Takko Gezocht: Secretaresse Beleid Ontwikkeling 24 uur m/v Verkoopmedewerker Vacature f - til WATERWEG WONEN I de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad (uren in overleg) Werken bij Waterweg Wonen 1 W&* Thuis in Vlaardingen Woensdag 9 april 2008 - Pagina 47 Takko Fashion begint goed door te breken in Nederland met 43 winkels door het hele land. Over heel Europa verspreid heeft Takko Fashion meer dan 1.200 winkels. Het team van onze winkel in Schiedam zoekt versterking. Heb jij een middelbare beroepsopleiding met winkelervaring en voel jij je thuis in de mode? Wij hebben de volgende vacature: Vanzelfsprekend ben je een enthousiaste en flexibel inzetbare teamwerker met een klantvriendelijke, commerciele en zelfstandige instelling. Pas jij binnen een leuk team met gezellige college's? Wij dagen je uit om te solliciteren. Stuur je brief met je c.v. en pasfoto voor vrijdag 25 april 2008 naar: Takko Nederland B.V. Schiedam T.a.v. mevrouw Astrid Pol Postbus 179 7570 AD Oldenzaal www.takko.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Waterweg Wonen is een Vlaardtngse woningcorporatie. Wtj verhuren 13.000 woningen. Waterweg Wonen heeft hart voor mensen. Voor de klant, maar zeker ook voor onze medewerkers, Bij Waterweg Wonen werk je in een prettige omgeving met enthousiaste collega's en voldoende opleidingsmogelijkheden. Ben je nauwkeurig, doortastend en een echte regelneef? Dan pas jij perfect in ons team! Kijk voor meer informatie op www.waterwegwonen.nl en klik op vacatures. Waterweg Wonen wil dat mensen in Vlaardingen beter kunnen wonen en leven. Wij investeren in de stad door de kwaliteit in onze bestaande buurwoningen te verhogen, door nieuwe woningen te bouwen en (huur)woningen te verkopen. Ook dragen we bij aan een betere woon- omgeving. Fijn wonen is meer dan een goed onderhouden huis! Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteldl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 47