2 J Diversiteitsprijs voor Rotterdam-Rijnmond Sportdrop brengt jongeren bij elkaar - aMMerlaan Onze bakkers zorgen ervoor! 4,7S - II 3,SS u II S 11 S II II II Voor heerlijke^/erse producten voor de paasdagen moet u bij Bakker Ammerlaan zijn. Onze paasaanbiedingen Paasschnitte II Amsterdams paasbroodje Wij hebben ook een sortering leuke en mooie chocolade-paasartikelen. Onze chocolade paascadeau-artikelen komen allemaal uit eigen bakkerij! www .bakkerammerlaannl de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De Poldervaart- vereniging heeft het gemeente- bestuur een brief op hoge poten geschreven over de bomen- kamp bij de toekomstige par- keervelden van het nieuwe Vlietland ziekenhuis. Volgens de vereniging lijkt het erop dat meer bomen zijn ge- kapt dan aangegeven. Ook is een boom gekapt waarin zich een duivenpaar had genesteld. Het nest was al op 4 maart ont- dekt door een bestuurslid maar omdat de boom niet was ge- markeerd, ging hij ervan uit die zouden worden gespaard. Op 8 maart bleek de boom op het veld aan de Sportlaan toch ge kapt. Volgens de vereniging heeft het ziekenhuis hiermee de fauna en florawet overtreden. De leden hebben tijdens de al- gemene ledenvergadering op 11 maart hun boosheid en verba- zing over de kap uitgesproken. 'Een prachtig groen gebied is verloren gegaan en de verste- ning is inmiddels opgerukt tot aan de oevers van de Polder- SCHIEDAM - Het politiekorps Rotterdam-Rijnmond heeft de Diversiteitprijs Nederlandse politie 2008 gewonnen. Van alle korpsen heeft Rotterdam-Rijn mond het meeste progressie ge- boekt op het gebied van multi- cultureel vakmanschap voor al le medewerkers. Dit blijkt onder andere uit het ontwikkelen van de accountpositie voor leiding- gevenden en buurtagenten. Daamaast start het korps vanaf april met een opleiding voor al le medewerkers over multicul- tureel vakmanschap genaamd PRROUD (Politie Rotterdam Rijnmond Offers U Diversity). Om de aansluiting en verbin- ding met de samenleving te houden en op sommige punten te versterken, gaat het hele korps, ruim 6000 mensen een diversiteittraining volgen. Ook werd Rotterdam-Rijnmond ge- huldigd voor het optimaal wer- ken aan de interne veiligheid voor de diverse doelgroepen en voor de regiobrede aandacht voor het bespreekbaar maken van Integriteit, Diversiteit en Omgangsvormen. De diversi teitprijs wordt jaarlijks uitge- reikt tot en met 2011, dit ge- beurt op initiatief van het Lan- delijk ExpertiseCentrum Diver siteit. Korpschef Aad Meijboom toonde zich trots. vaart. De negatieve gevolgen hiervan zullen zich tot in lengte van jaren doen gelden', schrijft de vereniging in de brief aan het college. De Poldervaartvereni- ging vraagt het gemeentebe- stuur al het mogelijke te doen om verdere aanslagen op het groen rond de Poldervaart te voorkomen. SCHIEDAM - De speelgoed- uitleen Duimdrop krijgt een sportieve variant voor jonge ren vanaf 14 jaar. Op de Ho- genbanweg is gisteren officieel de Sportdrop geopend door wethouder Maarten Groene en portefeuillehouder Fred Burggraaf van de deelge- meente Delfshaven. De omge- bouwde zeecontainer met spelmateriaal staat sinds fe- bmari op de Hogenbanweg. Jongeren kunnen het spelma teriaal lenen maar moeten zich wel houden aan bepaalde spel- en pleinregels. Die regels moeten ervoor zorgen dat het plein een gezellige speelplek is. Door het uitlenen van speelgoed aan kinderen en de spelregels die daarbij horen, leren kinderen en volwasse- nen op een plezierige manier met elkaar om te gaan. Waar een Duimdrop vooral gericht is op jeugd tot 14 jaar, is de Sportdrop bedoeld voor oude- re jeugd. Schiedam en deelge- meente Delfshaven hebben meebetaald aan de Sportdrop, die is bestemd voor kids uit de wijken Schiedam-Oost en Oud Mathenesse. Onze lekkernijen kunnen de paasdagen extra feestelijk maken op diverse momenten van de dag zoals: het ontbijt, de brunch, de lunch, bij de koffie of thee, bij het diner en bij de borrel. nu nu Aanbiedingen gelden van donderdag 20 maart t/m zaterdag 22 maart 2008 Schiedam: Hof van Spaland 23 (010) 471 69 69 SCHIEDAM - Na wekelijks geoefend te hebben onder leiding van een professionele dansleerkracht, waren de groepen 7 en 8 van basisschool De Gorzen helemaal klaar voor him optreden in de Teerstoof. Van plankenkoorts was dan ook geen sprake. Het bestuur van de Poldervaartvereniging bij de enorme stapel omgekapte bomen. De leden zijn verbaasd en boos over de kaalslag. Ze roepen de gemeente op om verdere aanslagen op het groene gebied te voorkomen. foto: wh Volleerde dansers Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 10 Moord en kaalslag F0T0: PR Gratis advertentie. Steun het plan van een kind. Word nu kindsponsor. Ga naar PlanNederland.nl i vs of bel 020 549 55 55.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 10