Afvallen zonder lijnen! Make It Easy Reality De enige juiste manier! Slagerij Wapenaar www.makeiteasy.nl. www.slagerijwapenaar.nl Rotterdam burger 5 halen 4 betalen Kalfs blinde vinken 5 halen 4 betalen Koninklijk filetlapje 250gr €3,50 Gegr. rib-eye in jachtsaus 500gr €6,95 Scharrel filet Americain 200gr €2,50 de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad *:s*h, 5 v U hebt overgewicht en bent daar niet blij mee. Integen- deel! Al die kilo's teveel zitten u goed in de weg. Letterlijk en figuurlijk. En zijn nog schadeiijk voor uw gezondheid ook. U weet het. Er wordt vaak genoeg tegen ge- waarschuwd. En als u in de spiegel kijkt? De spiegel is uw bestevriend niet meer. Allang niet meer. Dieten? Die eindeloze weg heeft u al ongetwijfeld al meer dan eens bewandeld. Elke keer een andere. En elke keer volgde er teleurstelling. Schaamte, schuldgevoel ot moedeloosheid. En het jojo-effect zal u ook dan niet onbekend zijn. Make It Easy-therapie blijkt heel doeltreffend te kunnen worden ingezet bij het behan- delen van verschillende vormen van verslaving. Make It Easy heeft met haar therapie velen tienduizenden rokers van hun verslaving afgeholpen. Ook eet- en snoep-verslaafden hebben al kennis gemaakt met de succes-formule van Make It Easy. Doordatwij gebruikmaken van een persoonlijk traject is de kuur zeer goed toepasbaar voor grote of kleine gewichts- afname. Nooit meer calorieen tellen, nooit meer dieten en toch wor den wieu wilt zijn? Leer in korte tijd op een leuke manier uw overgewicht telijf te gaan. De "Make It Easy" succes- formule scoort al 12,5 jaar zo hoog door de gecombineerde aanpak van zowel lichaam als geest. Wie deelneemt aan het Make It Easy Reality traject hoeft nooit meerte zeggemik ben anders dan ik zou willen zijn. Om u nog beter van dienst te kunnen zijn, geven wij maandelijks behandelingen op vrijdag in Wijkcentrum De Blauwe Brug, Bachplein 590, Schiedam, of op den van onze drieenvijftig andere locaties. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uurtot 21.00 uur gebeid worden naar: 0174-213202. Werken bij Foto Klein Profiel Wij bieden Geinteresseerd? www.fotoklein.nl Tijdens de verkiezing "slagerij van het Jaar"zijn wij bekroond met de titel 'beste slagerij van Nederland Enkel citaten uit het keuringrapport: "Producten van zeer hoge kwaliteit tegen betaalbare prijzen". "Vakkundige bediening en ruime keuze verantwoorde vleesspecialiteiten". Natuurlijk vieren wij dit met speciale aanbiedingen Gekruide Franse scharrel runder hamburger met ui en bieslook 2x4 minuten zachtjes bakken (deze week 20% korting) Biologische kalfsgehakt omwikkeld met een kalfsschnitzellapje 14 minuten zachtjes braden (deze week 20% korting) Scharrel varkens filetlapje met asperges,beenham en een heerlij- ke marinade. 12 minuten zachtjes braden (normale prijs 250gr€4,50) Gegrilde scharrel runder scharrel rib-eye reepjes in een jachtsaus met ui en paprika. Onze topper, (normale prijs 500gr €8,60) Proef hoe filet Americain kan smaken! gemaakt van Frans scharrel limousin runvlees (normale prijs 200gr €3,16) Culinaire De Loper 73 Vlaardingen Holy Beckmansingel 29 Vlaardingen westwijk de Bergen Wanroij Bergen vakantieplezier, op De Bergen Wanroij I IS C9 -\ Woensdag 23 aprif2008 - Pagina 17 Make It Easy Als nieuwe medewerker binnen Foto Klein word je direct opgenomen in het Foto Klein team en krijg je alle ruimte om jezelf op bet gebied van verkoop te ontwikkelen. Je adviseert en informeert klanten op een actieve en persoonlijke manier. Daarnaast verricht je alle in een winkel voorkomende werkzaamheden. Zo zorg je samen met je collega's voor een aantrekkelijke en commerciele presentatie van onze producten en zorg je voor een perfecte uitstraling van de winkel. Je bent een ideale gesprekspartner voor klanten. Hiervoor is het van groot belang dat je representatief, enthousiast en communicatief vaardig bent. Ook ben je iemand die resultaatgericht werken als een uit- daging ziet en affiniteit hebt met onze producten. In elk klantencontact zie jij een verkoopkans. Ervaring is uiteraard welkom maar niet vereist. Beginnende verkopers die een BBL-opleidlng (willen) volgen zijn dan ook bij Foto Klein aan bet goede adres. Daarnaast ben je een echte ondernemer en beschik je over een commerciele instelling. Verder ben je bereid om te werken op koopavonden en in het weekend. Kenmerkend voor het personeelsbeleid voor Foto Klein zijn de interne doorgroei- en ontplooiings- mogelijkheden. Veel van onze filiaalhouders en assistent filiaalhouders zijn ooit begonnen als verkoper. Daarnaast bieden wij een marktconform salaris (CAO Fotografische Detailhandel) met een zeer interessant premiesysteem. Ook staat Foto Klein garant voor nog meer aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Denk aan (interne) trainingsmogelijkheden en een reiskostenvergoeding. Werken bij Foto Klein is leerzaam en uitdagend. Word nu dus groot bij Foto Klein! Herken jij jezelf in bovenstaand profiel en ben jij op zoek naar een uitdagende baan in een jonge en vooruitstrevende omgeving met gezellige collega's? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV (inclusief pasfoto) Foto Klein T.a.v. Brian Klingens Postbus 22 2990 AA Barendrecht Of e-mail naar vacatures@fotoklein.nl Naast fulltime verkooptalenten heeft Foto Klein ook nog vacatures op andere vakgebieden. Alle vacatures van Foto Klein zijn terug te vinden op de website www.fotoklein.nl Met meer dan 20 vakzaken altijd bij u in de buurt! Slageri] van het Jaar °ofc 'n KinderK* Vakantiepark 'de Bergen' in Wanroij is een gezellige moderne gezinscam- ping gelegen in een oase van water en groen. Dit kindvriendelijke vakan tiepark ligt in het oosten van Brabant aan de rand van het uitgestrekte natuurgebied De Peel. Begin dit jaar zijn de nieuwe huurchalets "Villa de Bergen" geopend. Het park heeft een uniek speelparadijs met meer dan vijftig speeltoestellen en attracties. Er zijn ook kampeerplaatsen met speeltoestellen op de kampeervelden. Daarnaast beschikt het park over een mooi, groot strandbad. Campinglaan 1 5446 PW Wanroij •Telefoon: +31(0)485 33 54 50 E-mail: info@debargen.nl www.debergen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 17