winckelaer Samba Schutte zoekt ware krijger Raymann in reprise klcin Passie voor het leven spat ervan af de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad VERRASSEND WINKELEN Hemelvaartsdag 1 mei en 2e Pinksterdag 12 mei zijn wij geopend van 10.00 tot 17.00 uur mmm Kom nu naar de lifestyledagen van Winckelaer van 25 april t/m 17 mei. Prachtige meubels, lampen en gadgets, lifestyle ingredienten waar je je woonkamer gezellig mee kunt stylen en een prettige steer mee kunt creeren. Kom langs bij een van onze showrooms in het landelijke Strijen of gezellige Breda voor verrassende aanbiedingen, verrassende acties, verrassende lifestyle producten en verrassend entertainment. INTERIEUR LIFESTYLE Egocabaret en zoete liedjes 'Geniale gekte' en 'om te huilen maar dan van het la- chen'. Het zijn enkele kwali- ficaties voor de nieuwe voor- stelling van cabarettrio Rooyackers, Kamps Kamps. Het trio nodigt het publiek uit om vooral zelf een mening te vormen, te komen kijken en zich te laten verassen. In de voorstelling heeft het drietal een heftige ruzie en besluiten ze alledrie een soloprogramma op de planken te zetten. Diegene die het geweer in handen krijgt brengt zijn eigen pro- gramma ten gehore. Maar de machtsverhoudingen wisse- len en dus wisselt ook het programma van egocabaret en zoete musicalliedjes naar komisch visueel theater en stand- up comedy. Te zien op vrijdag 2 mei, aanvang 20.15 uur. Tragikomedie De Goede Dood Hoe kan een mens leven met de wetenschap dat een naas- te er morgen om dezelfde tijd niet meer is? Juist dit the- ma wordt behandeld in de tragikomedie De Goede Dood, waarin drie broers en hun familie worstelen met het vrijwillig levenseinde van een van hen. Via zes perso nages worden verschillende visies op euthanasie geven met een kleine knipoog, hu mor, livemuziek en zang. Met Will van Kralingen, Huub Stapel, Peter Tuin- man, Wilbert Gieske, Saskia Bonarius en Hans Thissen. Te zien op 13 mei in Theater aan de Schie. Aanvang 20.15 uur. dell'arte, het gei'mproviseerde theater uit de 16e, 17e en 18e eeuw dat naast komisch ver- maak ook een afrekening met de heersende klasse was. Evenals bij Fabers eerdere voor stelling Dagboek van een Gek zal een vraag en antwoord ge- sprek van Peter Faber met het publiek na afloop van de voor stelling een vast onderdeel van de avond zijn. Faber speelt Fo van Peter Faber is woensdag 7 mei 2008 om 20.15 uur te zien in Theater aan de Schie. Kaarten voor de voor stelling zijn verkrijgbaar aan de kassa, geopend van dinsdag t/m zaterdag van 12.00 uur tot 16.00 uur, telefoonnummer (010)2 467 467. Stand-up comedian Samba Schutte was eerder te zien in Theater aan de Schie tij- dens de Nacht van het caba ret Nu is hij terug en sterker dan ooit In de voorstelling Hakili Jamhar gaat Samba Schutte op zoek naar de in- nerlijke krijger. Schutte is geboren in Maurita nia, opgegroeid in Ethiopie en sinds 2001 woonachtig in Ne- derland. Door het vele reizen ziet hij vooral het podium als zijn thuishaven. DagbladTrouw gaf eerder aan deze band met het podium te voelen in zijn voorstelling. "Het podium is van hem, hij voelt er zich als een vis in het water. Hij is grappig, heeft een goede mimiek en zijn tempo werkt aanstekelijk." Zijn vele reizen en zijn internationa- le en multiculturele opvoeding hebben hem gevormd tot een sterke, authentieke en inspire- rende artiest. In 2006 won Sam ba met grote overtuiging de ju ry- en publieksprijs van het Leids Cabaret Festival. Door zijn multiculturele en meertali- ge opvoeding heeft Schutte eer der de mogelijkheid gekregen zijn intemationale talent te to- nen in landen als Zuid- Afrika, Kenia, Belgie, Roemenie en de Samba Schutte is geboren in Ethiopie en ziet het podium als zijn thuishaven. foto: pr Verenigde Staten. Samba Schutte is te zien op dinsdag 6 mei 2008 om 20.15 uur met Ha kili Jambar. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar aan de kassa, geopend van dins dag tot en met zaterdag van 12.00-16.00 uur, telefonisch via (010) 2 467 467 of via www.theateraandeschie.nl. Peter Faber vertelt Naast de jeugdvoorstelling Kroon aan de Kapstok van 14.00 uur is Peter Faber 7 mei 2008,20.15 uur te zien in Faber Speelt Fo, waarin Faber de verhalen vertelt van de Nobelprijswinnaar Da- Dario Fo is naast Nobelprijs winnaar ook acteur, schrijver, regisseur en schilder en is onder andere bekend van zijn toneel- stukken Mistero Buffo, Obscene fabels, Een doodgewone dag en Fat is Beautiful. Zijn stukken zijn inhoudelijk zeer sterk, spre- ken tot ieders verbeelding en behoren tot de meest gespeelde stukken van een levende theaterauteur ter wereld. Sa- men met Frans Roth heeft Peter Faber een aantal van Dario Fo's meest actuele en mooiste ver halen vertaald en bewerkt. Woensdag 7 mei speelt Peter Faber deze verhalen in Theater aan de Schie in de voorstelling Faber speelt Fo. In de rebelse verhalen spat een ding er van af: passie voor het leven. De ex- pressieve stijl van Peter Faber en het werk van Dario Fo lijken wel voor elkaar gemaakt. Als een jongleur goochelt Faber met Fo's woorden en verhalen, met als doel: iedereen die vast- zit aan macht, bezit, geloof, noem alle handicaps maar op, te laten schuddebuiken. De Italiaan Dario Fo ontving in 1997 de Nobelprijs voor de Lite- ratuur. Zijn stijl is gebaseerd op de commedia Auto Wust Dinsdag 29 apriil 2008 - Pagina 26 Na twee compleet uitver- kochte voorstellingen van het afgelopen seizoen komt Jorgen Raymann maandag 12 mei om 20.15 uur terug met de reprise van Nummer 13866. Een nummertje trekken, een nummertje maken, een nummertje zijn, tegenwoordig bepalen num- mers ons leven. ledereen die vorig jaar achter het net viste, is van harte welkom in Theater aan de de Schie om te genieten van een avond Surinaams-Neder- lands cabaret. Een voorsteF ling over nummers in aile soorten en maten met Ray mann. Fo Faber speelt Presentatle van de nleuwste gadgets op het gebied van LCD- en Plasma tv's Abstracte schllderijen van kunstenaar Edwin Peters nu bij Winckelaer In Strijen. rio Fo. foto: pr Deeinemers aan de lifestyledagen in Strijen zijn: Wust Mercedes De nieuwste cabrio binnen handbereik Foto Klein Speciale presentatie en de nieuwste snufjes op het gebied van flatscreen tv's en fotocamera's Well World Trendy buiten spa's en luxe sauna's mijntuinmeubelen.nl De nieuwste loungemeubelen en buitenkeukens Edwin Peters Expositie abstracte schilderijen. LL WORLD

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 26