4x winst Heijmans Ji Hastens 7^ Honkballers Schiedam gaan 'voor plek bij eerste drie' Axia-turnsters halen in Vlissingen podium net niet Knip deze bon uit en schrijf je gratis in, ^WeightWatchers Fiscus stuurt SWSMC forse aanslag de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Leo Voogd begint met een gerust hart aan de competitie. De coach van de honkballers van Schiedam kwa- lificeert dat niet als grootspraak. Zijn formatie realiseerde vorig jaar - tijdens het debuut in de tweede klasse - een alleszins re- spectabele vijfde plaats. "En dat was meer dan we vooraf ge- hoopt hadden", zegt hij nu. Dus gaat hij voor meer. "Vooral omdat we een jaar ver- der zijn, de jongens ervaring hebben opgedaan en we er twee werpers bij gekregen had den. Dat alles maakt de man- nen minder kwetsbaar. Ik heb een goed gevoel." Net als zovele andere clubs heeft Schiedam vanwege het bi zarre weer minder oefenwed- strijden kunnen spelen dan ge- pland. Zelfs het jaarlijkse trai- ningsweekeinde in Apeldoorn viel in het water. "Alleen op zon- dag hebben we wat kunnen doen." De door het slechte weer gedwarsboomde aanloop zorgt ervoor, dat Voogd de eerste competitiewedstrijden nog moet gebruiken als oefenstage. "Dat is niet normaal meer", moppert hij. Komt bij, dat hij in een afdeling terecht gekomen is, waarvan hij de meeste tegen- standers slechts van horen zeg- gen kent. "Ik weet niet hoe sterk of zwak die gasten zijn. Toch gaan we komend seizoen voor een plek bij de eerste drie." Volgens voorzitter Hans van Dijk wil de belastingdienst meedenken. SCHIEDAM - Het is Denise He ijmans gelukt om dankzij vier gewonnen partijen een toer- nooi in Berlicum winnend af te sluiten. De judoka (van sport- school Nobel) won viermaal. Het was een goede test voor het Zuid-Hollands kampioenschap voor judoka's onder 15 jaar. Ze is niet de enige, die om de pro vinciate titels gaat strijden: ook clubgenoten Amber van der Hoff, Undine Prins en Ruben van Marion komen in actie. SCHIEDAM - De ene valkuil is nog nauwelijks gedempt of de volgende dient zich aan. Zo beschouwt SWSMC de onthulling, dat de fiscus een claim van zo'n halve ton bij de voormalige hoofd- klasser heeft neergelegd. Het is een navordering voor niet betaalde of teruggevorderde BTW in de jaren 2000 tot 2004. "Destijds zijn de regels, die gel- den voor de omzetbelasting verkeerd gei'nterpreteerd. Het overkomt niet alleen ons. Ook andere hoofdklassers, zoals Turkiyemspor, kampen met dit euvel", stelt voorzitter Hans van Dijk. Gedeelde smart is halve smart dus. Voor het inmiddels 100-jarige SWSMC vormt het een nieuwe aanslag op het voortbestaan. Eerder dit seizoen overleefde de club een bijna-faillissement dankzij een inderhaast opgezet- te sponsoractie en een regeling met de schuldeisers. De clublei- ding is na de ontvangst van de blauwe envelop ('die we trou- wens al enige tijd geleden ont- vingen') opnieuw de boer op gegaan. "We zijn in gesprek met men- sen, die bereid lijken ons uit de misere te helpen. Ook praten we met de belasting in de hoop een regeling te treffen. Ze zijn in ieder geval bereid om met ons mee te denken." De publiciteit rond de belastingschuld komt voor SWSMC, maakt Van Dijk duidelijk, op een erg ongelegen moment. "Het zou de mensen waarmee we praten wel eens kopschuw kunnen maken. Dat zou dramatisch zijn." Britt Eerland in 1 april-grap SCHIEDAM - 'Tafeltennista- lent Britt Eerland maakt de overstap naar Vice Versa'51 Dat althans meldde vorige week de site TTnieuws.nl. Het bleek een meer dan ge- slaagde 1 april-grap. "In het voorafgaande weekeinde speelde Britt in Hilversum en daar was Vice Versa ook. Daar is het idee blijkbaar ontstaan. Een dag later stond het op hun site en TTnieuws heeft het overgenomen", vertelt haar vader Andre Eer land. "We kunnen er wel om lachen." 'Onderlinge' Axia uitgesteld SCHIEDAM - Axia heeft de voor 13 april geplande on derlinge wedstrijden, waar- voor zich 120 kinderen had den gemeld, uitgesteld. De tumvereniging had de Mar- griethal gereserveerd, maar nu blijkt de hal aan de ande re partij te zijn verhuurd. Het bleek niet mogelijk om op korte termijn een alternatie- ve locade te vinden. De wed strijden zijn verplaatst naar zondag 15 juni. Zoektocht van 40-jarig WK SCHIEDAM - Ian Post, Ger- rit Batsleer en Harry Bou quet. Deze drie hebben ooit de selectie van voetbalclub WK getraind en staan nu op het lijstje 'adres onbekend'. De heren hebben een uitno- diging voor de viering van het 40-jarig bestaan tege- moet. Oud-WK-ers kunnen zich melden via een e-mail: kooijmanswijk@hetnet.nl iiiiRriiiiaii a i Het beste bed van de wereld is gemaakt van ioo% natuurlijke materialen. U heeft al een tweepersoons Hastens vanaf 3.180,-. In veel soorten ruiten en kleuren. Kijk op hastens.nl voor de voorwaarden. Hastens Store Den Haag Plaats 24 Den Haag - tel. 070 36 316 00 Fulfilling dreams since 1852 Meer weten over Hastens? Vraag de gratis Hastens catalogus aan via www.hastens.nl Hastens Flagshipstore Leiderdorp Elisabethhof 2 - Woonboulevard Leiderdorp - tel. 0900-hastens Hastens Mega Store Rotterdam Lijnbaan 31-33 (hoek WEENA) Rotterdam - tel. 010 21408 86 Woensdag 9 april 2008 - Pagina 12 Belastingschuld SCHIEDAM - Het is Floor van Tongeren en Ismay Roosloot (pupillen II niveau 8) op het Gymnova-toernooi in Vlissin gen niet gelukt om het podi um te halen. De Axia-tum- sters werden vierde en acht- ste. Junior Tessa Teske werd tijdens districtswedstrijden tijdens de balkoefening ge- plaagd door zenuwen. Ze her- stelde zich op de vloer en op sprong, maar kreeg onvol- doende punten om zich te plaatsen voor de landelijke fi nale. F0T0: ROEL DUKSTRA DOOR GERARD S. VERVER Weight Watchers introduceert het nieuwe FlexiPoints® Comfort Plus. Hiermee kun je eten tot je verzadigd bent. Terwijl je toch afvalt. Nieuwsgierig geworden? Kom dan naar de meeting en ervaar het zelf! (t.w.v. 15,-) Cchviil teSnVSOr 12 3pnt Schiedam Sporthal Margriet Nieuwe Damlaan 5 Wo 19.30uur Inschrijven en wegen start 30 minuten voor aanvang cursus. Maak kennis met het nieuwe Weight Watchers. Kijk op www.weightwatchers.nl of bel 0900-2040714 (€0,10 p.m.). Actie geldig van 25 maart t/m 31 mei 2008. Vraag naar de overige voorwaarden. I©2008 Weight Watchers International, Inc., eigenaar van de handelsmerken Weight Watchers, POINTS en FlexiPoints. Alle rechten voorbehouden. Hastens Flagshipstore Leiderdorp is developed by

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 12