Topps richt vizier op duurzaam ondernemen I 'Topps vindt aandacht voor milieu een prioriteit' Topps gaat strijd tegen astma aan V. 'v J] Topps biedt de klant vijf zekerheden: Wist u dat Topps Mi ui Steeds meer filialen The Topps Tiles Award for Achievement in Mosaic Een greep uit de vele actieproducten van Topps de Weekkrant ADVERTORIAL Topps, Nederlands groot- ste parket- en tegelspecia- list en tevens Europees marktleider op het gebied van parket, laminaat, te- gels en natuursteen, be- steedt grote aandacht aan het effect van haar be- drijfsactiviteiten op de sa- menleving. "Met duur zaam ondernemen onder- scheidt Topps zich natio- naal en internationaal", vertelt Bob Snellenburg, verantwoordelijk voor de marketing bij Topps. "De verantwoordelijkheid van Topps stopt niet op de drem- pel van de winkeldeur," vndt Snellenburg. Duurzaam on dernemen, ook wel maat- schappelijk verantwoord on dernemen genoemd, is bij m m m Bob Snellenburg: "Maatschappelijk verantwoord ondernemen is voor ons heel normaal." foto: rodney kersten Topps de normaalste zaak van de wereld. Bob: "A1 ver voor het kabinet duurzaam onder nemen aan de orde stelde, hield Topps nadrukkelijk reke- ning met de maatschappij. Wij zijn ons er al heel lang van be- wust dat wij zonder de samen- leving geen bestaansrecht zou- den hebben. Dan is het toch vanzelfsprekend dat je daar- voor met plezier iets tegenover stelt." Normen en waarden Normen en waarden. Ze wor- den vaak in een adem ge noemd. Hoe denkt Topps daar- over? "Normen en waarden zijn twee verschillende begrip- pen. Onder normen verstaat Topps de concrete richtlijnen voor ons handelen. Normen in de vorm van geboden en ver- boden regelen ons dagelijks so- ciaal verkeer", legt Bob uit. "De idealen die Topps nastreeft en het waarom zijn onze waarden. Twee belangrijke idealen van Topps zijn goed werkgever- schap en een positieve bijdrage leveren aan de maatschappij." Daden Topps verschuilt zich niet ach- ter mooie woorden. Dat weten onder meer tientallen sport- clubs, scholen, de Europese astmaorganisatie en andere goede doelen. En, talloze jonge mensen leren als stagiaire de kneepjes van het vak. "De populariteit van houten vloeren is niet iets van de laatste tijd. Al heel lang geleden ont- dekte de consument de voorde- len ervan. Er wordt alleen niet altijd stilgestaan bij het feit dat voor elke houten vloer bomen moeten worden gekapt. Topps doet dat wel. De klimaatveran- dering is een toenemend pro- bleem. Aandacht voor het mi lieu is daarom een prioriteit in ons beleid", vertelt Bob Snellen burg. Topps stelt strenge eisen aan de houtleveranciers, waar ook ter wereld. Bob: "De afspra- ken die we met de leveranciers vastleggen worden door Topps op naleving zorgvuldig gecon- troleerd. Topps verkoopt geen houten vloeren waarvoor on- verantwoord bomen worden neergehaald. Wij eisen van onze leveranciers dat op de plaatsen waar de bomen zijn gekapt, nieuwe aanplant komt. Maar onze eisen reiken verder. Ook de herplant dient verantwoord plaats te vinden. Onder goede werkomstandigheden, met een goed salaris en niet door kinderen." C02-uitstoot Topps doet er alles aan om de C02-uitstoot te minimalise- ren. Bob: "De gemiddelde leef- tijd van ons wagenpark is nooit hoger dan 2,5 jaar, waardoor wij in staat zijn gebruik te ma- ken van de allerlaatste ontwik- kelingen die vuile uitstoot te- gengaan. Bovendien zijn de Topps-filialen zo min mogelijk gevestigd in drukke winkel- straten of grote winkelparken. Hiermee voorkomt Topps op- stoppingen en verhoging van C02-uitstoot in die gebieden. Dat is een groot voordeel voor zowel onze klanten als voor Topps." .JP Topps Tiles i Fanatieke voetballertjes door Topps gesponsord. Trotse ouders langs de lijn en jaloerse blikken van gastelftallen in de kleedkamers. Topps sponsort ruini 300 jeugdelftallen die zich een tikkie steviger inzetten om hun naam en die van Topps hoog te houden. Ge'inte- resseerd in het laten sponsoren van een voetbalteam? Mail Bob Snellenburg: bob@topps.nl. Topps, een Britse beursgenoteerde tegel- specialist, is 15 jaar geleden ontstaan uit een samengaan van twee uitgesproken vloerspecialisten: het Engelse Topps Ti les en de Nederlandse vloerenspecialist. Topps heeft ruim 300 vestigingen in En- geland en inmiddels 20 vestigingen in Nederland. Dat laatste aantal zal de ko- mende jaren uitgroeien tot circa 100 filia len, verspreid over heel Nederland. Topps Rotterdam Giessenweg 70-72 T: 010 415 45 51 E. rotterdam@topps.nl S; www.topps.nl Openingstijden: Maandag: 11.00-18.00 uur dit/mvr: 09.00-18.00 uur vrijdag koopavond tot 21.00 uur zaterdag: 09.00-17.00 uur q I naam l.De laagste prijsgarantie. De klant die hetzelfde product elders op voorraad voor een lagere prijs aantreft, koopt bij Topps voor deze prijs en krijgt bovendien 5% extra korting. 2.0mruilgarantie. Voor alle producten die Topps uit voorraad levert geldt dat, mocht de klant na verwerking voile pakken overhouden, deze binnen 28 dagen na aankoop kosteloos kun- nen worden teruggebracht. 3.Deskundig advies. Alle medewerkers van Topps hebben ver- stand van zaken. Hun materialenkennis en de verwerking ervan worden continu geactualiseerd. Door deze kennis kunnen zij de klant voorzien van zowel uitgebreide productinformatie als van de toepasbaarheid per thuissituatie. 4.Ervaren installateurs. Topps beschikt over een groot aantal ervaren, gekwalificeerde vloerenleggers en tegelzetters die des- gewenst voor een snelie en vakkundige plaatsing zorgen. 5.VPL-waarborg. Topps is aangesloten bij de VPL, een bran- cheorganisatie van vloerenspecialisten. De VPL-waarborg biedt de klant de zekerheid dat Topps afspraken altijd nakomt. Topps voelt zich maatschappe lijk verantwoordelijk voor de wereld om haar heen. Zo is Top ps een van de grootste sponsors en fundraisers van het Europese astmafonds. Een logische keu- ze, want de medemens met bronchiale aandoeningen is im- mers het best af met een harde vloer. Topps haalde met fund- raising ruim 700.000,- binnen. Al die euro's worden gestoken in gezondheidsprojecten in ge bieden die het hardst door ast ma worden getroffen. Het geld wordt ondermeer besteed aan medische apparatuur en aan het trainen van medisch perso- neel in het behandelen van ast ma. - papier, karton, gebroken tegels, plastic en restanten hout recy- clet? - een actief beleid voert op het gebied van interne promotie en loopbaanplanning? Vinnei Het winnende team van de mozai'ekwedstrijd. In ontelbare scholen en openbare gelegenheden in Engeland zijn ruimten opgesierd met mozai'ek. Topps vindt het leuk om letterlijk en figuurlijk een steentje bij te dragen aan het opvrolijken van ruimten. Daarom schreef Topps in Engeland een wedstrijd voor scholen en groepen uit. De deelnemers ontvingen tegeltjes, waar- mee zij creatief aan de slag gingen. - Uniclick Noblesse 8mm topla- minaat, van bekende Belgische fabrikant. Te plaatsen in ver schillende chique, smaakvolle vloerpatronen (o.a. visgraat- en blokmotief) Nonnaal 32,95 p/m2, nu 8,95 p/m2. - Niro, de Zwitserse kwaliteitte- gel. In verschillende maten (60x60 en 30x60cm) en dessins verkrijgbaar. Normaal 59,95 p/m2, nu 29,95 p/m2. Eiken breeddeel 3-laags lamel- parket. Wit of naturel geolied. Normaal 44,95 p/m2, nu 29,95 p/m2. - Eiken Authentic massieve plankenvloer. Kant en klaar ge olied. Normaal 69,95 p/m2, nu 47,50 p/m2. - Gyotoku, prachtige matte of glanzende wandtegels. Verkrijg baar in de maten 30x40 en 30x60 cm. Nu vanaf 14.95 p/m2. Extra openstellingen Topps Rotterdam: tweede paasdag (24 maart) en Koninginnedag (30 april) van 11.00 tot 17.00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 37