II II II H II I y I k W -fr SECRETARESSE (m/v) -f- }SP EERSTE lijn s Ochtends of s middays een uurje bezorgen met prima ver- diensten: per 4 weken: 175,- tot 250,- voor een ochtendwijk of 100,- tot 150,- voor een middagwijk. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Een krantenwijk is geschikt voor jong en oud.* Nu aan de slag, bier in de buurt? Surf naar: www.krantenbezorgen.nl of bel gratis: 0800 0230 351. de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad REGIO - Met ludieke en sportieve acties trekken de vijf Rotaryclubs in de regio Nieuwe Waterweg Noord gezamenlijk op om geld op te halen voor de bouw van een hospice oftewel 'bijna- thuis-huis' voor terminale patienten in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. De voorzitters van de vijf servi- ceclubs hebben vorige week woensdag een adhesiebetui- ging getekend waarin de clubs hun materiele en immateriele steun toezeggen aan het Hospi ce NWN. Op het programma staan al diverse ludieke activi- teiten. Rotaryclub Schiedam or- ganiseert op 19 april in samen- werking met Koninklijke De Kuyper een unieke cocktailw- orkshop waar top-bartenders les komen geven. Op 7 juni wordt een golfclinic georgani- seerd bij Freegolf in Vlaardin gen waarvan de opbrengst eveneens voor het hospice is. De clubs organiseren samen een grote veiling van producten Bedden Het nieuwe hospice krijgt vijf bedden voor de gasten en daarnaast bedden voor familieleden die ook 's nachts in de buurt willen blijven. Het huis zal worden gemnd door een professio- nele coordinator en circa ze- ventig vrijwilligers die daar- voor een opleiding krijgen. De huisarts blijft verant- woordelijk voor de medi- sche zorg en de thuiszorgor- ganisatie levert, indien no- dig, de verpleging. en diensten op 2 juni in het Theater aan de Schie in Schie dam. Veilingmeester en theatermaker Theo van der Hek veilt daar meer dan honderd ka- vels, varierend van een bijzon- dere chocoladeworkshop tot een burenbarbecue door een slagerij. Daarnaast staat voor September de productie van een LuisterCD op het program ma met gedichten en proza uit Mr hospice"' J Voorzitters van de vijf Rotaryclubs ondertekenen een adhesiebetuiging in de Ridderhof in Maaassluis, Schiedam, Vlaardingen en Maassluis, geschreven door be- kende schrijvers uit de drie ste- den en voorgelezen door plaat- selijke en landelijke bekenden. Ook de drie burgemeesters van de Nieuwe Waterweg-steden la- ten op de CD letterlijk van zich horen. In de regio wordt de laatste drie jaar hard gewerkt door vrijwilli gers om een hospice op te rich- ten. Bedrijven en particulieren schenken inmiddels grote en kleine bedragen om de nieuw- bouw op een toplocatie in Vlaardingen mogelijk te maken. Ook de gemeenten en tal van fondsen hebben hun financiele steun aan de Stichting Hospice Nieuwe Waterweg Noord toe- gezegd. Op www.hospice- nwn.nl zijn alle nieuwtjes en schenkingen te volgen. Nieuwbouw Het stichtingsbestuur is met de gemeente Vlaardingen en om- wonenden in overleg over een nieuwbouwlocatie aan de Vlaar- dingse Vaart, waarvoor echter een bestemmingsplanverande- ring noodzakelijk is. Voor het bouwen van een duurzaam huis is circa 2 miljoen euro vanuit de gemeenschap nodig. Ervaring leert dat de exploitatiekosten uit giften van particulieren en ser- viceclubs komen. Het hospice moet eind 2010 openen. :p EP Ook veel slimme senioren ontdekken de lol van een krantenwijk. Goed voor de conditio en het verdient snel. PCM Distritiutiebedriif. de heste partner in dagbladdistrihutie mm Woensdag 2 April 2008 -Pagiha«3 i Rotaryclubs aan de slag voor hospice V rorapR n Z0R6GR0EP ^4 De Stichting Zorggroep Eerste Lijn (ZEL) is een jonge snel groeiende organisatie die is opgericht met als doe! het ondersteunen van huisartspraktij- ken bij het aanbieden van goede zorg voor de chronisch zieken. De ZEL is werkzaam ten behoe- ve van de regio's Nieuwe Waterweg-Noord (NWN) en Delft (Westland Oostland DWO) en is voorlopig gehuisvest bij de Centrale Huisartsen Post in Vlaardingen. De Stichting Zorggroep Eerste Lijn, is per april op zoek naar een flexibele en enthousiaste: Wij zoeken een secretaresse die binnen het huidige team onder andere de vol- gende taken op zich zal nemen: plannen van afspraken, zelfstandig verzorgen van de schriftelijke correspondentie, het voorbereiden, plannen en notuleren van diverse vergaderingen en het bewaken van actiepunten voortkomend uit deze vergaderingen, agendabeheer, adressenbestanden actueel houden, telefonisch contact met huisartsen onderhouden en het secretarieel ondersteunen van enkele van de werkgroepen van de Zorggroep Eerste Lijn. De functie is voor 32 uur per week voorlopig o.b.v. een jaarcontract. Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Enige werkervaring in een secretariele functie Computer ervaring (Word, Excel, PowerPoint) Vloeiend Nederlands in woord en geschrift Mogelijkheid tot flexibel werken (i.v.m. avondvergaderingen) Collegialiteit Stressbestendigheid, flexibiliteit, dienstverlenend en accuratesse lemand die zich thuis voelt in een jonge organisatie die soms hectisch maar zeker dynamisch is Een enthousiaste en positieve instelling Ons aanbod: Salariering en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Huisartsenzorg. Informeren en solliciteren: Voor inhoudelijke informatie over de functie kan contact worden opgenomen met Debra Brouwn, beleidsmedewerker communicatie stichting Zorggroep Eer ste Lijn op dinsdag, woensdag en donderdag, telefoonnummer 010-2493107. Je schrifteli jke sollicitatie voorzien met je CV kun je voor vrijdag 1 8 april sturen naar Debra Brouwn, Zorggroep Eerste Lijn, Holysingel 3, 3136 LA te Vlaardin gen, of per e-mail secretariaat@zorggroep-el.nl Voor meer informatie over de Zorggroep Eerste Lijn verwijzen wij graag naar de website: www.zorggroep-el.nl BIJBAAN VOOR EIRE LEEFTIJD 'minimum lenftlld IS laar. lagltlmatie varpllchi

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 63