Mannen uit elkaar Bijzondere mix van wereldse folkmuziek Maeslanden I I I I I I I 'Prediker en Hooglied' is laatste tournee Lee Towers zingt filmhits I ['MVATilflfffTiH Het Nieuwe Stadsblad Afscheidstournee Cabaret Amerikaans genieten Cabaretiers Van Muiswinkel en Van Vleuten spelen dinsdag 8 en woensdag 9 april om 20.15 uur hun laatste cabaretvoorstelling Prediker en Hooglied in Fortis Theater a.d Schle. Reserveren (010) 2 467 467 of www.theateradschie.nl. foto: tom berends Cabaretduo Van Muiswin kel en Van Vleuten maakte dit jaar bekend dat Prediker en Hooglied hun laatste theatertournee zal zijn. Daarmee komt een voorlopig einde aan een zeer vruchtbare samenwerking die vijf theater- programma's omvatte. Eric van Muiswinkel en Diederik van Vleuten verkenden de globe in Mannen van de Wereld, ze peil- den het bovennatuurlijke in Mannen op de Maan, zij beleef- den hun midlifecrisis in Man nen met vaste lasten en ze kruisten de degens tegen een achtergrond van boeken in An- tiquariaat Oblomow. Ondanks de successen bleken het niette- min zeven magere jaren voor de heren. Helaas bleven de prijzen uit en zweeg madame Tussaud als het graf. Deze tijden zijn voorbij, want Van Muiswinkel en Van Vleuten pakken dit sei- zoen flink uit met Prediker en Hooglied. In het nieuwe caba- retprogramma ontmoeten twee vrienden elkaar bij een bankje onder een boom in het park. De twee spreken weifelend over de principebeslissing of het duo naar Australie moet gaan om daar voor Nederlandse immi- granten te spelen. De verande- ringen in het land worden uit- voerig besproken. Hoe leg je ei- genlijk aan Australische Neder- landers uit hoe Nederland emit ziet na de moord op Theo van Gogh? Van Muiswinkel be- spreekt deze bmte moord van detail tot detail in oefening voor hun Australische optreden. Ook de vermusicalisering van Ne derland komt uitgebreid aan de orde. Geen naam of gebeurtenis of er wordt volgens het duo een musical aan verbonden. Prediker en Hooglied is dinsdag 8 en woensdag 9 april 2008 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Enthousiast over de wederzijd- se passie daagden Leoni Jansen en Les Freres Guisse elkaar uit om teksten op elkaars muziek te schrijven en samen nummers te zingen. Deze bijzondere muzi kale samenwerking wordt be- kroond met een tour door Ne derland. Zaterdag 12 april om 20.15 uur zijn zij te zien op de planken van Fortis Theater aan de Schie met hun muziekpro- gramma The heart of Senegal and Celtic Folk. In 2005 ontmoette Leonie Jan sen Les Freres Guisse, een drie- tal akoestisch musicerende broers uit Noord-Senegal, tij- dens een optreden in Dakar. De vonk sloeg direct over. Dit resul- teerde in een aantal bijzondere concerten voor een uitgelaten en dol enthousiast Senegalees publiek en de CD Nina. In The heart of Senegal and Cel tic Folk brengen zij authentieke en ongedwongen Senegalese en Keltische folk. Leoni Jansen zingt met haar folky stemgeluid in het Senegalees en Les Freres wagen zich onnavolgbaar ook aan de Keltische folk. Het album Nina vormt het klop- pend hart van de voorstelling. De CD weerspiegelt een verschil in de beide culturen. Daar waar de Senegalese Freres vooral im- proviserend te werk gaan, is Le- Leonie Jansen en Les Freres Guiss6 brengen Celtic Folk en tradi- tionele Senegalese muziek samen. foto: kamikazz van l'agence photo oni Jansen degene die de struc- tuur terugbrengt in de num mers. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar aan de kassa, geopend van dinsdag t/m vrij- dag van 12.00 tot 16.00 uur, tele- foonnummer (010) 2 467 467 of kijk op internet: www.theate- radschie.nl. Zangeres Laura Vlasblom, die dit seizoen meerdere ke- ren te zien is geweest in het theater, meester violist John Permenter en zanger Wim van de Vliert trakteren het publiek van Fortis Theater a.d Schie donderdag 10 april op een avond vol rauwe Amerikaanse muziek. Deze muziekstijl staat bekend on der de naam Americana of Roots Country en wint op dit moment aan belangstelling in ons land. Het publiek wordt onderge- dompeld in de sfeer van ein- deloze highways, verzengen- de hitte en een glas tequila in een derderangs kroeg. Een modern concept met simpe- le ballades en stevige count ry rock nummers als 'Like a Rolling Stone' en 'The Devil went down to Georgia', die begeleid worden door The blue Highway Band. Zo nu en dan worden de muzikale optredens omlijst door een kleine groep dansers terwijl sfeervolle videobeelden het geheel completeren. Kaarten voor de voorstelling zijn ver krijgbaar aan de kassa van het theater, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur, telefoon- nummer (010) 2 467 467 of via www.theateradschie.nl. Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Onze danden op: FUNDA.NL JAAP.NL ADimo (WxmJtTcrnt.nl Schiedam Kijk voor ons aanbod ook op www.maeslanden.nl of bel 010-409.01.40 Woensdag 2 april 2008 - Pagina 26 De grootste filmhits aller tij den passeren de revue tij- dens een wervelde show op zaterdag 5 april in Fortis Theater aan de Schie. Het Orkest Koninklijke Lucht- macht brengt Hollywood in Concert. Wereldbekende nummers worden gespeeld door een 50-koppig orkest. In deze show kan het pu bliek genieten van de vele muzikale nummers die de filmwereld rijk is. Speciale gast op deze avond is Lee Towers. Hij zal het orkest aanvullen met glitter en glamour, die zo kenmer- kend is voor het witte doek en Hollywood. Bij de Maeslanden Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. MEEK KOOPHUIZEN Oronjestroot 24 Schiedam Let op! Nu te koop; een goed betaalbaar startersappartement met eigen parkeerplaats in hartje centrum van Schiedam. Dit sfeervolle ap- partement gelegen op de eerste verdieping maakt wonen in de stad gevveldig! Indeling: Centrale hal met lift en t.t berging in onderbouw. Indeling app.: via gezellige binnentuin 11 appartement, entree, hal v.v. m.k., sipkmr(ca.7m2), badkamer met doudieruimte, v.w. en toilet. De zonnige living (ca.26m2) met keuken v.v. losse koelkast, afzuigkap en elektrisch kooktoestel maken het geheel compleet. De woning is direct te aanvaarden en verdient zeker uw aandacht! Mohferstroat 40 Vtoardingen Fantastisch wonen in een lichte 2-kamer benedenwoning met zonnige tuin en achterom. Dichtbij de gezellige binnenstad van het sfeervolle havenachtige centrum. Op loopafstand van alle terrasjes, overdekt winkelen, sport en recreatie maar ook het openbaar vervoer. Indeling: entree, lange gang met toilet en kast met garderobe en It het lichte en riante slaap/woonvertrek (deze is eenvoudig weer in twee ruimten te delen) v.v. plavuizen vloer, open keuken met diverse inbouwapp. w.o. gas kookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasser. De keuken geeft tt. de tuin. Een leuke benedenwoning voor een betaalbare prijs! Tgdens Open huis speciale koopsom 119.000,= k-k. Thomas q Kemptsstr 32 Schiedam Dr. Kuyperkade 6 Maassiuis Vendelhof 60 Schiedam Vraagprijs 102.000,- k.k. Moctsland td.C f m Aan een van de meest gewilde straten gelegen gigantische woning op eigen grond(ca.125m2). Deze statige woning voldoet geheel aan wensen van nu. Ind: via voortuin tt entree; hal met m.k., toilet met fontein en trap naar 1ste verd. Ruime L-vormige Iiving(ca.45m2)v.v. trapkast met tt kelder(ca.45m2) en sfeervolle achtertuin. Keuken v.v. div.app waaronder k.k., vriezer, keramisch fomuis en afzuigkap. 1e verd. overloop tt 2 ruime slpkmrs(16,16m2)Badkamer v.v. 2de toilet 2 persoonsligbad, dubbeie wastafel en design radiator. 2e verd: overloop tt 2 slpkmrs (14,13m2) waarvan een met balkon, wasruimte met w.m.a en cvfbl) en tt geheel geisoleerde bergvliering. Deze woning biedt u alle gemakken op loopaf stand en ligt aan de rand van het gezellige centrum I Vraagprijs 237.500,- k.k. In het centrale hart van de drukbezochte binnenstad is nu een goede winkel te huur aan de sfeervolle vliet Deze winkel beschikt over een goede glazen pui waardoor de winkel een uitnodiging kent voor het winkelende publiek en is uitermate geschikt voor de detailhandel. Afmeting winkel, magazijn keuken ruimte,toilet. Laat uw ondernemershart kloppen op deze geweldige locatie! Huurprijs op aanvraag i Maasland is nu te koop. Direct gelegen antrum, sportvelden, kinderboerderij, natuur en rece ding: Entree, hal met m.k., sfeervolle living(28m2) met hoge ..namenten plafonds, laminaatvloer, speelse trap en ruime keuken v.v. div.inbouwapp. Luxe badkamer v.v. ligbad met douchekolom, hang toilet designradiator en w.m.a. Aparte C.V.ruimte met combi ketel, t.t. diepe zonnige tuin met berging en achteruitgang. 1e verd.: overloop met tt2 slaapkamers(8,13m2), beide v.v. dakkapellen met dubbel glas. Een unieke kans voor de starter in Maasland! Koopsom 199.000,- k.k. Kantoor Maassiuis Drijver 133 3144 GD Maassiuis Tel: 010-592.33.00 irtement gelegen op de Iste verdieping in ..]K de Woudhoek is nu te koop! Dit turn-key 3 kamer ...ient (vh.4) is grandioos afgewerkt en direct beschikbaar! .ueling: centrale hal met videofoon en lift, indeling appartement: ruime entreehal met CV kast ('03), fraaie living (ca.32 m2), keuken v.v. diverse app., gigantisch terras, gelegen op het zuiden (ca.26 m2), 2 ruime slaapkamers (ca.17,12 m2), toilet met fontein, gangkast met w.m.a,. Badkamer met ligbad, badmeubel, designradiator en douche- cabine maken het geheel compleet. Berging in onderbouw. Winkels, openbaar vervoer en scholen bevinden zich op loopafstand. Dit is wonen met alle gemakken onder handbereik! I Vraagprijs 209.000,- k.k. V.V.E Beheer Veerstraat 27 3142 CP Maassiuis Tel: 010 599.22.11 0p steenworp afstand gelegen van hartje centrum Schiedam is nu te koop een fantastisch turn-key appartement op de tweede verdieping. Dit zeer fraai afgewerkte appartement met gigantische berging is de ideale mogelijkheid om kant en klaar te wonen! Ind: entree via tochthal, ttgang met m.k., ruime slpkmrfca 12m2),luxe badkamer v.v. whirlpool, hangtoilet, badmeubel en w.m.a.. Sfeervolle woonkamer met open keu ken (ca 30m2), strakke modeme keuken is v.v. div. app. Bergkast met de ketel voor de luchtverwarming. U zal de sfeer in de bijzondere serre zelf eens moeten proeven! De berging (ca 10m2) bevindt zich op de b.g.g. Het appartementencomplex is zeer goed bereikbaar en biedt voldoende parkeergelegenheid random, kortom wij vinden dit een aanrader! Vraagprijs 124.500,- k.k. Maassiuis 2 totaal verbouwd)met vrij uitzicht op de Delta- lal, m.k. 5 gr automaat). Hangend toilet met fonteintje. uv/ x 3,70m met eiken vloerdelen, tt woonkeuken in hoekop- .eiling met natuursteen werkblad; diverse inbouwapp. 1e verd: Ruime overloop met eiken vloerdelen. Slk 2,90 x 2,40m met t.t. het dakterras 11 m2(ligging zuid). Slk 4,30 x 3,40m met De Graaf inloopkast Bk 3,00 x 2,25m met volledige betegeling. Inch whirlpool (ligbad), aparte douche- cabine, designradiator, 2e toilet badkamermeubel. Algemeen: In 2002 volledig vemieuwd. Alle wanden vzv spachtelputz. HR-combiketel('02) Diverse authentieke details: glas-in-lood ramen, plafond sieriijsten etc. een zeer sfeervolle woning wat zelden te koop komt! Vraagprijs 179.000,- k.k. Kantoor Vlaardingen Van Schravendijkplein 1 3131 GV Vlaardingen Tel: 010 - 460.33.33 Valerius Vlaardingen ingezinswoning met tuin(41 m2) op het zuiden De woning ligt in een leuke wijk, tegen de rand van uUm en is goed te bereiken via uitvalswegen en openbaar ver ier. Ind:entree/hal. M.k. Toilet douche 2,5m2 en trapkast. Doorzon woonkamer ca 40m2, dichte keuken met wma en gasaansluiting en t.t. tuin. 1e verd: overloop met toilet. Slpkmr 23,5m2 met inbouw- kast en t.t. balkon. Badkamer, slpkmr(14m2). 2e verd: overloop, slpkmr(19m2)met inloopkast, slpkmr(20m2). Woonoppervlak 160m2. Betonnen berging v.z.v. elektra. De woning dient nodig te worden op- geknapt maar heeft een uniek woongenot voor een betaalbare prijs! I Vraagprijs 162.500,- k.k. Kantoor Nieuwerkerk a/d Ussel |HP 1e Tochtweg 76 Pn 2913 LP Nieuwerkerk a/d Ussel I Tel: 0180-45.00.45 ST* EF EF

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 26