nn Het Nieuwe Stadsblad - werkplaatschef -1e en 2e automonteur van leetdam s Ben jij de monteur die wij zoeken? i_ Commercieel medewerkers m/v Supportmedewerkers verkoop administrate m/v Markeer Traffic Service B.V. Medewerker verkeersmaatregelen m/v Medewerker Technisch Onderhoud Kalfsbeek EIGENRAAM PEUGEOT H 00 Hit I 9 I I Vlaardingen Naaldwijk Woensdag 9 april 2008 - pagina 42 De PKS Group, een internationale groothandel voor scheepvaart en industrie met een breed productassortiment, is op zoek naar inkoop professionals. Kandidaten met aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van inkoop (nationaal en internationaal) verzoeken wij te reageren. Profiel van de kandidaat (m/v): 1) Middelbare opleiding plus gerichte opleiding op het gebied van inkoop (NEVI l/ll); 2) Meertalig in woord en geschrift (Engels, Duits, Spaans en/of Chinees); 3) Representatief; 4) Goede onderhandelaar; 5) Team speler en evt. bereid tot reizen; 6) Geen 9 tot 5 mentaliteit; 7) Ervaring met geautomatiseerde logistieke systemen is een grote pre Uw reactie, in de vorm van een brief of mail, kunt u richten aan de heer R. van het Nederend, directeur PKS Group. Postbus 41 3100 AA SCHIEDAM richard@pks.nl Wij zijn op zoek naar een (Fulltime) Markeer Traffic Service B. V. is een groeiend bedrijf gespecialiseerd in verkeersmaatregelen zoals afzettingen, omleidingen etc. Wij zoeken een gemotiveerde medewerker die mee wil bouwen aan ons succes. Ben jij flexibel, werklustig en vind je teamwork belangrijk, reageer dan op deze vacature. Het werk: Als medewerker voer je werkzaamheden uit in teamverband of zelfstandig. Je bent verantwoordelijk voor het plaatsen van verkeersmaatregelen. Gevraagd wordt: Goede algemene ontwikkeling, Stratenkennis regio Rotterdam, Rijbewijs B (E) is een pre Goede communicatieve vaardigheden Tevens zoeken wij een (op oproepbasis 8 tot 16 uur per week) Het werk: Onderhoud van onze bedrijfswagens, aktiewagens, tekstwagens etc. En alle hierbij voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt: Kennis van auto- en elektrotechniek Arbeidsvoorwaarden: In eerste instantie werk je op basis van pay-rolling. Bij geschiktheid behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Schriftelijke reacties kunt u richten aan: Markeer Traffic Service B.V. T.a.v. de heer B. Bons Calandstraat 117 3125 BA Schiedam Of per email aan: bb@markeer.nl Automobielbedrijf Kalfsbeek BMW en MINI dealer met vestigingen Schiedam, Wateringen en Brielle zoekt voor haar vestiging in Schiedam op korte termijn een: Door uitzonderlijke prestaties op het gebied van after sales zorgt u ervoor dat het altijd de moeite waard is ons bedrijf op te zoeken voor onderhoud, reparatie en schadeherstel. U volgt de laatste ontwikkelingen op uw vakgebied op de voet, zowel technisch als organisatorisch, zodat u onze dienstverlening steeds verder kunt uitbouwen. Daarbij heeft u een scherp oog voor kwaliteit, productiviteit en rendement. Wij vragen een technische opleiding, bijvoorbeeld 1e monteur, APK keur- meester aangevuld met relevante cursussen. U brengt enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie, uitstekende leidinggevende kwaliteiten en communicatieve eigenschappen mee. Voor onze vestigingen Schiedam en Wateringen zoeken wij: De geschikte kandidaat beschikt over een afgeronde opleiding 1e of 2e autotechnicus, bij voorkeur APK-keurmeester en heeft ruime ervaring in soortgelijke funktie. Honorering, arbeidsomstandigheden en -voorwaarden zijn uitstekend. GeTnteresseerd? Stuur dan een bollicitatiebrief met C.V. t.a.v. de directie, Karel Doormanweg 21, 3115 JD Schiedam. Schiedam: Karel Doormanweg 21, 3115 JD Schiedam, telefoon (010) 246 28 28, fax (010) 246 28 22. www.kalfsbeekbmw.nl BMW maakt rijden geweldig Autoservice Eigenraam is een vooruitstrevende Peugeot-dealer met vestigingen in Schiedam, Vlaardingen en Naaldwijk. Door groei en uitbreiding van onze after-sales activiteiten hebben wij in onze vestiging Schiedam per direct plaats voor een I e monteur met APK en bij voorkeur opleiding technisch specialist met relevante ervaring bij Peugeot en/of Citroen. Uiteraard moet je in deze functie zelfstandig kunnen functioneren met leidinggevende capaciteiten, omdat je ook als assistent werkplaatschef gaat werken.We zoeken dan ook iemand die een goede beheersing van de Nederlandse taal en goede communicatieve vaardigheden heeft en zeker geen 8 tot 5 mentaliteit.Voorzien van goede sociale voorzieningen en loon naar werken kun jij je waarmaken als ambitieus collega. Zie je een dergelijke uitdaging wel zitten neem dan contact op met Rob Eigenraam op 0 I 0 - 462 20 22 Schiedam Fokkerstraat 576 (langs A20) - (010) 462 20 22 Vlaardingen van Beethovensingel 124 - (0I0) 435 79 00 Naaldwijk Grote Woerdlaan 36F - (0I74) 64 18 18 www.eigenraam.peugeot.nl Schiedam Tel.: +31 (0)10 462 59 33 Fax: +31 (0)10 262 33 54 Leerdam's Verkoopmij, B.V. is de voordelige leverancier voor de zakeiijke gebruiker in Nederland van papier, cartridges, kantoorartikelen en facilitalre preducten. Leerdam's Verkoopmij. B.V is een Inter nationale groothandel, een bedrijf met een historie van meer dan 75 jaar met atnemers in alierlei sectoren. Kerntaken: onderhouden en uitbouwen van relaties met bestaande en nieuwe klanten, actualiseren en completeren van relevante klantendata, zelfstandig winnen van nieuwe klanten, afhandelen van vragen van klanten. Kerntaken: ondersteunen van verkoopafdelingen en directie, telefoon aannemen en klanten te woord staan, aannemen en verwerken van orders. Wij zoeken part-time/fulltime medewerkers met een positieve uitstraling en een no-nonsense mentaliteit. Bel 010- 462 59 33 of stuur je cv naar ons: Van Leerdam's info@valeda.nl Thurledeweg 30 3044 ES Rotterdam Serre 2000 BV Vlaardingweg 87 3044 CJ Rotterdam Telefoon: (010) 592 66 33 Fax: (010) 591 17 62 www.serre2000.nlinfo@serre2000.nl Serre 2000 BV is een dynamisch bedrijf met een persoonlijke werksfeer. Wij plaatsen hoogwaardige kwaliteitsserres, aluminium puien en schuifdaken bij zowel particulieren als bedrijven. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: Verkopers m/v (Met een technische achtergrond) De functie Serre 2000 is met spoed op zoek naar verkopers voor versterking van ons verkoopteam. De juiste kandidaat beschikt over een commerciele inslag, is representatief, heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal en is bereid tot het werken op zaterdag en/of zondag. Het profiel - Verkoper pur sang - Opleiding op MBO/HBO niveau - In het bezit van rijbewijs B - Vaardig met diverse Microsoft Office pakketten - Relevante werkervaring is een pre - Goede communicatieve vaardigheden, zelfstandig en accuraat kunnen werken Informatie I sollicitatie Serre 2000 BV, t.a.v. J. Helderman Vlaardingweg 87 3044 CJ Rotterdam Tel: (010) 592 66 33, fax: (010) 591 17 62, email: info@serre2000.nl Monteurs (Voor de buitendienst) De functie Wij zijn op uitendie lanten leheersi van de derland zit van ibewijs B In het igheden elfstanc ommun unnen v Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 42