Betrokken makelaar Banenmarkt Star*- 00 Frank Mohn Nederland BV Peter Schneider opent kantoorNieuwe Haven MEDISCH SECRETARESSE DOSEERADVISEUR GEEF EEN GLIMLACH CADEAU de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 9 april 2008 - Pagina 45 ^akela^cs'! n KOOP TF. KOOP SCHIEDAM - Nadat Peter Schneider het familiebedrijf had verkocht, rol- de hij als vanzelf de makelaardij in. Inmiddels is hij alweer den jaar acdef in Schiedam en heeft hij zijn eigen kantoor geopend aan de Nieuwe Ha ven. Schneider Advies staat op de gevel. "Ik heb altijd van huis uit gewerkt. Dat had zijn charme maar ik groeide uit mijn jasje. Toen ik erachter kwam dat ze op deze prachtige locatie gingen bouwen, heb ik dit pand spontaan gekocht. Samen met mijn vrouw heb ik de schouders eronder gezet en het resultaat was dat we afgelo- pen najaar open konden gaan", vertelt Pe ter Schneider. Als eenmansbedrijf heeft hij nauw contact met zijn klanten. "Vanaf het moment dat het bord voor het raam gaat tot en met de oplevering bij de notaris, sta ik mijn klan ten met raad en daad terzijde. Dat maakt ook dat ik de huizen door en door ken." Het woningaanbod in Schiedam is mo- menteel zeer ruim. "In elke prijsklasse staat veel te koop. Opvallend is dat ook het aanbod van appartementen flink is geste- gen. A1 vanaf de eerste bezichtiging trek ik veel tijd uit voor potentiele kopers. Men- sen komen voor een huis en dat is een gro- te investering. Dan moeten ze wel het ge- voel krijgen dat ze goed worden gei'nfor- meerd. "Peter Schneider is gecertiflceerd makelaar. Regelmatigvolgt hij nog cursus- sen want zegt hij zelf: "Bijblijven is in dit vak een must". Star-MDC tevert betrouwbare en snelle diagnostiek. We ondersteunen dat met uitstekende dienstver- lening, Zo stellen we huisartsen en verlos- kundigen in staat hun patienten optimaal te Voor onze Trombosedienst zijn wij op zoek naar collega's met de juiste dosis enthousiasme. Solliciteren (voor 25-04-2008): Star-MDC Mw. I. Arts, Postbus 8661, 3009 AR Rotterdam,of: Pen0@star-mdc.nl Alle functie-informatie: www.star-mdc.nl Met kaarten en cadeaus van Unicef. unicefshop.nl unicef ii De PKS Group, een international groothandel voor scheepvaart en industrie met een breed productassortiment, is op zoek naar verkoop professionals. Kandidaten met aantoonbare kennis en ervaring op het vakgebied Verkoop verzoeken wij te reageren. Wij leveren aan klanten (wederverkopers en eindklanten) uit binnen- en buitenland. Profiel van de kandidaat (m/v): 1) Middelbare of Hogere Beroeps (HEAO/NIMA A/B/C) opleiding met evt. gerichte opleiding op het gebied van verkoop- en communicatietechnieken; 2) Nederlands en Engels in woord en geschrift; 3) Representatief en communicatief vaardig; 4) Werken in teamverband; 5) Geen 9 tot 5 mentaliteit; 6) Ervaring met geautomatiseerde logistieke systemen is een grote pre Uw reactie, in de vorm van een brief of mail, kunt u richten aan de heer R. van het Nederend, directeur PKS Schiedam BV. Postbus 41 3100 AA SCHIEDAM richard@pks.nl Op zoek naar een nieuwe baan? de Weekkrant Peter Schneider bij het kantoor aan de Nieuwe Haven. "Ik ben bij heel het verkoop- proces betrokken. Dat maakt dat ik de huizen door en door ken." foto: whk FRAMO Frank Mohn Nederland BV, met ca. 50 werknemers, is een dochter onderneming van Frank Mohn AS in Noorwegen. Frank Mohn AS is onder de naam Framo toonaangevend leverancier van hydraulische gedreven ladingpomp systemen voor de wereld tankvaartmarkt. Meer dan 36.000 Framo lading pompen zijn reeds in gebruik op 2.300 tankers en de komende jaren zuilen nog eens 700 schepen met Framo ladingpomp systemen worden uitgerust. Naast ladingpomp systemen levert Framo ook Anti-heeling systemen voor o. a. veerboten, passagiers-, container- en zware lading schepen. Meer dan 1800 systemen zijn reeds in gebruik. Framo is tevens toonaangevend voor het ontwikkelen en leveren van 'anti-pollution' materiaal, alsmede een brede produkten reeks voor de olie en petro- chemische industrie. Naast 'anti-pollution' materiaal beschikt Framo over een scala aan 'selfcontained offloading units'. Deze, veel a! voor 'emergency offloading', zijn te huur vanuit alle Framo vestigingen wereldwijd. Behalve in Nededand, heeft Frank Mohn AS ook dochter- ondernemingen in o.a. USA, Singapore, Japan, Korea, China en Brazilie. Het totaal aantai werknemers wereldwijd bedraagt ca. 1650. www.framo.no Ter versterking van onze service organisatie zijn wij op zoek naar: PIJPFITTERS Funktie Als pijpfitter is men mede verantwoordelijk voor het prefabriceren en repareren van hydraulische pijpen en systemen. Het zeer nauwkeurig en schoon kunnen werken is hierin van groot belang. Deze werkzaamheden worden in teamverband uitgevoerd waarbinnen men zelfstandig kunt: - werken met/van isometrische tekeningen - op maat zagen en buigen van pijpen (RVS/staal) - hechten van pijpen, bochten, flenzen en appendages met behulp van TIG-apparatuur Binnen teamverband zal verder voorkomen: - assisteren met het in meten van pijpsystemen en het op schetsen hiervan (isometrisch) - eventueel demonteren monteren van pijpen Het prefabriceren en repareren vindt plaats in onze vestiging te Spijkenisse. Het in meten en of demonteren monteren vindt plaats aan boord van schepen. Hoofdzakelijk in Nederland maar soms ook daarbuiten. Profiel Wij vragen een opleiding op MTS niveau (Metaal Bankwerken Pijpbewerken) Verder beschikt u over: - herkenbare praktijk ervaring - ervaring met hydraulische (pijp) installaties - rijbewijs eigen vervoer - beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift Wij bieden een veelzijdige funktie, een prettige werksfeer en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Een passend salaris met aantrekkelijke secondaire arbeidsvoorwaarden. Bent u ge'fnteresseerd in het vervullen van boven- staande funktie, stuur dan uw reaktie met motivatie en CV naar fm.nederland@framo.no Heeft u nog vragen omtrent deze funktie, neem dan kontakt met Martin van Dijke of Jan Rune Fauskanger telefoon 0181-619311 Sollicitaties die niet voldoen aan de vereisten worden niet in behandeling genomen. SC s<hmh>u\ Medisch Diagnostisch 1 Centrum Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Of bel 070 333 93 00(ook voor verkooppunten) Powered by Q JobTrack.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 45