Rabobank Een nieuwe start voor Paviljoen De Krabbeplas Voor iedere starter een hypotheek. Kom langs op de wooninformatiedag. Eerste huis kopen? Makkelijkerdan je denkt! Ga jij dik winnen metde Dikke Banden Race? Het is tijd voor een bank die het anders doet. Taxatie-evenement voor leden Rabobank Rabobank Schiedam-Vlaardingen Rabobank helpt ondernemer bij de doorstart Kom je orienteren op de wooninformatiedag voor starters. Nieuwe geldkiosk aan de Beckmansingel te Vlaardingen Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vtaardingen.rabobank.nl Karel Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Begin dit jaar heeft Herman Jongeling restaurant Paviljoen De Krabbeplas in Vlaardingen overgenomen. Na een paar drukke weken staat een enthousiast team klaar om de eerste gasten te ontvangen. De afgelopen weken is het pand grondig opgeknapt en heeft Jongeling ook zijn bankzaken geregeld. Hij bracht zijn hele zakelijke pakket onder bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Jongeling baatte tot vorig jaar een partycentrum in Maasland uit.Toen het pand werd verkocht aan een projectontwikkelaar ging hij op zoek naar een nieuwe locatie om door te starten. Hij werd getipt: Paviljoen De Krabbeplas in Vlaardingen zocht een nieuwe eigenaar. Hij ging een kijkje nemen en zag meteen dat er iets moois van te maken was."Het was veel groter dan ik had verwacht en de ligging aan de Krabbeplas is ronduit schitterend. Ik kon ook een aantal gemotiveerde medewerkers overnemen. Het enige verschil is dat dit een dagzaak is, terwijl ik zelf jarenlang een partycentrum had. Het was dus even wennen, maar ik zie het wel als een kans. Ik heb inmiddels een deel van de zaak zo ingericht,dat men er ook een familiefeest of een bedrijfsuitje kan organiseren." Eigen identiteit De inrichting van het paviljoen had volgens Jongeling niet de gewenste uitstraling en dus legde hij de afgelopen weken zijn eigen identiteit in het pand. Het plafond is geverfd, er zitten twee nieuwe bars in, de trap is opgeknapt. Warme kleuren,veel eigen spulletjes en nieuw meubilair geven de zaak een frisse,gezellige uitstraling."Het is nu echt van mezelf') zegt Jongeling trots. Een deel van de zaak kan hij afsluiten van de rest, waardoor een zaal ontstaat voor feesten en zakelijke vergaderingen. Het heeft een eigen bar en eigen personeel. Inmiddels heeft Jongeling de eerste aanmeldingen voor feestjes en zakelijke vergaderingen al binnen. In het voorjaar en de zomer verwacht de ondernemer vooral dagjesmensen, die aan de Krabbeplas van het mooie weer komen genieten. Een paraplu Bijzonder tevreden is Jongeling met de dienstverlening van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, die het mogelijk maakt dit project te realiseren. "Om deze zaak te kunnen overnemen, had ik een overbruggingskrediet nodig, vooral voor de bar. Mijn vaste brouwer adviseerde me om eens met Rabobank Schiedam-Vlaardingen te gaan praten. Daar heb ik inmiddels mijn hele zakelijke pakket ondergebracht. Ikwil rekeningen,verzekeringen en kredieten zoveel mogelijk onder een paraplu houden. Dat is qua contact erg makkelijk.Onvoorstelbaar,hoe snel de Rabobank de overdracht heeft geregeld! Ik ben blij met mijn vaste contactpersoon bij de bank, Marco van Maanen, want die weet van de hoed en de rand. Daardoor hoef ik alles slechts een keer uit te leggen. Marco volgt mijn zaak en weet wat er speelt." Paviljoen De Krabbeplas Zaterdag 26 april 2008 Van 10.00 tot 15.00 uur Rabobankvestiging Veerplein Rabobank Schiedam-Vlaardingen organiseert een wooninformatie dag speciaal voor starters. Het is voor beginners op de huizenmarkt vaak lastig om een huis te kopen. Vandaar deze voorlichtingsdag met specifieke informatie over zaken die spelen bij de aankoop van een eerste huis.Tijdens de wooninformatiedag in de Rabobankvestiging Veerplein (Vlaardingen Centrum) ontvangen bezoekers een compleet advies hoe te beginnen met de aankoop van een eerste woning. De Gemeente Vlaardingen is aanwezig met informatie over de starterslening, Kooijman Lambert Nota'rissen geeft advies hoe de notariele zaken het beste kunnen worden geregeld en Keemink Vastgoed vertelt over het energielabel dat sinds januari 2008 verplicht is. Daarnaast is er ook aandacht voor het interieur.Gerda Verbeekvan Gerda Verbeek Interieur is aanwezig met adviezen op dit gebied. Kortom, aan alle informatie betreft de aankoop van een eerste woning is gedacht.Laatje informeren op de wooninformatiedag voor starters! In mei organiseert de Rabobank ook in Schiedam een wooninformatie dag voor starters. Hierover volgt in de volgende editie van het Rabobank Nieuws meer informatie. Wil jij wel eens meedoen aan een echte wielerwedstrijd? Fietsen op een afgezet parcours onder luid gejuich van echt publiek?Tijdensde Rabo Dikke Banden Race op maandag 5 mei isjouw kans! De race wordt georganiseerd door Wielervereniging De Coureur en Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Jongens en meisjes van 7 t/m 12 jaar kunnen meedoen.Voor meer informatie kun je terecht op www. rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. Daar kun je je meteen aanmelden. Schrijf je snel in! Maandag 5 mei2008 Rondes vanaf 18.00 uur Wielerronde Vlaardingen Centrum Start- en finishplaats: Cronjestraat Vlaardingen Exdusief voor leden organiseert Rabobank Schiedam-Vlaardingen een taxatie-evenement genaamd'Tussen Prul en Pronkstuk'. Een evenement geheel in het teken van kunst,antiek en curiosa waar een aantal gerenommeerde experts klaar staat om voorwerpen aan een kritische blik te onderwerpen. De geldautomaat aan de Dr.Wiardi Beckmansingel in Vlaardingen wordt verplaatst in verband met de sloop van het pand waar de automaat momenteel is gevestigd. Donderdag 3 april 2008 wordt een nieuwe, losstaande geldkiosk geplaatst op het parkeerterrejn van de Dr.Wiardi Beckmansingel, Door het overzetten van de geldautomaat naar de geldkiosk is van donderdag 3 april tot woensdag 9 april de geldautomaat tijdelijk buiten werking.Ulteraard 'Tussen Prul en Pronkstuk'wordt georganiseerd in de Stadsgehoorzaal van Vlaardingen op zaterdag 19 april 2008 van 11.00 tot 15.00 uur. Alle leden zijn hiervoor persoonlijk uitgenodigd. Voor deelname is aanmelden noodzakelijk.Wilt u ook deelnemen aan interessante ledenactiviteiten? Word dan lid van Rabobank Schiedam- Vlaardingen. Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl/schiedam- vlaardingen of neem telefonisch contact op via (010) 248 15 15. r 1 kunt u deze periode wel terecht bij onze geldautomaat aan het Veerplein, De nieuwe geldkiosk op het parkeerterrein biedt naast de mogelijkheid tot pinnen en chippen ook de mogelijkheid tot het afstorten van sealbags.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 28