In the Eigenaar Opgeruimd Muzikale meubels Zwevende wijn WiFi? Training voor hersencellen Wie vindt H fiMVAflNTH'n Het Nieuwe Stadsblad De Utili-Key. Een gereed- Saint Row 2. Nog nooit schapskist aan je sleutelbos was misdaad zo mooi Nooit meer op zoek naar een WiFi-hotspot met dit modeme WiFi- Shirt! Wanneer je met dit zwarte T-shirt in de buurt van een WiFi- hotspot komt, lichten de streepjes van je Wi- Fi-Shirt blauw of groen op. Hoe sterker het sig- naal, des te meer streepjes zichtbaar worden. Natuurlijk handig voor de draad- loze laptop gebruiker, maar eigenlijk gewoon cool voor iedereen om te dragen! www.think- geek.com. Terwijl veel artiesten ze zoveel mogelijk ontwijken, vinden ande- ren het juist een symbool van populariteit: paparazzi! Jij, in het middelpunt van de belangstelling. Is dat jouw droom? Met de Pa parazzi Play Set kun je je een beetje voorstellen hoe het is om zo bekeken te worden. Kijk voor info op www.mcphee.com. Puzzels waar een stuk papier in verstopt zit, zijn inmiddels niet nieuw meer, maar wel heel populair. Ook de Equation zal daarom ongetwijfeld in de smaak vallen bij iedereen die graag zijn hersencellen in bewegingzet. Deze opvolger van 'Da Vin ci's Secret' zit vol hints en codes om de puzzel te kraken. Als je na een paar uur puzzelen op zoek wilt gaan naar een figuur- zaag en een grote hamer om de puzzel open te maken, is de Equation niet voor jou. Deze houten hersenbreker zal je na- melijk wel een tijdje bezig gaan houden. www.firebox.com. GAMES - Bully Allerlei apparatuur moet tegenwoor- dig worden opgeladen, maar waar laat je je i-pod of mobiel op zo'n mo ment? Op de tafel of de grond kan wel, maar echt gezellig staat dit na tuurlijk niet. Load-Thing - een soort plankje aan je stopcontact - is de oplossing. Erg handig en het ziet er ook nog eens leuk uit. Boven- dien ligt je apparatuur veilig op zo'n plekje. Meer info: www.fair-kaeuflich.de Games - Mass Effect Games - Rekentraining Heb je wel eens geslapen in een piano? Gewerkt aan een Flying-V? Gezeten op een drumstel? Waarom alleen muziek maken met ins- trumenten, terwijl er zoveel meer mee kan? Zoals de Gitafel Carlos met vier bijpassende Santana stoelen. www.muziekmeubels.nl. Altijd al een groot- grondbezitter willen zijn, maar vanwege de ho- ge kosten er tot nu toe altijd van afgezien? Dan is Laird of Glen- cairn een grappige oplossing. Dit document garandeert dat je eigenaar wordt van een stuk- je grond op het landgoed van Glencairn in de Schotse Hooglanden. Oke, Laird betekent "landeigenaar" en niet "grootgrondbezitter" en je land is slechts een vierkante voet groot, maar betaalbaar is het wel! En je helpt ook nog eens een deel van de Schotse Hooglanden in stand houden. www.iwantoneofthose.com Wel eens een wijnfles zien zweven? Dan wordt het mis- schien toch tijd om de fles te laten staan. In deze wijnfles- houder gemaakt van een vernikkelde ijzeren ketting bij- voorbeeld die door perfecte balans de illusie creeert van een zwevende wijnfles. Bron: www.perpetualkid.com Games - Fifa Street 3 c3 X Mu Woensdag 19 maart 2008 - pagina 40 Gadgets/Games picture! Rle View Options Het zou verboden moeten worden om zoveel ophef over een ga me te maken. 'Bully' werd zowat verboden omdat sommigen dachten dat het een 'pestkop simulator' was. Is het niet. Het is niet meer of minder dan een tienerfilm in gamevorm, waarbij jij als lastig kind op een strenge school moet overleven. Je rent door de gangen van de school, moet lessen volgen en proberen vrienden te maken en vijanden te ontlopen. Grafisch is te zien dat deze 360 versie een PS2 remake is, maar het spel is er niet minder om. Een originele setting, en een vrij verkenbare spelwe- reld maken dit een aanschaf die zeker het geld waard is. Be- halve als je de PS2 versie aLhebt. Voor: 360 view uptions Voor 500 microsoft punten kun je een nieu we missie downloaden voor Mass Effect (xbox 360). Deze (ongeveer twee uur durende) extra verhaallijn speelt zich af op een asteroide waarje een nieuwe bui tenaards ras ontmoet en bestrijdt. Een aardi ge uitbreiding voor wie geen genoeg kan krij- gen van het SF spel. Options Help Hoe veel menseri kunnen nog hoofdrekenen? Wie die vaardig- heid wil herontdekken of gewoon aanscherpen kan Reken Training voor DS eens proberen. In dezelf- de stijl als Brain Training leer je volgens een speciale manier som- men doen. Deze 'honderd cellen' methode wordt op Japanse basis- scholen toegepast. Het spel her- kent je handschrift en geeft dage- lijkse oefeningen om sneller en beter te rekenen. Het systeem werkt goed en is een goede vaardigheid om te beheersen. Een leuke game voor niet-gamers, al mist het de charme van Brain Training. Voor: DS -l Rle View Options Help Het is voetbal, maar dan an- ders. "Hoe maken we dat ou- we spelletje cool?" moeten de makers hebben gedacht. Het resultaat is erg op flitsende actie gebaseerd, en het spel straalt veel 'straatfeer' uit. Ge- luiden en beelden zijn prima verzorgd, maar uiteindelijk is de ervaring erg oppervlakkig. Solo spelers hebben hier bijna niets te zoeken, en wie met vrienden wil spelen is ook niet al te lang geamuseerd. Nee, wie een vir- tueel balletje wil trappen kan beter bij de 'normale' Fifa games aankloppen, waar zo veel meer in zit. Fifa Street 3 is geen slecht spel, maar ook niet buitengewoon goed. Een snel spelletje met vrienden is best lollig, met over de top acties. Maar wie zo veel geld op de toonbank legt mag meer verwachten. Voor xbox 360

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 40