Zee van bloemen Houten vloer Vrolijke volhouders Kampvuur in een schaal Laat maar overlopen Tentplezier zonder stokken Primeur voor mannen *ee\te Een opvallende badkamertrend is op de muur en de vloer te vin- den: tegels worden steeds groter en groter. Tegels van 30 bij 100 centimeter zijn al heel gewoon en 60 bij 120 is aan een stevige opmars bezig. Als tegenhanger vinden we daarentegen juist ook weer veel mozaiek en dan met name glasmozatek. Bron: www.saniweb.nl. Daedalus Lichtdatlijktwegte willen vliegen Ray-Cop Stofzuiger met UV licht verwijdert bacterien In een modem interieur speelt lege ruimte een grote rol. Diezelfde ruimte kan dan echter ook een beetje hoi klinken. Noodgedwongen dan maar kiezen voor andere meubels of vloerbe- dekking om de akoestiek te verbeteren? Dat hoeft niet. Een ARTpanel aan de muur is al vol- doende. Dit paneel heeft de afmetingen van een schilderij en kan bedrukt worden met een af- beelding naar keuze. Aan de muur absorbeert als het ware de galm in de kamer. Kijk voor meer informatie op www.artwall.nl. Het is weer voorjaar! En hoewel het met ons klimaat altijd af- wachten is, hopen we natuur lijk weer op lekker veel zon, zodat we snel naar buiten kunnen. Ook voor kinde- ren is dit echt een feest, vooral als ze iets leuks aan hun vriendjes kunnen la- ten zien. Zbals deze tent Vastmaken aan een boom of pergola en klaar. Geen gedoe met stokken en andere on- derdelen. En dankzij een opgevuld vloer- zeil kunnen ze zelfs op de koudere voorjaarsbodem onbezorgd en lek ker warm spelen! Bron: www.gar dengames.nl Als het weer een beetje meezit, kun nen we binnenkort al lekker in een stoel op balkon of terras genieten van een stralend zonnetje. En stra- lende kuipplanten. Neem bijvoor- beeld de stniikmargriet. Deze vrolij- ke zomerbloeier trakteert tot in Sep tember op een ware bloemenzee. Zorg dat de stmikmargriet regelma- tig water krijgt, zodat hij niet uit- droogt. De lange bloeiperiode vraagt veel voeding van de plant, daarom af en toe een beetje plantenvoeding geven. Verwijder regelmadg uitge- bloeide bloemen en knip de Sten gels met vergelend blad weg. Bron: www.groenrijk.nl Voorjaarsviolen zijn vertederende, lieve, spontane maar ook heel sterke types. Ze bloeien onophoudelijk, een hele lente lang. Violen zijn dan ook ideaal om de nog wat saaie plekjes 'power' te geven. Je krijgt er meteen een kleurkick van. Met voorjaarsviolen creeer je snel en simpel een eigen buitenstijl voor de komende maanden. Je kunt ze het beste zij aan zij plan- ten voor een overweldigend effect. Violen houden van een hu- musrijke potgrond, laat ze niet uitdrogen en geef regelmatig plan- tenvoedsel. Neem uitgebloeide bloempjes gewoon met de hand weg door ze met steel en al van het plantje te draaien. Er komen snel weer nieuwe! Gezellig samenzijn, samen zingen - al dan niet onder begelei- ding van een gitaar - en verhalen vertellen. Allemaal ingredien- ten die we kennen van het kampvuur. Met de Qrater kun je dit nu ook beleven in je eigen tuin. De Qrater is een grote, van staal gemaakte, schaal die tegen alle weersomstandigheden kan en dus gewoon buiten kan blijven staan. Met de optionele roosters en spiesen kun je zelfs je eigen snacks bereiden. Info op www.extremis.be. Het komt in de beste families voor: de ene partner wil graag een vijver in de tuin, terwijl de ander juist bloemen en planten wil. Na tuurlijk is een combinatie mogelijk, maar in kleine tuintjes komt een compromis toch snel onder druk te staan. De Floating Flower Garden is dan wellicht een geschikt alterna- tief, want dit drijvende eiland biedt een kleurrijk tuingevoel op het water. En nog een bijkomend voordeel is te vinden in de con- structie van het eiland. Na het planten van de gewenste bloemen en planten, hoeven de planten nooit meer bewaterd te worden. Ze drinken gewoon zelf uit de vijver. Meer informatie is te vinden op www.shop.com. Wie van primeurtjes houdt, krijgt nu de kans om een nieuwe keu- ken in huis te hebben voordat die keuken in showrooms te zien is! Het gaat daarbij wel op een specifieke keuken, die door de ont- werper wordt gepresenteerd als 'de keuken voor de man'. Wat je je daar bij voor moet stellen? Een strak Porsche design en veel technologische snufjes. En dus de mogelijkheid om iedereen 'te snel af te zijn'. Op de website www.poggenpohl-p7340.com kunnen belangstel- lenden zich laten registreren. Het principe van een over- looprand is niet nieuw. In ie- der zwembad is hij te vinden. Maar op een bad is het wel nieuw. En heel slim, want nu kun je het bad tot de rand vullen! Bron: www.duscholux.be. Is Ben houten vloer nou wel of niet si middels halen veel fabrikanten van riaal van beheerde Europese bossen. Hierblj wordt Iedere ge- kapte boom vervangen door twee jonge bomen Als je daarbij optelt dat - volgens dezelfde fabrikanten - uit studies blijkt dat jonge bomen in een gecultiveerd bos meer C02 omzetten in zuurstof dan volwassen bomen in een natuurlijk bos, kun je met een gerust hart genieten van hout onder de voeten! Kijk voor meer informatie op www.real- wood.eu. FOTO: KERAMAG Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 19 maart 2008 - Pagina 38 Woontrends V>e tv\e a oe^ Ae VMS® <,<k.rrrtW^gWirur. mm

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 38