftelijk richten aan: CVU Uitvaartzorg, postbus 28022, 3003 KA Rotterdam, of per e-mail: info@cvu.nl t.a.v. dhr. J.L. van Gastel. Telefonische inlichtingen via 010-4661100, bij dhr. J.L. van Gastel en dhr. M. Berns. WWW. CVU. akkerman bv Wij hebben met spoed plaats voor een in bezit van rijbewijs, kennis van het centrale verwarming installatiewerk strekt tot aanbeveling. Informatie over de vacature en voor het maken van een afspraak voor een sollicitatie- gesprek van maandag t/m vrijdag van 9.00 - 12.00 en van 14.00 - 17.00 uur, op het telefoonnummer 010-4342400. U vraagt dan naar K. G. Akkerman of G. K. Akkerman. Schriftelijke sollicitaties voorzien van cv kunt u richten aan: Akkerman BV Energieweg 11-12 3133 EB Vlaardingen Delta Reefer Care is een dienstverlenend bedrijf. In 1997 opgericht door ECT en Smith- Holland, is werkzaam op het gebied van onderhoud en reparatie aan koel- en vries- containerunits. Op onze locaties op de Maasvlakte en Waalhaven verrichten wij o.a. de navolgende werkzaamheden: technische inspectie, het lokaliseren van storingen en het aan- en afkoppelen van elektrische aansluitpunten. Wegens groei van onze activiteiten op de nieuwe terminal Euromax zijn wij op zoek naar: Reefer Coordinator m/v Functie-inhoud: - Is verantwoordelijk voor een kwalitatief goede uitvoering van de operationele monitoringen, reparaties en aansturing van het proces. - Begeleidt en geeft leiding aan de (Leerling) Reefer Monteurs. Functie eisen: - MBO met aanvullende vakgerichte opleidingen (reefer techniek). - Ruime ervaring in het vakgebied met betrekking tot reefer techniek en monitoring. - Beschikking over leidinggevende, contactuele, stimulerende en organisatorische vaardigheden. - De werkzaamheden worden in een ploegendienst uitgevoerd. - PC ervaring. - Rijbewijs B is een vereiste. Tevens zijn wij op zoek naar: (Leerling) Reefer Monteurs m/v Functie-inhoud: - Het elektrisch aan- en afkoppelen van reefers. - Het uitvoeren van inspecties. - Het uitvoeren van diverse reparaties. - De werkzaamheden worden in verschillende ploegendiensten uitgevoerd, waaronder een volcontinue 5-ploegendienst. - De werkzaamheden worden op locatie uitgevoerd. Functie eisen: - LBO-/VMBO niveau - Aanvullende vakgerichte opleidingen is een pre. - Flexibele instelling - Rijbewijs B en eigen vervoer vereist Delta Reefer Care biedt naast opleiding een aantrekkelijk salaris, goede aanvullende arbeidsvoorwaarden en doorgroeimogelijkheden. Wilt u meer informatie, bel dan met ons Hoofd Personeelszaken, de heer W. van Baarle, telefoon (0181) 678412, stuur een e-mail naar pz smith-holland.com of bezoek onze website www.deltareefercare.nl Indien u interesse heeft in bovenstaande functie, nodigen wij u uit ons een brief te schrijven of mailen met daarin motivatie en gegevens over opleiding en ervaring. Correspondentieadres Koeltechnisch Bureau Smith-Holland B.V. t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 600 3200 AN Spijkenisse o.v.v. vacature DRC Technisch commercieel medewerker binnen dienst Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 41 m a d«*°a4lnU, d'en69meer kin,.. sanitair verwarming dakbedekking Bedrijfsprofiel Klinger behoort tot de meest vooraanstaande fabrikanten van afdichtings- materialen en appendages. De Klinger producten onderscheiden zich door betrouwbaarheid en duurzaamheid en worden overal ter wereld toegepast in processen bij belangrijke industriele ondernemingen. Als Nederlandse vertegenwoordiging levert Klinger Picoff naast de eigen producten ook een uitgebreid assortiment hoogwaardige industriele producten vanuit de gehele wereld en heeft exclusieve vertegenwoordigingen voor Nederland van diverse gerenommeerde fabrikaten op het gebied van afdichtingen, appendages, industriele deursystemen, aandrijvingen, slangen en compensatoren. Klinger Picoff heeft ca. 90 medewerkers, is gevestigd in een modern kantoor- pand in Rotterdam Alexanderpolder en is per auto en openbaar vervoer goed bereikbaar. Het opbouwen en onderhouden van een professionele en langdurige relatie met haar klanten en personeel stelt het bedrijf centraal. Bedrijfscultuur Binnen Klinger Picoff heerst een open en informeie sfeer, waarin de lijnen kort zijn. Dus voor vragen of ideeen binnenlopen bij de directeur is de normaalste zaak van de wereld. De werkwijze laat zich het best omschrijven als "no-nonsense", iedereen levert een prestatie en we zorgen er met zijn alien voor dat het bedrijf gezond blijft. Voor de productgroep Slangen en Aandrijvingen zoeken wij een: Functieomschrijving U als een van de vijfpersonen in deze groep zorgt voor de dagelijkse gang van zaken. Telefonisch contact met klanten, leveranciers. Functie eisen Denk- en werkniveau: minimaal MBO/Techniek Goed technisch inzicht en oplossingsgerichte instelling Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Beheersing van een van de moderne talen is een pre Goede contactuele vaardigheden Beschik je over de bovenstaande eigenschappen dan kan Klinger Picoff je het volgende bieden: Een afwisselde, dynamische baan met ruimte om jezelf te ontwikkelen. Een salaris passend bij de zwaarte van de functie en een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Geinteresseerd? Stuur je brief met c.v. naar: Kiinger Picoff Contactpersoon: Dick Stout Nikkelstraat 2-4 3067 GR Rotterdam Postbus 8504 3009 AM Rotterdam Tel 010-4557555 Fax 010-4563890 E-mail dstout@klinger.nl www.klinger.nl hunger

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 41