Vakantiewerk Jij bepaalt hoeveel je werkt Lunchen in de H.H Kerk Instrumek Beantwoordt dit aan jouw vakantieplannen Heb jij de vragen met Ja beantwoord? thuiszorg SCHIEDAM - Wie gezellig wil eten in de parochiezaal van H.H. Kerk is dinsdag 15 april van 11.30 tot 14.30 uur wel- kom. Kosten bedragen 6 eu ro. Vooraf inschrijven bij Wijkcentrum Zuid. Voor meer informatie www.wel- zijnschiedam.nl. Boodschappen in vogelzand SCHIEDAM - De eerstvol- gende paranormale avond in wijkcentrum wordt gehou- den op woensdag 16 april van 20.00 tot 22.30. Linda Ista doet waarnemin- gen aan de hand van uw handafdruk in vogelzand. Kosten voor een consult be dragen zal 5 euro Ruilbeurs in de Woudhoek SCHIEDAM - Postzegels, munten, jokers, ansicht- en prentenbriefkaarten worden zondag geruild in ontmoe- tingscentrum Woudhoek aan het Heijermansplein. De ruil beurs start om 13 uur. Toe- gang en taxatie is is gratis. 'Koningin' opent speelplein Startblok SCHIEDAM - Het nieuwe speelplein van basisschool het Startblok wordt vrijdag om 14 uur feestelijk geopend. Een koningin is uitgenodigd om de openingshandeling te verrichten. Wie wil weten welke verrassing de basis- school in petto heeft kan oml4 uur komen kijken. Ingezonden brief Wat een moeite heb ik om niet heel boos te wor den als er een officiele brief van Rijkswaterstaat bij me op de deurmat valt. (Het gebeurt vlak voor ik een weekje met vakantie ga, dus mijn re- actie hier is wat laat.) A1 lezend kan ik mijn ogen haast niet geloven: de brief wekt de indruk dat het nu wel vaststaat dat de A4 Noord binnenkort aangelegd gaat worden. Omdat ik me al een jaar of wat met het wel en wee van deze weg bezig houd, weet ik dat er nog hele- maal niets is veranderd in de situatie van ongeveer 1 jaar geleden. Toen werd de aanleg op grand van onderzoeken heel twijfel- achtig. Een dergelijke brief is kennelijk het nieuwste instrument om de pu- blieke opinie te bei'nvloe- den. En het lijkt te wer ken: om me heen re- ageert men verbaasd als ik zeg dat de aanleg hele- maal nog niet vaststaat en de situatie nog precies hetzelfde is als sinds dat laatste onderzoek. Nog steeds ligt er een studie waarop de weg niet aan gelegd kan worden. Het feit dat Rijkswaterstaat zich naar alle kanten kr- om rekent om te probe- ren de uitkomsten aan te passen, heeft daar nog niets aan kunnen veran- deren. De brief is suggestief en rept niet over resultaten uit andere studies, zoals het feit dat bij aanleg van diezelfde A4 een zodani- ge toename van het ver- keer ontstaat, dat Ypen- burg volledig vast komt te staan. Net als trouwens bij het Kleinpolderplein op de A20. Ook over de berekende verkeerstoe- name van 23% tussen Delft en Ypenburg wordt niet gerept. Om maar te zwijgen van berekenin- gen die aantonen dat bin- nen afzienbare tijd ook de A4 een filebaan zal worden. Het geld voor deze weg kan beter wor den besteed aan de op- lossing die werkelijk iets bijdraagt. Ik doel hierbij op goed openbaar ver- voer. Dat zal de oplossing die wezenlijk bijdraagt aan ruimte op de weg, schone lucht en mobili- teit. Wanneer stopt deze ma- nipulatieve manier van voorlichting? Het is schandalig dat een over- heidsinstelling op deze manier probeert een (schijn)oplossing te ver- kopen aan het publiek. Geschoffeerd voel ik me door deze suggestieve manipulatie. Immers, als Statenlid maak ik ook deel uit van diezelfde overheid. Ik zal daarom niet nalaten om waar het kan en nodig is te blijven ageren tegen deze ma nier van publieksbei'n- vloeding. Jose Chung Statenlid GroenLinks Zuid-Holland Ben jij van plan deze zomer naast vakantie vieren ook wat bij te verdienen en vakantiewerk te doen, dan hebben wij wellicht de baan die jou veel werkplezier, veel ervaring en een leuk inkomen biedt. Doe de test en beantwoord de volgende vragen: Je werkt graag met mensen Vakantiewerk moet goed betaald worden Je weet van aanpakken Woensdag 9 april 2008 - Pagina 43 Vrije tijd en vakantiewerk moeten in balans zijn Q Je vindt het prettig om te kunnen kiezen uit verschillende werktijden Werken in de zorg vind jij zinvol Dan hebben wij beslist een vakantiebaan die bij je past in de huishoudelijke verzorging. Zelfstandig werk bij onze klanten thuis. Er is altijd werk bij je in de buurt. Zoek jij een baan in de productie van complexe hoogwaardige producten? Heb je een behoorlijke technische bagage en ben je in staat op innovatieve wijze productie uitdagingen tot een succes te maken? Reageer dan op een van onze volgende vacatures! CNC-Frezer Functie inhoud: Je bent verantwoordelijk voor het produceren van fijnmechanische producten met een hoge moeilijkheidsgraad, door middel van een CNC freesmachine. Je werkt geheel zelfstandig met het programmeren (Fanuc/Heidenhain) en het in- en omstellen van de machine aan de hand van de tekeningen. Binnenkort wordt op de afdeling een start gemaakt met het programmeren in Edgecam. Je maakt kleine(re) series precisieproducten met nauwkeurige toleranties uit hoogwaardige materialen. Hierbij ben je verantwoordelijk voor de maatvoering van het product en voer je de benodigde metingen uit. CNC-Draaier Functie inhoud: Je bent verantwoordelijk voor het produceren van fijnmechanische producten met een hoge moeilijkheidsgraad, door middel van een CNC draaimachine. Je werkt geheel zelfstandig met het programmeren en het in- en omstellen van de machine aan de hand van de tekeningen en productie opdrachten. Je maakt kleine tot middelgrote series precisieproducten met nauwkeurige toleranties uit hoogwaardige materialen. Tijdens de productie ben je verantwoordelijk voor de kwaliteit en de maatvoering van de door jou geproduceerde producten. Functie eisen voor beide functies: Technische opleiding op minimaal MBO nivo; Opleidingen CNC programmeren/verspanen niveau 3; Ervaring in programmeren m.b.v CAM is een pre. Ervaring met automatisering binnen productie; Bijzonder nauwkeurige en zelfstandige werkwijze vanuit kwaliteitsbewustzijn met toleranties van 0,01 mm.; Pro-actieve, sociale, inventieve en flexibele persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel; Goede tot uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Conventioneel Verspaner Functie inhoud: Je bent verantwoordelijk voor het produceren van fijnmechanische producten met een hoge moeilijkheidsgraad. Deze producten vragen een bijzondere afwerking vanwege hun toepassing in met name de medische branche. Ook ben je verantwoordelijk voor het maken van prototypes voor onze klanten. Hierbij krijg je de vrijheid om samen met onze engineers een werkend prototype te ontwikkelen en te produceren. Hiertoe heb je ook de beschikking over CNC machines voor complexere vormen en kun je gebruik maken van de expertise van je collega's voor specifieke bewerkingen of technieken. Functie eisen: Technische opleiding op MBO nivo (LIS of fijnmechanische techniek); Meer dan gewone handvaardigheid (wat je ogen zien maken je handen); Creatief in het bedenken van oplossingen; Bijzonder nauwkeurige en zelfstandige werkwijze vanuit kwaliteitsbewustzijn met toleranties van 0,01 mm.; Pro-actieve, sociale, inventieve en flexibele persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel; Enige bekendheid met CNC verspanen is een pre; Goede tot uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Spreekt een van deze functies je aan? Dan nodigen wij je uit te solliciteren door middel van een brief met motivatie en uitgebreid curriculum vitae, gericht aan Instrumek B.V., De Brauwweg 17, 3125 AE Schiedam ter attentie van de afdeling P&O, mw. N. Breestraat, mailadres n.breestraat@instrumek.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 43