mm IN TERTRUCKIMMh mrzs&uzmam rrpn Blond PARTS FOR TRUCKS AND TRAILERS jMARKETINGCOMMUNICATIE MEDEWERKER (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER VOORRAADBEHEER (M/V) INKOOPMEDEWERKER VOORRAADBEHEER (M/V) Op zoek naar een veelzijdige en uitdagende baan? Mijn schoonzusje is blond! Leuke, intelligente meid hoor, maar soms kan ze domme dingen doen. Zo heeft ze het laatst in haar hoofd gehaald om over te stappen op een an- der ADSL abonnement. Een leuke aanbieding. Dom,dom,dom! Nou moet ik bekennen dat ik enkele jaren geleden ook zoiets heb geprobeerd. "He- laas", zuchtte het manne- tje na een korte rondlei- ding door mijn ietwat rommelige kelder, "ik kan u onmogelijk aansluiten, uw huis is te oud". Nou neig ik misschien naar donkerblond, ik weet wanneer ik van een te modern plan af moet stappen. Beleefd heb ik hem dan ook uitgelaten. Jammer dan. Maar mijn schoonzus zit daar nu dus, met twee kleine kin- deren, in een nieuwbouw- wijk, zonder internet en tele- foon. Afgesloten! Met haar mobieltje belt ze naar de helpdesk van het tele- combedrijf. Omdat haar bel- tegoed bijna op is vraagt ze of de 'help-mevrouw' haar even terug wil bellen. Wat denktze wel niet zeg! Terugbellen, daar kunnen ze bij zo'n belfa- briek toch niet aan beginnen?! Kijk, ik snap best dat je daar als klant ge'irriteerd door kunt raken, maar dat laat je toch zeker niet merken! Mensen van de klantenservice moet je uiterst voorzichtig, metfluwe- len handschoenen, benade- ren. Dat weet toch iedereen! Die mevrouw zit daar niet om een pissige blondine te woord te staan, die hangt gewoon midden in hetgesprek op! Denk niet dat mijn schoonzus zich hier iets van aantrekt. Opgewaardeerd is ze even la ter in gesprek met iemand- met-verstand-van-zaken. "Nee meneer, ik weet echt niet wat een splitter is, en er komt geen wit draadje uit in mijn meterkast". Wat blijkt nou: haar huis is te nieuw. Jammer dan. Je zult het niet geloven maar nou denkt mijn schoonzus ge woon bij ditzelfde bedrijf te rug te kunnen gaan naar haar oude abonnement. Hoe blond kun jezijn? Voor meer Valeska en vrouwenzaken kijk op im my/SMITEffil Het Nieuwe Stadsblad Handen uit de mouwen in het Jenevermuseum. Iedereen kan nu zelf ervaren hoe het stookproces in zijn werk gaat. SCHIEDAM - De stoker van het Jenevermuseum krijgt deze da gen flink wat hulp. Om te erva ren hoe het stoken in zijn werk gaat, mag iedereen zich opge- ven om een middag te komen helpen. De actie is afkomstig van de Rotterdampas en biedt een unieke mogelijkheid om achter de schermen te kijken en te er varen hoe de moutwijnjenever, Old Schiedam, gemaakt wordt. Nooit eerder heeft het museum een dergelijke activiteit aange- boden. Afgelopen vrijdag kwam de eerste groep. In principe voor een uurtje maar door het grote enthousiasme liep de bij- eenkomst uit tot ruim 3 uur. Ze werden in een overall gestoken, kregen uitgebreid uitleg en moesten met de handen uit de mouwen. Met vereende krach- ten werd het beslag gemaakt, het vuur opgestookt en het uit- eindelijke product gebotteld. Uiteraard zijn ze niet wegge- gaan voordat ze uitgebreid ge- proefd hadden. Elke deelnemer heeft het pand verlaten met een fles Old Schiedam. Na het pro duct te hebben gestookt kon- den ze het niet laten een fles te kopen in de museumslijterij. De actie loopt t/m 31mei. Tot die datum kan men zich nog opge- ven voor woensdag en vrijdag- middag. Zonder Rotterdampas kost deelname 10 euro. INTERTRUCK BENELUX B. V. Postbus 450, 3190 AK Hoogvliet. Tel. 010 - 50 34 444 Intertruck Benelux B.V. (onderdeel van de Unipart Group of Companies UK) is een snelgroeiende en internationaai opererende handelsonderneming, gespecialiseerd in de verkoop van onderdelen voor trucks, trailers en bussen. Als marktleider in de Benelux - met vele A-merken in het assortiment - hebben wij kwaliteit en expertise hoog in het vaandel staan. Wij leveren ons uitgebreide productengamma onder andere aan grossiers in automaterialen en aan carrosserie- en trailerbouwers. Ruim zestig enthousiaste medewerkers werken continu aan de verdere groei van onze organisatie. Om deze groei verder uit te bouwen, zoeken wij nieuwe collega's voor 40 uur per week: Jouw takenpakket: Het creatief vormgeven van onze interne en externe bedrijfscommunicatie; Het onderhouden van de websites; Het opstellen en uitvoeren van marketingcommunicatieplannen voor onze nieuw te introduceren producten; Het organiseren van beurzen in binnen- en buitenland; Het onderhouden en bewaken van onze huisstijl; Het schrijven van teksten voor verschillende doeleinden, waaronder persberichten, advertenties nieuwsbrieven en de websites. Jouw profiel: Een afgeronde Hbo-opleiding in de richting van Communicatie; Een bewezen creatieve achtergrond en je voelt je thuis in een commerciele omgeving; Ervaring met het computerprogramma Photoshop is een vereiste, kennis van Indesign, Illustrator en Adobe GoLive is een pre. Jouw takenpakket: Het afhandelen en controleren van de inkoopfacturen; Het onderhouden van contact met onze leveranciers in geval van onjuistheden in de inkoopfacturen; Het bevestigen van inkooporders aan de hand van orderbevestigingen van de leveranciers; Het verwerken van prijslijsten; Het uitvoeren van alle overige voorkomende administratieve werkzaamheden op de afdeling. Jouw profiel: Mbo werk- en denkniveau; Klant- en servicegerichte houding; Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid van de Engelse en Duitse taaf Ruime ervaring met MS Word en MS Excel; Accuraat, stressbestendig. Jouw takenpakket: Het plannen en begeleiden van het gehele traject van bestelling van de goederen tot en met de ontvangst van de artikelen; Het bewaken van voorraadniveaus van diverse artikelengroepen; Het doen van voorstellen voor de optimalisering van onze voorraden; Het bewaken van de overeengekomen leveringen en levertijden en daarover contact onderhouden met (inter)nationale leveranciers. Jouw profiel: Mbo-opleiding met relevante werkervaring of recent afgeronde Hbo-opleiding Logistiek of Bedrijfskunde; Servicegerichte instelling en goede communicatieve eigenschappen; Proactieve en zelfstandige werkhouding; Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal; Stressbestendig, accuraat en cijfermatig inzicht; Ervaring met inkoopprocedures is een pre. Wij bieden: Een professionele organisatie met een uitstekende reputatie; Ruimte voor eigen initiatieven; Een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Stuur je sollicitatiebrief met CV - bij voorkeur per email - binnen 10 dagen naar: Marisca Klijnsmit: mklijnsmit@intertruck.nl. Kijk voor meer informatie op onze website: www.intertruck.nl. Woensdag 9 april 20Q8 Pagipa-54 Hulp voor de stoker FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 54