Zigeunerspektakel Magie van lerland in avondvullende show 71ZEEMAN E1HB Het Nieuwe Stadsblad Reuriie van de virtuoze familie Rosenberg Nieuwe brochure Kom snel naar Zeeman! Puizenden artikelen spectaculair afgepriisd met Spetter-prjjzen! 0P=0P< Rosenberg family Tijdens The Rosenberg Family Reunion Tour, laat de familie Rosenberg zien dat deze naam synoniem staat voor muzikaal zigeunerspektakel. Met het Ro senberg Trio, The Gipsy Boys, Mozes Rosenberg en een aantal gastartiesten is de familie Ro senberg, zaterdag 26 april in Fortis Theater aan de Schie, te zien in de allersterkste formatie. Toverend met snaren, zonder schema's en zonder bladmu- ziek zetten ze een bijzondere avond neer vol improvisatie. Puur op gevoel en met een enorme liefde voor jazz in het algemeen en de zigeunermu- ziek in het bijzonder. Met links op het podium de oudere neven van het Rosenberg trio onder leiding van Stochelo Rosenberg, en rechts de neefjes van The Gipsy Boys. lets jonger, maar minstens zo virtuoos. Beide for- maties worden bijgestaan door Mozes Rosenberg, het getalen- teerde broertje van Stocholo. Met hun virtuoze vingervlugge spel en gevoelige ballads staan de mannen Rosenberg en The Gipsy Boys garant voor een avond vol zigeunermuziek. Tij dens de voorstelling worden zij aangevuld door fluitiste Ellen Helmus, die net als tijdens The Rosenberg Trio debuutserie in 1992 weer van de partij is met haar improvisatietalent. Ook multi-instrumentalist Christi- aan van Hemert, die langs de theaters toerde met Vera Mann, Petra Berger, Jenny Arean en Tango Dorado, zal hen op viool, piano en de bandoleon uitlok- ken tot spectaculaire muzikale interactie. Naast Helmus en van Hemert vult ook jazzdiva Deni- se Jannah de familie aan met haar jazzklanken. The Rosen berg Family Reunion Tour is te zien op zaterdag 26 april 2008 om 20.15 uur. Kaarten verkrijg- baar aan de kassa van het theater, tel. (010) 2 467 467 of via www.theateradschie.nl. Peter Corry is terug met een nieuwe Ierse Show. Samen met topartiesten brengt hij dinsdag 22 april om 20.15 uur de magie van lerland tot leven in Fortis Theater aan de Schie. Een muzikale reis vol muziek, zang en Ier se dans in Celtic Rhythms. Publiek kan genieten van mys- tieke romantische ballads en ty- pische Ierse folksongs. De hoof- drol is weggelegd voor West End- Musicalster Peter Corry, een welbekend zanger in Schie dam en de rest van Nederland. Hij is te zien geweest in The Ma gical Rhythms of Ireland, Irish Night en Irish Christmas. Peter verdiende de titel 'Master of the Musicals' toen hij drie jaar de rol speelde van Inspector Javert op West End, waarna hij door Engeland tourde met Les Mise- rables. Naast Ierse melodieen en grote musicals heeft hij inmiddels zijn weg gevonden in opera, rock en jazz. Hij was de ster in de 'Night of 1000 Stars' in de Royal Albert Hall en speelde in The Music of Andrew Lloyd Webber. Dit leverde hem een eigen inter- nationale talkshow op, waar hij vele internationale sterren ont- ving. Hij heeft momenteel een eigen Radio Show op de BBC. Kortom: een getalenteerd zan ger en entertainer. Celtic Rhythms is te zien op dinsdag 22 april om 20.15 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa, telefoonnummer (010) 2 467 467 of via internet: www.theateradschie.nl. Hit hit hoera! Gedurende een hele tijd konden bezoekers via de website van de Vlaamse groep Voice Male aangeven welke nummers zij wel eens in een a capella jasje willen horen. Dit hebben ze geweten. Uit- eindelijk zijn ze er in ge- slaagd om uit de honderden inzendingen een mooi nieuw repertoire samen te stellen met een lach. Met onder andere This Lo ve van Maroon Five, dat vanaf deze week te beluiste- ren is op www.theaterad- schie.nl. Een spetterend repertoire, waarbij de instrumenten absoluut niet gemist wor den en met stemmen die een hele band kunnen ver- vangen. Kaarten voor de voorstel ling zijn verkrijgbaar aan de kassa van het theater, tele foonnummer (010) 2 467 467 of via www.theaterad- schie.nl. Prijsvraag Geef antwoord op onder- staande prijsvraag en maak kans op de CD van Voice Male. Wat is de titel van de huidige CD van de groep Voice Male? Stuur uw antwoord naar publiciteit@theaterad- schie.nl en wie weet luistert u binnenkort thuis naar dit- zelfde album van de Vlaam se groep. Met nummers als Ironic, Lady Madonna en This Lo ve. Peter Corry en andere topartiesten brengen de magie van ler land tot leven. for Badhanddoek 1I textielSupers VOOR ADRESSEN KIJK OP W Woensdag 16 april 2008 - Pagina 24 FOTO: PR Begirt mei 2008 verschijnt het nieuwe theaterpro- gramma 2008-2009. Theater aan de Schie be- staat het komende seizoen 10 jaar en dit is reden tot een verassend programme, Vraag nu alvast de. geheel in een nieuw jasje gesto- ken, theaterbrochure voor I het jubiieumseizoen 2008/2009 op via www.theateradschie.nl of stuur een kaartje naar For tis Theater a.d Schie. Post- bus 414. 3100 AK Schie dam. De brochure wordt dan naar u toegestuurd zod- ra hij verschijnt. Zo bent u I er snel bij. Winnie fhe Pooh, Princess of Cars 60 x 120 cm Winnie the Pooh, Princess of Cars 100% katoen Tinkerbell, Cars of Princess 1 20 x 150 cm

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 24