4- GOING BACK TO THE op zaterdag 26 april MEDEWERK(ST)ERS Van der Ree Horeca presenteert spektokuloire m Kijk voor meer voetbalnieuws op www.dbir.nl IS R Zo spannend mogelijk zonder tussenstanden Feest verdeeld over drie zalen All Inclusive Arrangement 47,50 Losse toegangskaarten 20,- de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad MINI 1 Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala wij bieden je: Interessant afwisselend werk Goed safaris cross media D bv oncepten eighties discotheek - eighties Cafe - eighties Nostalgic Lounge llitgebreid diner plus drankjes plus toegong tot het feest Meer informatie en reserveringen: telefoon: 010 - 273 22 91 Snackbar von der Ree - Rembrandtlaan 836 - Schiedam Brasserie van der Ree - Cairostraat 93 - Rotterdam Rileen via reservering! Geen kaartverkoop aan de zaal Woensddag 9 april 2008 - Pagina 20 Op het Amstel Bier Rotterdams Voetbal Gala worden op zater- dag 5 juli 2008 de beste spelers gehuldigd. Wat is het Voetbal Ga la? Een exclusief feest ten bate van het goede doel dat wordt om- armd door sponsors en vips uit de sportwereld en het zakenle- ven. De gasten worden getrakteerd op gastronomische spijzen en exquise wijnen. Tussen de gangen door worden de prijzen in de diverse categorieen op feestelijke wijze uitgereikt aan de bes te amateurvoetballers uit de regio. Voorts vindt er een unieke veiling plaats van sportartikelen. De opbrengt van deze veiling komt geheel ten goede aan het goede doel. Wilt u hierbij aanwezig zijn, neem dan contact met Marloes Smits-Frijhoff via marloes@dbir.nl en reserveer een sponsorta- fel of sponsorstoel. Sjoerd Conrad, de ervaren doelman van SC Feyenoord. Had SC Feyenoord vorig seizoen de kans om promo- tie naar de hoofdklasse af dwingen in de nacompeti- tie, deze puntenjaargang heeft men de regie zelf in handen. De formatie van trainer Ron van den Berg staat met nog twee duels in de eerste klasse B 66n punt los van naaste achtervolger HBS, dat de eerste plaats vo- rige week verspeelde door een 2-1 verlies bij JHR, daar waar de Rotterdammers met 6-0 ADO Den Haag ver- nederden. Neptunus (33 uit 19) en Leonid- as (31 uit 19) zijn na HBS (37 uit 20) ook nog kapers op de kust, maar moeten zondag eerst de geplande inhaalduels nog in winst om weten te zetten om zich kanshebber te mogen noe- men als de prijzen binnenkort worden verdeeld. SC Feyenoord is vrij van com- petitieverplichtingen voordat DHC in Delft als volgende te- genstander wacht. Het seizoen wordt door de Rotterdammers voor eigen aanhang afgesloten tegen Nieuwenhoorn. SC Feyenoord beschikt met 22 tegentreffers in twintig duels over de minst gepasseerde af- weer. Elf keer werd met winst afgesloten, vijfmaal was de stand na het laatste fluitsignaal in evenwicht en viermaal hapte SC Feyenoord in het zand. Nieuwenhoorn bleef als eerste met 2-1 overeind. Daarna volg- den JHR (2-4), Leonidas (2-0) en HBS (2-1) het voorbeeld. De 6-0 tegen ADO Den Haag was de grootste score tpt nu toe en had eigenlijk nog groter kunnen en moeten uitvallen. In Den Haag was eerder in het seizoen ook al ruim afstand genomen met een 1-5 stand op het scorebord. Tegen de laatste twee competi- tietegenstanders mag SC Feye noord zich dus niet nogmaals laten verrassen. Nieuwenhoorn kaapte al eens drie winstpunten weg en DHC hield aan de eerste conffontatie met 2-2 een punt over aan de krachtmeting. Doelman Sjoerd Conrad houdt zich er niet zo mee bezig. "Na- tuurlijk het kan nog rekenen Van der Ree Horeca is een verzamelnaam voor een aantal bedrijven: Snackbar van der Ree, Brasserie van der Ree, Zaal van der Ree, Terras van der Ree, Vergadercentrum van der Ree. De activiteiten varieren van het bereiden van snacks tot het uitvoeren van grate evenementen op lokatie. Omdat Van der Ree Horeca de laatste jaren een behoorlijke groei doormaakt zijn we op zoek naan wi) vragen: Bereidheid tot inzetbaarheid in alle onderdelen van het bedrijf Bereidheid om alle voorkomendt werkzaamheden te verrichten Bereidheid om op wisselende tijden te werken, overdag en's avonds. Affiniteit met het werk is belangrijker dan ervaring Leeftijd vanaf 18 jaar Voor ongeveer 20 tuir per week Je gaat werken in een klein team waarbij een goede samenwerking van groot belang is. Goede eommunicatieve vaardigheden zijn dus gewenst voor het onderlinge contact met collegas en het omgaan met onze klanten. Van der Ree Horeca bestaat uit vijf vestigingen: de snackbar in de Rembrandtlaan in Schiedam en de andere vier gevestigd in de Cairostraat in het bedrijvengebied Noord-West in Rotterdam. Er wordt van je verwacht dat je in alle vestigingen werkzaamheden gaat verrichten en je alle voorkomende werkzaamheden eigen maakt. Lever je sollicitatiebrief en/of CV in bij of stuur deze op naar Snackbar van der Ree, Rembrandtlaan 83B, 3117 VG Schiedam We nenien dan contact met je op. worden", maar als wij zes pun- ten pakken, pakken we echt de titel en niets anders. De ervaren doelman miste dit seizoen twee duels. De uitbeurt bij HBS (2-1 verlies) en thuis tegen RKAW, toen met 1-1 werd afgesloten. "Ik moet de spelers op hun plaats zetten en coachen. Het is een hele jonge groep", zegt Conrad, die volgend seizoen ondanks de goede vooruitzich- ten vertrekt bij SC Feyenoord. "Ik mis bij vlagen een stuk waar- dering en heb dan ook al eerder aangegeven dat ik overwoog te stoppen. Uiteindelijk is het Del- tasport geworden. Ja, gedegra- deerd naar de tweede klasse. Een mooie uitdaging om in mijn laatste seizoen tweemaal op rij kampioen te worden." Nu de competitie de finale in gaat, kampioenen zich voorbe- reiden op een feestje, degradan- ten tranen drogen en deelne- mers aan de nacompetitie hoopvol gestemd zijn, is ook de nominatie voor de diverse klas- sementen voor prijsuitreiking tijdens de Gala's aanstaande. Om het voor de genomineerden en onze gasten zo spannend mogelijk te houden, worden er vanaf deze week geen tussen standen meer gepubliceerd op de website en in de diverse re- gionale kranten. Wij wensen alle voetballers en andere direct betrokkenen veel succes en houden u van het ver- volg van de klassementen op de hoogte als de laatste beoorde- lingen zijn verwerkt en de no- minaties voor het seizoen 2007- 2008 duidelijk zijn. Dae aan eighties act aa uiin laukc prijzen (playback of Uvc gezengen) Go uit je bel en ganiet van de eighties klasslakers Herleef de eighties in de Nostalgia met oude journaalbeelden, dips en nag vael meer in de Von der Ree gelegenheden in de Cairostraat, Rotterdam, NUI Bedrijvenpark

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 20