-4.- Lekker stappen op donderdagavond Welkom in Latijns-Amerika Kierston Wareing en de drang om te overleven Op bezoek bij de boer in het groene Maasland ~TY- Een lied en een borrel in proefiokaal Muziek Girls wanna have fun: show waar het plezier vanaf spat. Met o.a. Frederique Spigt Internationaal Kinderfeest SCHIEDAM - In wijkcentrum Dreesplein in Schiedam wordt woensdag 23 april een interna tionaal kinderfeest gehouden. Vanaf 13 uur kunnen kinderen deelnemen aan tal van activitei- ten en is er een theatervoorstel- ling genaamd: "Indianen op jacht naar de diamant". Kaartjes kosten 0,50 euro en zijn ver- krijgbaar aan de balie van het wijkcentrum of tijdens de kin- derclubs. Literaire zondag met Tomas Lieske SCHIEDAM - Schrijver Tomas Lieske leest voor uit zijn laatste roman Dunya tijdens Zondag- middag Literair, komende zon dag in bibliotheek Bachplein. De entree is 7,50 en toegangs- kaarten zijn verkrijgbaar bij de boekhandels J.S. Van Leeuwen en Post Scriptum en de Biblio theek filiaal Noord. De middag begint om 14.00 uur. Serieuze minimal en techno op een intiem feestje in cafe Delirium. ;g VLAARDINGEN - Het uit- gaansleven op donderdag avond stelt in Vlaardingen niet veel voor, vindt Bart Proost. Daar wil hi) eigen- handig verandering in brengen. Bart is het organisatietalent achter Barter Deals. Vanaf 17 april gaat Barter Deals zich sterk maken voor een uitgaansleven op de donderdagavond want dan vindt de eerste editie van Minimal Junkies plaats. Serieu ze Minimal en Techno op de donderdagavond voor de echte liefhebber. "Het wordt een heel nieuw concept", vertelt Bart, "In het kleine maar intieme cafe Delirium zal iedere donderdag een minimal feestje gegeven worden." Het belooft een even gewaagd als verfrissend gebeuren te wor den want Minimal Junkies zoekt het in tegenstelling tot ve- le vergelijkbare feesten in de eenvoud en intimiteit. Echte cafe gezelligheid die bij de grote minimal feesten ver te zoeken is. "Datdit een heel andere con cept is, wordt al bij de deur dui- delijk. De entree is gratis. We maken geen gebruik van por- tiers en de locatie is modem maar klein." Het is de bedoeling dat uit het concept van Minimal Junkies een kweekvijver zal ont- staan voor aankomend talent. "Ik wil de beginners (rookies) zorgvuldig uitzoeken. Het moe- ten echte beginners zijn, vers ta lent dat op deze wijze een kans Proef de sfeer in Midden-Delfland. MAASLAND - De Agrarische Natuurvereniging Vockestaert houdt zaterdag open dag in Maasland. Tussen 11 en 16 uur kan het publiek een bezoek brengen aan drie boerderijen om te ge- nieten van 'de fraaie achtertuin van de randstad'. Bij de familie Sonneveld aan de Kortebuurt 15 start vanaf 12 elk uur een pol- derwandeling. In de serre is een expositie te zien van Rina Mo- lenaar - van Dorp. In het weiland tussen Kortebuurt 15 en 16 worden demonstraties schapen drijven met Border Collies ge geven. Bij de familie Moerman aan de Broekpolderweg 1 is een Streekproducten- en infomarkt in en om de stal georganiseerd. Voor kinderen zijn verschillende activiteiten, zoals boter maken en een springkussen. Bij familie van de Kooij, Broekpolderweg 3, staan biologische streekproducten uitgestald en wordt een demonstratie gegeven van een melkrobot en paarden trainen. Meer informatie op www.vockestaert.nl ROTTERDAM - Na het succes van de eerste editie van Welco me to America Latina is het vrij- dag 18 april tijd voor de tweede editie van deze Zuid-Ameri- kaanse avond in Baja Beach Club in Rotterdam. Alle Latina's en Latino's kunnen weer swin- gen op de lekkerste Latin klan- ken, gebracht door Rojo, Chuck, Edwin, John de Colombia en het befaamde duo Panchito y La Cura. Speciaal voor de twee de editie zal er ook een specta- culaire Capoeira demonstratie zijn van Aldeia. Een workshop Bachata verzorgd door dans- school Salsaventura zal ervoor zorgen dat er geen enkel excuus meer is om niet te dansen... Bienvenidos a America Latina, Baja Beach Club, vrijdag 18 april, 22.30 - 05.00 uur, el2,50 WELCOME TO krijgt zich te presenteren in een kleine setting. Deze nieuwelin- gen moeten het vooral van hun skills hebben terwijl de geves- tigde headliners al een vast pu bliek en hitjes hebben." Bart hoopt dat de donderdag- avonden druk bezocht worden. "In Vlaardingen wonen best veel studenten en donderdag is vooral voor deze groep een ech te stapavond." De organisator begint op 27 april en 1 mei met een pilot. Van 21.30 uur tot 1.00 uur in Cafe Delirium. DeAgend F0T0: SUDAD AHMID F0T0: PIXELPR0 fto-jo MP Evemts proswnt; Line UP: Rojo Edwin FOTO: PR SCHIEDAM In het Jenever museum aan de Lange Ha ven in Schiedam wordt op zondag 20 april het tiende en laatste Drinkgeiach van het seizoen gehouden. De bijeenkomst begint om 14.30 in het proefiokaal en is gratis toegankelijk. On- der begeleiding van een ac- cordeonist worden geza- menlijk drinkliederen, ever greens en zeemansliederen gezongen. Al dan niet onder het genot van een goed glas. De steer is vrolijk en er wordt veel gelachen. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 21