DAMCO enthousiaste, creatieve docenten m/v, V7t Onderhoudsmonteur m/v Met het oog op de toekomst OOZEBOOM ADVOCATEN Secretaresses m/v - administratief medewerker m/v Kalfsbeek WERKEN BIJ DE ST.-JOZEFMAVO?! de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad administratief/secretarieel medewerkster bakk*ti}$r$n4st*if»n Wij zijn op zoek naar een: 40 uur per week Uw taken: Onderhouden van apparatuur conform de richtlijnen voor ISO, HACCP en BRC; Uitvoeren van onderhoud aan apparatuur in de vakgebieden pneumatiek, hydroliek en (enkelvoudige) besturingstechniek aan de hand van storingsmeldingen of werkopdrachten; Aanbrengen van kleine wijzigingen in bestaande installaties; Asssisteren bij het onderhouden en repareren van besturings- en schakelkasten; Op basis van tekeningen, technische documentatie of schema's beoordelen van plan van aanpak voor niet functionerende apparatuur en installaties; Voorstellen maken voor aanpassingen en verbeteringen van processen, werkwijzen en onderhoudsschema's. Ervaring in RVS lassen o.a. plaatwerken en dunwandige leidingen. Wij vragen: In bezit van diploma LTS Mechanische Techniek of gelijkwaardige opleiding Ervaring met zwak en krachtstroom (220 en 380) Affiniteit met PLC besturingstechniek is een pre Werkervaring in levensmiddelenbranche is een pre Bereidheid tot werken in verschoven diensten (in principe dagdiensten) Interesse? Als u zich herkent in bovenstaand profiel ontvangen wij graag voor 23 april a.s. een gemotiveerde sollicitatiebrief met curriculum vitae: Damco Bakkerijgrondstoffen B.V. Afdeling personeelszaken t.a.v. Mevrouw N.E. van Noordt Postbus 22 3130 AA Vlaardingen Voor meer informatie: de heer R. van Heest of de heer J. Steenwijk Telefoonnummer 010-435 05 22 of www.damco.nl St.-Jozefmavo De formatie voor het komend schooljaar is in voile gang. Er zal in alle leerjaren voor verschillende vakken een aantal uren te vervullen zijn. We komen graag in contact met die het een uitdaging vinden om 12- tot 16-jarigen te begeleiden op hun pad naar volwassenheid. U hebt 'hart' voor uw eigen vakgebied, maar erkent ook samenhang met andere vakken en geeft daar inhoud aan. Door een gevarieerde didactische aanpak weet u leerlingen uit te dagen en te boeien. U voelt zich thuis op een school waar 'de leerling telt'. VLAARDINGSE TAXICENTRALE BV Wij zijn op zoek naar: Fulltime en Parttime TAXICHAUFFEURS MA/ Wij verwachten van u een klantvriendelijke houding en goede beheersing van de Nederlandse taal. U dient minimaal een jaar in het bezit te zijn van rijbewijs B. Onze voorkeur gaat uit naar sollicitanten in het bezit van een geldige chauffeurspas. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag tegemoet. Vlaardingse Taxicentrale B.V. M. J. Vons Nettenboetsterstraat 3 3133 EP Vlaardingen 010-4346985 Algemeen@vtc-taxi.nl Roozeboom advocaten is een dynamisch advocatenkantoorgevestigd aan de ring van het centrum van Schiedam. Het houdt zich uitsluitend bezjg met de civiele praktijk. Profiel: 11J Woensdag 2 april 2008 - pagina 61 B.V WEGENLIJNBEDRIjF Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde voor 30 uur in de week (ma-vr van 09:00 tot 15:00 uur) Functieomschrijving: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beantwoorden van de telefoon, factureren, offertes maken en het secretarieel ondersteunen van de directeur. Functie-eisen: Wij zijn op zoek naar iemand met ruime administratieve ervaring. Iemand die zelfstandig en nauwkeurig kan werken, bekend is met Word en Excel en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Past deze omschrijving bij u, dan zien wij graag uw sollicitatiebrief, voorzien van uw motivatie en CV voor 10 april 2008 tegemoet. Uw schriftelijke sollicitatiebrief kunt u richten aan: Wegenlijnbedrijf Markeer B.V. T.a.v. de heer B. Bons Calandstraat 121 3125 BA Schiedam Uw reactie kan ook via de email, gericht aan: bb@markeer.nl Voor verdere informatie betreffende deze vacature kunt u contact opnemen met de heer B. Bons op telefoonnummer 010-4378177. Meer bedrijfsinformatie vindt u op onze website: www.markeer.nl Wilt u meer weten over de school, kijkt u dan op onze internetsite www.sjm.nl. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae zien wij graag v6or 21 april 2008 tegemoet. U kunt uw reactie opsturen naar onderstaand adres, t.a.v. mw. J.A. Breevaart. Reageren per e-mail, naar bt@sim.nl. kan ook. St.-Jozefmavo Willem de Zwijgerlaan 240 3136 AX Vlaardingen tel. 010 474 41 66 Postadres: Postbus 6004 3130 DA Vlaardingen www.sjm.nl Wegens uitbreiding en vertrek van onze huidige secretaresse zoeken wij voor spoedige indiensttreding een tweetal: Voor zowel een fulltime dienstverband (40 uur) als voor een parttime dienstverband (24 uur), ter opvulling van een duobaan. Functieomschrijving: Als juridisch secretaresse bent u het aanspreekpunt en een belangrijke schakel tussen clienten en advocaat. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van dictaten, processtukken, agendabeheer, het aannemen van telefoongesprekken en het verwerken van e-mail en faxberichten. - perfecte beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - ervaring met Word; - accuraat, representatief en klantgericht. Specialisaties: Ondfimetnmjsrecht ArbeLdsrecht J Familierecht (o.ffl icbbcbritlingen) Spreekt bovenstaande functie u aan, stuur dan uw sollicitatie brief met CV naar Roozeboom advocaten, t.a.v. Afdeling Personeelszaken, postbus 394, 3100 Aj Schiedam. E-mail: info@roozeboomadvocaten.nl iff Telefoon (010) 246 04 50. Acqumties naar Mmiading van deaf adverrmht worden met cp piysgtsteli. Kom ook werken in een fantastisch fijne en moderne omgeving aan geweldige producten zoals BMW en MINI automobielen. Vestiging Schiedam Automobielbedrijf Kalfsbeek, BMW en MINI dealer met vestigingen in Schiedam, Wateringen en Brielle zoekt per direct voor haar centrale boekhoudafdeling in Schiedam een: Taken: Crediteurenadministratie Bank- en kasboekingen Kasbeheer Assistentie verlenen bij salarisverwerking en opstellen van rapportages Functie eisen: Opleiding MBA/MEAO of gelijkwaardig Relevante ervaring Minimaal 32 uur per week beschikbaar Accurate instelling Is uw belangstelling voor deze functie gewekt? Stuur dan z.s.m. uw sollicitatiebrief voorzien van uw C.V. t.a.v. de heer D. Kousemaker. Karel Doormanweg 21, 3115 JD Schiedam, telefoon (010) 246 28 28 www.kalfsbeekbmw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BMW maakt rijden geweldig

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 61