f I I I I i I SCHENK I B.V. Ziekenverzorgende (VIG) Activiteitenbegeleider Verpleeghulp Verpleeghulp I verzorgende AG IG Chauffeur brandstofdistributie m zoekt: nM'iM.TCTill Het Nieuwe Stadsblad Voor meer info: www.nieuwemaas.nl Berkenwoudestraat 22 - Rotterdam-Zuid ENTHOUSIASTE MONTEUR ZORGCOMBINATIE NIEUWE MAAS TANKTRANSPORT BEGINNEND ASS I STENT ACCOUNTANT (IV1/V) H1 - Woensdag 23 april 2008 - Pagina 41 vraagt voor spoedige indiensttreding een full-time: voor het keuren, demonstreren en repareren van hydraulische en pneumatische spuitapparatuur, compressoren, hogedrukreinigers, elektrische schuurmachines, heteluchtapparatuur, klimmateriaal e.d. Wij vragen o.a.: relevante opleiding en ervaring flexibele, commerciele, klantvriendelijke en colleglale instelling rijbewijs BE Wij bieden: prettige werksfeer goed salaris opname in pensioenfonds Heeft u belangstelling en beantwoordt u aan de gestelde vragen, richt dan uw sollicitatiebrief met volledige C.V. aan de directie van Simonis Techniek B.V., Postbus 91001, 3007 MA Rotterdam acquisitie n.a.v. daze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld st»fi im Het verschil maken. Dat is werken bij Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Met bijna zevenhonderd medewerkers zetten wij ons dagelijks met veel enthousiasme en plezier in voor een gezamenlijk hoofddoel: betaalbare en kwaiitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke leefomgeving. Inmiddels bieden wij aan ruim zeshonderd ouderen zorg op maat. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor twintig jongeren met niet aangeboren hersenletsel. Wij zijn op zoek naar 16-36 uur per week (alle diensten) 20 uur per week (verdeeld over drie halve en een hele dag) 15-20 uur gemiddeld per week (ochtenddiensten) Op afroep Spreekt onze organisatie je aan en past een van deze functies helemaal bij jou? Dan nodigen we je uit te solliciteren. Voor meer informatie over deze vacatures verwijzen wij je door naar onze website: www.nieuwemaas.nl Salariering Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO WT. Solliciteren Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen richten aan Zorgcombinatie Nieuwe Maas, t.a.v. afdeling PO&O, Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen of e-mailen naar poo@nieuwemaas.nl Het Zonnehuis is evenals Drieen-Huysen en Parkflat onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij zijn deeinemer in de Zonnehuis Groep. Schenk Tanktransport is een verregaand gespecia- liseerd tanktransportbedrijf, De bedrijfsactiviteiten bestaan voornamelijk uit 24-uurs distributie van brandstoffen, smeerolien, industriele gassen, LPG, bitumen en microsilica. De vervoerde producten vereisen alien dedicated transportmateriaal. Hiermee onderscheiden wij ons binnen de brache. Het wagenpark in Nederland omvat meer dan 200 tankwagens met een bezetting van ruim 450 chauffeurs. Met vestigingen in Nederland, Belgie, Luxemburg, Duitsland, Oostenrijk en Polen is ons bedrijf goed vertegenwoordigd in Noordwest Europa. met als standptaats Papendrecht Pernis Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij voor onze standplaats Papendrecht Pernis op zoek naar een tankwagenchauffeur voor de motorbrandstofdistributie. Werk-zaamheden vinden plaats in een twee ploegenrooster. Van de kandidaat wordt tenminste verwacht: In bezit van rijbewijs B/C/E Chauffeursdiploma (CCV-B) ADR certificaat basis tank is een pre Een klantvriendelijke instelling Zelfstandige en flexibele instelling Aantoonbare ervaring met trekker-oplegger Schenk Tanktransport biedt: Modern materieel Een zelfstandige, afwisselende baan binnen een solide bedrijf Arbeidsvoorwaarden geheel volgens TLN CAO Beroepsgoederenvervoer Een werkomgeving met veel aandacht voor veiligheid en kwaliteit Trainingen en cursussen gedurende de Loopbaan. Schriftelijke reactie graag binnen 2 weken aan: Schenk Papendrecht b.v. t.a.v. Dhr. M. Scheurwater postbus 1165 3350 CD Papendrecht telefoon (078) 644 21 58 fax (078) 644 21 55 Liever uw sollicitatie via de email? m.scheurwater@schenkbv.nl Schenk Tanktransport biedt een plezierige informele werksfeer in een blijvend groeiend familiebedrijf. Salaris en secundaire voorwaarden zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. www.schenk-tanktransport.com t SLOB -KOOPMAN - DE MOREE ACCOUNTANTS 5KM Accountants maakt een gezonde ontwikkeling door. Wij zijn een groeiende en ambitieuze accountants-organisatie met veel perspectief voor nieuwe medewerkers. Daarom zijn wij op zoek naar een: Zijn of haar rijk gevarieerde werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit het uitbrengen van adviezen aan clienten, het met behulp van gespecialiseerde software opstellen van jaarrekeningen, verzorgen van aangiftes inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting etc. ten behoeve van onze gevarieerde cli£ntenkring in het midden- en kleinbedrijf Functie-eisen: Havo/Meao en studerend voor MBA Ervaring op een administrate- en/of accountantskantoor is een pr6. Kennis van automatisering is gewenst. Leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden: een uitstekende salariering en een prettige werkkring in een klein team, waarin men zelfstandig kan functioneren en verder kan doorgroeien. Wij kennen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoais opleidings- mogelljkheden en tevens stellen wij voor de uStoefening van de functie een personenauto ter besdhikking. Meer Informatie over ons kantoor? Kijkt u eens op onze homepage: www.skmgroep.nl Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. kunt u sturen naar: SKM Accountants en Belastingadviseurs, Mathenesserlaan 271, 3021 HE Rotterdam, t.a.v. de heer J.F. Hendriksen AA E-mail: jfh@skmgroep.nl ZEGRO Zegro, d£ groothandel voor horeca en grootverbruiker, is op zoek naar enthousiaste fulltimers in ae volgende functies: Chauffeurs BC+CCVB m/v Als chauffeur lever je niet alleen qoederen af bii klanten, maar ben je ook het visitekaartie van Zegro. Je hebt dan ook een klantvriendelijke, zelfstandige en enthousiaste instelling. Je bent in net bezit van een groot rijbewijs en chauffeursdiploma. Caissieres m/v De caissibre draagt zorg voor het klantgericht en accuraat factureren van de door de zelfbedienings- klanten verzamelde goederen. Indien gewenst vervul je werkzaamheden in de winkel. Orderverzamelaar m/v In deze functie verzamel je de door onze klanten opgegeven orders ter plaatse in de qroothandel. 1 flexibele Je bent dan ook precies, zelfstandig, klantvriendelijk, een teamspeler en bent bereid te werken uren Chauffeur BC/Orderverzamelaar m/v In deze gecombineerde functie verzamel je de opgegeven orders en je zorgt er voor dat orders op correcte wijze afgeleverd worden. Je bent zelfstandig, klantvriendelijk, een teamspeler en bent bereid om flexibele uren te werken. Medewerker crediteurenadministratie (parttime) m/v Tot je taken behoren onder andere het controleren en coderen van inkoopfacturen, het afstemmen van facturen met ontvangstverslagen en verricht voorkomende archiveringswerkzaamheden. Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ervaring op financieel/administratief gebied is een prb. Interesse? Kijk voor meer informatie op www.zegro.nl en stuur je motivatie met CV naar pz@zegro.nl of Schuttevaerweg 24, Postbus 10261, 3004 AG Rotterdam, t.a.v. Hans de Groot.

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 41