t Abraham van Eijk Bram D> Margaretha Eikenbroek-Looman de Weekkrant in memorium Wouter Petrus Mulders - Wout - Meindert van Veen Theodora Johanna Scheenloop-Vierboom Johanna Maria Weber-Groeneweg - Annemieke - Richard den Beste Simon Pieter Hendrik Lops Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 maart 2008 - Pagina 6 nWjetuigm leboorte^ankbetutginc o^rlijden K^bo'^te •danKDetuiging in memc^^^/erlijden e!icitaties*jn cpemorium Sterk Moedig Ondernemend Zorgzaam Familie man Een dappere, iieve man, vader, schoonvader en enorm trotse opa is van ons heengegaan 19 augustus 1933 in naemoriur in memonumowerlyden elicitaties in memoriumi huwelijk overlijden rerloving dankbetuiging begrafenisondememere hi/-' "i f 4 maart 2008 Henny Ingrid Bram en Sylvia Bram jr. Jan en Ries Bern hard Zweersplein 46 3122 TV Schiedam De crematie van Bram heeft vrijdag 7 maart plaatsgevonden. "Als het dan nu mijn tijd is, kijk ik naarboven en zeg; dankjewel". Wout Vol ongeloof en intens verdrietig delen wij mede dat, na een kort en hevig ziektebed, van ons is heengegaan mijn allerliefste maatje, onze altijd vrolijke pa en malle opa echtgenoot van Margaretha Maria Houtsma 28 mei 1947 t 5 maart 2008 We zijn Wout, (o)pa erg dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Door zijn lief- devolle zorgzaamheid en optimistische levens- lust, kijken wij terug op een hele mooie tijd. Dit zai ons kracht geven voor de toekomst. Marga Mulders-Houtsma Wendy en Xander Stijn Anita en Arjan Brigitte en Robert Menno Burg. Knappertlaan 237b 3116 JG Schiedam De crematieplechtigheid heeft dinsdag jl. plaatsgehad in crematorium Beukenhof te Schiedam. De Heer is mijn Herder Psalm 23 vers 1 Na een energiek leven vol aandacht zorg en begrip voor ons en anderen geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn Iieve man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa in de leeftijdvan 82 jaar. Mieke van Veen-Planken Anneke en Piet Marino en Sandra Lars Judith en Peter Evy, Jar a Roosen Dick Gabe en Marlies Gido Astrid 6 maart 2008 Willem Landreplein 60 3122TN Schiedam De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze Iieve, unieke moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootoma weduwe van Jacobus Scheenloop in de leeftijd van 82 jaar. Albert en Karin Liesbeth Pirn en verdere familie 9 maart 2008 Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat31 3116 GE Schiedam Onze moeder is in de rouwkamer van Zorg- centrum Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam, waar u afscheid van haar kunt nemen donderdag 13 maart van 14.00 tot 14.20 uur, waarna om 14.30 uur de gezongen H. Mis wordt opgedragen in de kapel aldaar. Aansluitend zai de begrafenis plaatsvinden om 16.00 uur op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo- leren in de ontvangkamer. Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw, we hebben genoten van die jaren met jou. We weten dat het jou ook goed heeft gedaan, maar we zullen je missen bij het verder gaan. Met gevoelens van weemoed, maar ook met grote dankbaarheid in ons hart voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij mededelen dat van ons is heengegaan mijn Iieve zorgzame vrouw, onze moeder, schoon moeder, mijn zus, onze schoonzus en tante op slechts 49-jarige leeftijd. Gerard Weber Sabrina en Robert Sebastiaan ■Vs Laika, Zelda en verdere familie Schiedam, 4 maart 2008 De Gaarden 27 3124 WH Schiedam De crematieplechtigheid heeft maandag 10 maart jl. plaatsgehad in crematorium Beuken hof te Schiedam. Een mensen mens is niet meer! Onze collega is na een langdurig ziekbed rustig ingeslapen. Al die tijd hebben we met hem en zijn ouders meegeleefd en zijn blijven hopen op een wonder. Dit mocht niet zo zijn. Wij wensen zijn ouders, familie en vrienden veel sterkte toe in de komende tijd. Directie en collega's Praktijkschool de Wegwijzer Wij zijn verdrietig dat onze meester Richard er niet meer is. We zullen hem blijven mis- sen. De leerlingen van Praktijkschool de Wegwijzer Verdrietig dat zij niet meer in ons midden is, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder, onze Iieve, aitijd zorgzame oma en grootoma Schiedam, 21 februari 1914 f Rotterdam, 7 maart 2008 Sinds 31 januari 1968 weduwe van Johannes W. E. Eikenbroek. Wat was zij sterk en arbeidzaam Wat heeft zij voor ons klaargestaan Haar zorg zullen wij nooit vergeten Van haar verdriet alleen het topje weten Sterk en moedig droeg zij haar lot Tot het afscheid van ons en het welkom bij God. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding, t.a.v. familie Eikenbroek, Postbus 399,3IOO AJ Schiedam Ma is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen donderdag 13 maart om 11.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en om even samen te zijn. Ma hield van bloemen. Ziek zijn zonder het te weten, kleine dingen die je gaat vergeten, en dan opeens snap je het niet meer, alles vragen, keer op keer. Mensen die je lief zijn vervagen. ledere keer een stapje terug, en dan.wij kunnen je niet helpen. Hoeveel tranen moeten wij stelpen? Nu op weg naarje laatste thuis, keren wij verdrietig terug naar huis. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid, voor alles wat hij gedurende zijn leven voor ons heeft betekend, want dat raken wij nimmer kwijt. Mijn Iieve man, mijn vader en schoonvader en onze opa uit duizenden heeft ons moeten verlaten Rotterdam, 21 november1925 t Schiedam, 9 maart 2008 Hij was er altijd voor iedereen. Mien Lops-Stultiens Simon en Sanja Natasa SaSa Chopinplein 142 3122 VM Schiedam Overeenkomstig zijn wens zai de crematie in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken het personeel van Frankeland afdeling LP 01voor de liefdevolle verzorging.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 6