Passie in een tentje J §ek Krant Magnifiek Parijs V gratis! _L_ de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad -A. Is dit nou aUes? ROTTERDAM - Na een loop- baan van bijna 25 jaar vond ze het wel eens tijd worden. Karin Bloemen gaat solo. 'Je hebt altijd in je leven wat te dromen en ik roep al jaren dat ik eens alleen dat podium op moet. lets wat voor mij helemaal niet vanzelfspre- kend is. Ik ben namelijk gek op groot en veel. Het is een hele overgang naar weinig en alleen ik.' Overgang is dan ook de toepasselijke titel van Karins nieuwe show. Niet al leen de overgang staat cen- traal, maar elke nieuwe fase in een mensenleven en dat zijn er vele. 'Ineens ben je 47 en dan komt die grote vraag. Met de verandering van je li- chaam, verandert ook je kijk op de wereld. Op je twintig- ste barst je nog van de ambi- tie en twijfel je niet aan je kunnen. Op je 45e blijkt dat je heel veel dromen hebt ver- wezenlijkt. En dan.zijn er nog nieuwe uitdagingen? Te zien van 6 tot 10 mei in het oude Luxor Theater. lar van In Hallam Foe is een gevoelige en ouderwetse tiener geobsedeerd door de mysterieuze dood van zijn moeder. Donderdag te zien in het Fiixnhuis in Schiedam HET LEVEN VAN EEN ORKEST: ELKE NSDAG OM 17.40 UUR OP TV RIJNM0ND Hoe bereidt het Philharmonisch orkest zich voor op een concert? Wat voor mensen lopen er eigenlijk rond? Dit is elke dinsdag om 17.40 uur te zien in de documentaire 'Het leven van een orkest' ijnmond Dat je het weet! www.deweekkrant.nl Al vanaf €135,- p.p. voor een driedaags arrangement Zeker voor kinderen is het heerlijk in Parijs. Ze genie- ten op de Eiffeltoren. 'Mo- gen we nog zo'n chocolade- croissantje, mama? Maken we daarna nog zo'n span- nend ritje met de metro?' En wat te denken van de prachtige ballonvaart bo- ven Parijs? Die herinneren uw kinderen zich de rest van hun leven! Bon voya ge! Uw verblijf U verblijft in Suite Hotel Paris Porte de la Chapelle. Het hotel ligt op nog geen 5 minuten lopen van een metrostation, slechts vier haltes van de Sacre Coeur. De ruim opgezette kamers (30 m2) zijn voorzien van airco, televisie en telefoon. Er is een kleine kitchenette aanwezig en een royale badkamer met gescheiden bad en douche, wastafel en fohn. Apart toilet. Inbegrepen - 2x overnachting inclusief ontbijtbuffet; Kids t/m 12 jaar Kinderen genieten in Parijs. Klimmen naar de top van de Eiffeltoren of varen over de Seine. Alles is heerlijk. Prijzen p.p. per arrangement: 25/04 - 31/12 €135,- Verlengingsnachten p.p.p.n.: 25/04 - 31/12 €48,50 Kinderkortingen Van 0 t/m 12 jaar: gratis Van 13 t/m 16 jaar: €32,- p.p. per arrangement (Bij 2 volwassenen op de kamer, max. 2 kinderen) lxboottrip over de Seine; - lx tocht per luchtballon; Gratis parkeren in bevei- ligde parkeergarage; Parijs Kidsgids (een per kind). Info Reserveringen: www.pharosreizen.nl/week- krant, 0900-3656565 (20 cpm) of bij uw ANWB-winkel met behulp van zoek boek- code: 69504. warn 24 Dinsdag 29 april 2008 - Pagina 25 enda w eschre- Ameri- ;en rio Elke zaterdag en eerste zondag van de maand van 14.00-16.00 uur. Kethelweg, Vlaardingen Zonnehuis Fotografie van korsetten door Sjaak van Beek en Anton Hessing Dillenburgsingel, Vlaardingen Tot en met 5 mei Groene Luiken Foto's van Erik Herstel en ge- diachten van Manje Herstel Tot en met 1 juni Oosthavenkade, Vlaardingen Kunst in de Kelder Expo Lijf en leden van Mario Phi- FOTO: PR lippona (sculpturen) en Yvette van Nierop (schilderijen). Tot en met 7 juni Afrol, Vlaardingen Vaartland Schilderijen van Aafke Brokking en keramiek van Gerrad Oskam tot en met 18 juni Dillenburgsingel, Vlaardingen Wethouderskamer Jan Robbe- regt Fotowerk van Ton Delfos en Klaas Burger, op afspraak: 010-248 4246 Stadhuis op de Markt Kunstwinkel't Walvis, Schiedam Grafieken van Hans Wap van 1985 tot nu Pand Paulus Lucky Unlucky van Lisa van Noor- den. Een expo waarin aandacht wordt gevraagd voor de situatie waarin kinderen zich bevinden in oorlogsgebieden. Korte Haven, Schiedam De Wissel Foto-expo: Parijs door de ogen van Paul van Mansum Koekoekslaan, Schiedam Tot en met 8 mei uit de en nderen >on twee- 13 au- n oud. en van expo- BURO Kijk voor meer informatie. aanbiedingen en online kaartverkoop op uitburo.nl/rotterdam. I

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 25