InterBulk T andartsassistente JlHaamJUMMwgjmdat a&tdienen een &anu&! Janszen GROUP Customer Service Medewerker m/v Pricing Team Assistant m/v Transportplanner m/v GEV0RDERD ASSISTENT A de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 PARTTIME Bij ons bepaal jij je carriere zelf!!" van Hoist - Accountancy Kraamzorg de Eilanden Woensdag 19 maart 2008 - pagina 54 anenmark Powered by JobTrack.nl Tandartspraktijk in het centrum van Vlaardingen zoekt per direct een energieke om het team in onze moderne patientgerichte praktijk te versterken. In de praktijk ligt de nadruk naast reconstructieve en esthetische tandheelkunde ook op parodontologie en implantologie. Het assisteren aan de stoel met taakgedelegeerde patientenbehandeling zal een hoofdrol spelen. Wij zoeken iemand voor 22 tot 24 uur per week, herintreders geen bezwaar. Functie-eisen: Goede contactuele eigenschappen Representatief en vriendelijk voorkomen Het goed kunnen functioneren in teamverband Tussen 19 en 40 jaar oud met minimaal diploma MAVO Ervaring met patientenbehandeling strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Een uitdagende functie in een professioneel team Werken met moderne technieken en methoden Mogelijkheden om vaardigheden op klinisch gebied te ontwikkelen of uit te breiden Salaris volgens de richtlijnen van de NMT met secundaire arbeidsvoorwaarden Een verantwoordelijke baan waar een tevreden patient op de eerste plaats komt Trekt het bovenstaande u aan of wekt het uw interesse? Stuur binnen 14 dagen uw met de hand geschreven sollicitatie voorzien van C.V. aan: Tandartspraktijk Tinga Tav F.I. Tinga, tandarts Voorstraat 39 3135 HW Vlaardingen InterBulk is beursgenoteerd in Londen en wereldwijd actief in het intermodale vervoer in bulk van droge en vloeibare producten. Dankzij onze snelle groei zijn in onze Rotterdamse vestiging vacatures voor: Deze fungeert als primair contact voor onze klanten om een perfecte uitvoering van hun transportopdrachten te verzorgen en heeft daartoe intensief contact met zowel eigen vestigingen als externe dienstverleners. Voor iemand die goed kan organiseren en tegelijk ook goed administreren een zeer gevarieerde functie. Ter ondersteuning van de afdeling die voor alle Europese vestigingen transportoffertes voorbereidt. Voor deze functie is ruime ervaring met Excel gewenst, uiteraard een prima cijfermatig inzicht en ook een commerciele instelling. Verantwoordelijk voor het optimaal indelen van vervoer in diverse modaliteiten en het maken van creatieve transportcombinaties. Voor deze full-time posities zoeken wij primair naar mensen die reeds ervaring hebben in de transportsector, bij voorkeur in het intermodale vervoer, binnen Europa en/of Intercontinentaal. Kennis van Liquid/Dry Bulk is daarbij natuurlijk een extra pre. Gezien het internationale karakter van onze activiteiten ben je bij voorkeur thuis in Nederlands, Engels en Duits. Kennis van Gevaarlijke Stoffen is een pre. Naast voornoemde functies is er ook plaats voor beginnende medewerkers met een transportopleiding, die we na interne trainingen diverse mogelijkheden kunnen bieden. Voor sollicitaties of verzoeken om nadere informatie kunt u gebruik maken van het speciale emailadres: jobs@utt-bv.com of richten aan: United Transport Tankcontai- ners BV, T.a.v. Mevr. M. Ponssen, Postbus 59070, 3008 PB Rotterdam. Telefoon 010-2456514. InterBulk I Waalhaven Zuidzijde 2 I 3088HH Rotterdam I www.interbulkgroup.com Om onze clienten optimaal te kunnen blijven bedienen, zijn wij op zoek naar uitbreiding van ons team. Wij zoeken een: Je taken: Je houdtje bezig met tussentijdse rapportages en het samenstellen van jaarrekeningen voor diverse clienten. Je bent in staat algemene vragen van clienten op financieel, administratief en fiscaal terrein te beantwoorden en uit te leggen. Tevens fungeer je als vraagbaak voor beginnend assistent accountants. Je profiel: Je hebt SPD/HBO (eventueel gestart met een opleiding tot Accountant AA). Je hebt enige jaren werkervaring binnen de accountancy en voelt je thuis in een professionele organisatie waar teamspirit een grote rol speelt. Uiteraard beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheden en over een servicegerichte instelling. Je bent in staat zelfstandig uitstekend te functioneren. Tenslotte ben je bereid tenminste 32 uur per week te werken. Ons aanbod: Naast een goed salaris bieden wij je een interessant arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder bij een voltijd dienstverband naast de 25 vakantiedagen ook nog 12 A TV-dagen. Je werkt in een team waar we op een prettige en informele manier met elkaar omgaan. Vanzelfsprekend geven wij je ruimte om zowel persoonlijk als professioneel te groeien. Solliciteren Je kunt je sollicitatie richten aan Ruitenburg Janszen van Hoist Accountancy t.a.v. G.A. van Hoist Industrieweg 100, 3144 CH Maassluis gert. vanholst@ ruitenbura-partners. nl Voor meer informatie over onze onderneming kun je kijken op www, ruitenburo-oartners. nl Industrieweg 100 - 3144 CH Maassluis Tel. 010 - 5913022 - Fax 010 - 5923508 - E-mail: info@ruitenburg-partners.nl I Kraamzorg de Eilanden zoekt gediplomeerde kraamverzorgenden die fulltime, parttime of op oproepbasis willen werken. Behalve een solide organisatie, enthousiaste collega's en goede arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de C.A.O.-Thuiszorg, bieden we een vergoeding voor een mobiele telefoon en reiskosten, maar ook een bonusregeling. De organisatie Het werkgebied van Kraamzorg de Eilanden is de gehele Regio Rijnmond. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hellevoetsluis. In het werkgebied zijn we met ca. 225 kraamverzorgenden werkzaam. Goed voor zo'n 5.000 kraamverzorgingen per jaar. En dat al 60 jaar lang. Meer over onze organisatie vind je op onze website: www.kraameiland.nl Debaan We willen onze organisatie versterken met kordate kraamverzorgenden, die in hun directe woonomgeving zijn in te zetten. Over de werkzaamheden hoeven we niet veel meer te vertellen, want we zoeken ervaren kraamverzorgenden, die direct zelfstandig aan de slag kunnen. Belangstelling? Wanneer professionaliteit, maar ook persoonlijk gerichte zorg en begeleiding hoog in je vaandel staan, zit je bij onze organisatie uitstekend. We werken vanuit een algemene levensbeschouwing en respecteren elke religie en levensvisie. Onze organisatie is ISO/HKZ en BTN gecertificeerd. Dat wil zeggen dat iedereen werkt volgens duidelijke en vastgelegde richtlijnen, gedragscode en werkinstructies. Ook is onze organisatie in het bezit van het certificaat WHO/UNICEF-Zorg voor Borstvoeding. Begeleiding en scholing zijn onderdeel van ons kwaliteitsprogramma. Het zal je niet verbazen dat wij ook veel waarde hechten aan de beoordeling van onze clienten. Wil je mondeling nog wat meer weten over deze kans op plezierig werk, bel dan met Yolanda Barreiro de Leon op telefoonnummer 0181-391440. ZZP'ers worden ook uitgenodigd te reageren. Readies Kandidaten sturen hun curriculum vitae per e-mail naar info@kraameiland.nl of per post: Kraamzorg de Eilanden T.a.v. de heer A.J. Elshoff Postbus 1185 3220 BD HELLEVOETSLUIS Sinds 1947 Ook gevestigd in Rotterdam Oud-Beijerland Vlaardingen Zwijndrecht

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 54