Pastoriedijk 309 010 -4721089 PERN IS Brugman C E A N E Kijk voor meer voetbalnieuws op www.dbir.nl De spanning wordt tot het eind bewaard DE BAL IS KEUKENS BA de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Net Amstel Bier Rotterdams Voetbai Gala Op het Amstel Bier Rotterdams Voetbai Gala worden op zater- dag 5 juli 2008 de beste spelers gehuldigd. Wat is het Voetbai Ga la? Een exclusief feest ten bate van het goede doel dat wordt om- armd door sponsors en vips uit de sportwereld en het zakenle- ven. De gasten worden getrakteerd op gastronomische spijzen en exquise wijnen. Tussen de gangen door worden de prijzen in de diverse categorieen op feestelijke wijze uitgereikt aan de bes te amateurvoetballers uit de regio. Voorts vindt er een unieke veiling plaats van sportartikelen. De opbrengt van deze veiling komt geheel ten goede aan het goede doel. Wilt u hierbij aanwezig zijn, neem dan contact met Marloes Smits-Frijhoff via marloes@dbir.nl en reserveer een sponsorta- fel of sponsorstoel. Michael van Dommelen. Het seizoen mag voor DO- TO dan sportief alles behal- ve succesvol zijn verlopen, tijdens het Amstel Bier Voetbalgala Rotterdam kan de club uit Pernis echter wel in de prijzen vallen. Alexan der van Dommelen en diens broer Michael zijn in de race om een gouden schoen. Alexander is een van drie geno- mineerde in de strijd om de beste speler. Voor Michael kan er wel eens goud aan de horzon schijnen in de categorie groot- ste talent. Een uitverkiezing van een of beide spelers kan de pijn van een verloren seizoen mis- schien enigszins verzachten bij de blauw zwarte formatie. Ook Dubbeldam en Rhoon zijn met twee spelers sterk vertegen- woordigd in de diverse catego rieen Frans Jan Kruithof (Dub beldam) en Abiel Tzeggai (NOC Kralingen) complementeren het trio beste spelers. Terwijl de beide Rhoon talenten Rob To- nissen en Willem Jan Warnaar hopen op een gouden schoen als grootste talent. Michael Hui- gen (RKWIK), Marco van Wens- veen (Dubbeldam) en Dannt Voets (Spijkenisse) komen naar het Voetbai Gala in de hoop te worden gekozen tot de beste doelman. De Schiecentrale in het LJoydkwartier in Rotterdam is op 5 juli 2008 de locatie voor het eerste Amstel Bier Rotter dam Voetbai Gala. In de voor- malige elektriciteitsfabriek zul- len de vonken er ongetwijfeld vanaf vliegen wanneer de gou den schoenen worden uitge reikt aan de beste speler, het grootste talent en de beste doel man uit de Rotterdamse regio. Daarnaast wordt ook de meest waardevolle scheidsrechter en de trainer van het jaar gekozen. Ook de topscorer uit de regio wordt zeker niet vergeten in de ze prijzenregen. De winnaars worden gekozen aan de hand van de door DBIR in samenwerking met de Week krant bijgehouden klassemen- ten. Dit alles gebeurd tijdens een avond vol topentertain- ment, een hoogstaand viergan- gen diner met daarbij de beste wijnen Een door de Bal Is Rond georganiseerd Voetbai Gala kent een hoog Business to busi ness karakter. De artiesten die op 5 juli komen optreden zijn stuk voor stuk van een hoog ni veau. Mike Pieterson, Berget Le wis Sigrid en de hitzanger Je- roen van der Boom zijn de artie sten die een optreden komen verzorgen tijdens deze avond die ook zal worden bezocht door diverse bekenden uit het betaald voetbai. Bal Is Rond di- recteur Jeroen Smits debuteer- de dit jaar met zijn bedrijf in Rotterdam met de verspreiding van de Amateurvoetbalkrant. De eerste kennismaking is in ie- der geval goed bevallen. "Groot Rotterdam is een mooie regio als het gaat om het amateur- voetbal." D bv oncepten cross Nu de meeste kampioenen be- kend zijn en misschien nog na- genieten van het kampioens- feest, degradanten tranen dr- ogen en deelnemers aan de na- competitie hoopvol gestemd zijn, zijn ook de punten voor de verschillende klassementen ge- teld. Om het voor de genomineerden en onze gasten zo spannend mogelijk te houden, zijn de af- gelopen weken geen tussen- standen meer gepubliceerd op de website en in de diverse re- gionale kranten. Wie de afgelopen maanden de tussenstanden in de gaten heeft gehouden, ziet zijn vermoeden in de nominaties temg. Om te weten wie nu echt met de prij zen aan de haal gaan, blijft het wachten tot de verschillende gala's. Voor meer informatie kijk op www.brugman.nl deze actie is geldig Hoofdweg 46 Telefoon 010-2587555 IN: Woensdag 23 april 2008 - Pagina 30 SINDS1971 VERBOUWINGSUITVERKOOP ALLE MOETEN WEG TOT 70% KORTING SINDS 1971 Brugman <w CAPELLE A/D IJSSEL

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 30