m Kester Partners Leuke links Bruin uit een potje Let the sun .shine! i Het is weer zover... ADMINISTRATIEF MEDEWERKER GEZOCHT Valeska? Fifties badmode AC DE HOOP BV Verkoper buitendienst (m/v) Aspergetijd! Een van de hoogtepunten van het cu- linaire jaar. Dit bijzondere product heeft een site met allerlei wetenswaardighe- den: recepten, voedings- waarden, leuke weetjes en nog veel meer! Kijk op www.asperge.nl. Meerwe- ten over eten en drinken? www.skuzzie.nl/lifestyle. Deze week op Skuzzie.nl: Tips voor de tuin Wat draait er in de bios? Nomophobia: de angst om onbereikbaar te zijn Leuke prijzen in de Klik&Win Het mag dan wel lente zijn, het zonnetje laat zich helaas nog niet zo vaak zien. Een bruin kleurtje krijgen kost dus wat meer moeite! De nieuwe generatie zelfbruiners is te- genwoordig erg goed en zorgt voor een zeer natuurlijke teint. Je hoeft dus niet bang te zijn voor de gevreesde oranje 'Marbella look'. Tips bij het gebruik van zelfbruiners lees je op www.skuzzie.nl/body- en-mind. Zomerklaar met Skuzzie! Deze week de trends op het gebied van zonnebrillen. Van grote glazen a la Jackie O. tot de ongekend populaire pilotenbril van Rayban. Waar vorig jaar het grote en mas- sieve van de brillen een hoogtepunt bereikte, zijn de brillen dit jaar een tUdde kleiner en een stuk stijlvoller. Klassiek, gracieus en vrouwelijk. En zoals voor de gehele zomercollectie geldt: ga een beetje truttig niet uit de weg! Meer lezen? www.skuzzie.ni/Iifestyle AC DE HOOP BV te Schiedam is een onderneming welke zich sinds 1960 specialiseert in toelevering van professionele gebruikers en wederverkopers. Non-paint, persoonlijke bescherming middelen en bedrijfskleding zijn de kernactiviteiten van onze sterk groeiende organisatie. AC DE HOOP BV ziet met belangsteliing uit naar invulling van de functie: Omschrijving van de functie: In genoemde functie krijg je te maken met de volgende taken en verantwoor- delijkheden: - Het bezoeken van bestaande en nieuwe relaties - Zelfstandig opstellen van brieven, offertes, en bezoekverslagen - Opstellen en aanleveren van maandrapportages Affiniteit met de schilders, bouw en techniekbranche is een Pre Profiel van de kandidaat: Onze ideale kandidaat voor deze functie voldoet aan de volgende functie-ei- sen: - MBO werk en denkniveau - Kennis en vaardigheid in het werken met de volgende computerprogramma's: Word, Excel, Cash - Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal - Representatief, goede algemene ontwikkeling, klantgericht, overtuigend en een sterke commerciele drive - Aantoonbare praktijkervaring in een soortgelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken AC DE HOOP biedt: Een uitdagende functie in een veelzijdige organisatie, met een conform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens behoord het gebruik be- drijfsauto bij deze functie. GeTnteresseerd: stuur op korte termijn je CV, liefst incl. foto naar Peter de Hoop, Postbus 97, 3130 AB te Vlaardingen. E-mail: peter@dehoopbv.nl Kester Partners is een infomnele en regionale dienstverlener en wij hebben een praktische kijk op het advies- en accountancy vak. Onze ruim 50 medewerkers staan met een breed pakket aan diensten ondernemers enthousiast terzijde in hun bedrijfsvoering. Onze clienten zijn innovatief en ondernemend en bieden jou volop kansen om te ontwikkelen. Dit alles maakt ons bedrijf tot een interessante en uitdagende werkplek met perspectief. Je taken Voor de functie van administratief medewerker ben je binnen ons team verantwoordelijk voor het uitvoeren van financiele administratie voor onze relaties. Daarnaast werk je mee in de voorbereiding voor het samenstellen van de jaarrekening. Je onderhoudt zelfstandig contacten met onze relaties. Binnen de functie en onze organisatie zijn voldoende doorgroeimogelijkheden. Je profiel Je hebt een afgeronde MBO opleiding, eventueel aangevuld met het diploma PDB en/of studerend voor MBA en je hebt enige (financieel) administratieve werkervaring. Uiteraard heb je een klant- en servicegerichte instelling en ben je accuraat en leergierig. Tevens ga je nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar pak je die met twee handen aan. Het betreft een functie voor tenminste 32 uur per week. Ons aanbod Kester Partners biedt een informele werkkring met prima mogelijkheden voor ontwikkeling zowel voor jou persoonlijk als professioneel. Ons pakket aan arbeidsvoorwaarden is zeker marktconform en sluit goed aan bij wat gangbaar is binnen de markt. Reageren Meer informatie over de functie kun je verkrijgen bij Ronald Steenks. Je sollicitatie kun je zenden naar ons postadres t.a.v. personeelszaken of per e-mail aan: personeelszaken@kesterenpartners.nl Kijk voor meer vacatures regelmatig op onze website www.kesterenpartners.nl ACCOUNTANCY Maasambacht 2, Postbus 100, 2676 ZJ Maasdijk t: 0174 516 605 f: 0174 518 547 info@kesterenpartners.nl, www.kesterenpartners.nl Skuzzie.nl Voor vrouwen die geen zin heb ben om in een minuscuul bikini- tje op' het strand te liggen is er Mama Maria: hippe badmode die je lichaam bedekt. De collec- tie van 2008 wordt gekenmerkt door ruches, grote strepen, rode rozen prints en strikken tussen cups en in de nek. Stijlvol en sexy! www.mamamaria.nl Valeska krijgt een plekje elders in deze krant. Lees haar column in de Weekkrant of kijk op www.skuzzie.nl/praat i_L f 4t B Ej EYECATCHER IN DE TUIN Geen saaie container of groenbak meer met deze weerbestendige vinyl stickers. Ze mogen gezien worden! Kies uit een van de twaatf verschillen- de prints degene die het beste bij je tuin past. Verkrtjgbaar voor 24,95 excl. verzendkosten. www.coverart.nl. MAAK JE EIGEN TAART! Wil je een taart leren maken of thuis zeff aan de slag? Bij Maak Je Taart kun je diverse workshops volgen. Te vens hebben zij een webshop met at- lertei leuke en handige artikelen voor het maken en decoreren van een bij zondere taart. www.maakjetaart.ni HOLLANDSE KASTEN Letterlijk een kast van huts. Een hart- dig, maar vooral leuk uitziend opberg- meubel. En een ode aan het Holland- se herenhuis! Gebruik hem als ser- vies-. speelgoed- of bijvoorbeeld kle- dingkast. Verkrijgbaar in diverse kleu- ren en typen. www.kastvaneenhuis.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 53