Speler van het jaar t uit waar u naa Mercedes-Benz Goede generale op NK voor winnende Maarten Wuister Kouwenhoven en Van der Handel weer clubkampioen Halen Hermes en Excelsior nu play-off? eratie iviercedes-Benz SL-, SLK en CL' de Weekkrant SCHIEDAM - Con van der Handel en Andre Kouwenho ven werden voor de derde maat clubkampioen van Bridgevereniging Spaland. Het duo bereikte een score van 1631.93 punten en een gemiddetde score van 56.27 SCHIEDAM - Doelman Harro Seelaar is bij kampioen WK uit- geroepen tot speler van het jaar. Hij kreeg de prijs, omdat hij een prima seizoen speeide en dank- zij fantastische reddingen zijn ploeg overeind hield. Keepers- De Schiedamse cricketderby is op zondag 11 mei in Harga. trainer Hilco van der Ark vond de uitverkiezing terecht: "Hij heeft het verdiend." De voorzit- ter van de Schiedamse Sport- raad Huib Zandwijk was naar sportpark Kethel afgereisd om de prijs uit te reiken. SCHIEDAM - De cricketers van Excelsior'20 spelen de thuis- wedstrijden (te beginnen op zondag 4 mei tegen VCC) op Thurlede en niet, zoals vorig jaar overal en ergens. Hoewel het hoofdveld nog lang niet speelklaar is, is het tweede veld in de afgelopen maanden op hoofdklasse-niveau ge- bracht. Daarvan zal in de eerste zes weken gebruik gemaakt worden. Op het emaast gelegen hoofdveld bleek een jaar gele- den de drainage niet te werken. "Omdat het weer in het najaar tegen zat, konden de werk- zaamheden toen niet uitge- voerd worden en moest er ge- wacht worden tot het voorjaar", aldus secretaris Wim Schewe. Inmiddels is het nieuwe draina- ge-systeem in de grond gestopt en werd vorige week nieuw gras ingezaaid. "Ik heb me laten ver- tellen, dat er snel groeiend zaad is gebruikt. Dat zou het mogelijk moeten maken om dat veld - wanneer het weer ons niet in de steek laat tenminste - half juni in gebruik te nemen." Volgens een prognose op de website www.cricketeurope4.net moet Excelsior'20 in staat zijn om be- ter te presteren dan in 2007. Ge- wezen wordt op de komst van off-spinner Mohammed Kashif (ex VOC) en Malik Hussain (De Kieviten). Ook meldde zich de jonge Australische batsman Alex Holbrook. Hermes DVS zag Robin ter Plegt en Lou Borrani met 'pensioen' gaan. In de be- ginfase zal de Harga-club het ook moeten stellen zonder Jas per Beijer, die herstelt van een hernia-operatie. CLS-Klasse Eindzege voor Van der Velden SCHIEDAM - Tessa Teske en Daphne Jaspers hebben op de laatste wedstrijddag van de rayon-turncompetitie het podium gehaald. De Axia- tumsters werden derde en tweede. Nog beter deed Au gust van der Velden het. Na- dat hij de vorige wedstrijd al met overmacht had gewon- nen, gaf hij ook in de slotse- rie zijn visitekaartje af en werd eerste. Suzanne Fran- ken, Chiara Tjin, Charlie Paulssen, Anouk van der Sluis, Shayna Izmirli en Faith den Houting turnden goede wedstrijden, maar vielen buiten de prijzen. Ook recreanten in de prijzen SCHIEDAM - Veertig meis- jes van de turnvereniging Axia hebben deelgenomen aan recreantenwedstrijden in De Lier. Vooraf was er veel geoefend, maar soms ging er toch wat fout: zo bleek de balk nogal eens te smal en ook was de sprong bij tijd en wijle een struikelblok. Toch gingen vijf tumsters met een prijs naar huis: Hesia van de Vooren en Amy Kooiman werden eerste en Marilyn Zuiderent derde. Ook de zes- de plaats van Zoe Hemmes en de zevende van Joy de Boer leverde een bronzen plak op. Damescricket start 10 mei SCHIEDAM - Het dames- cricketteam van Hermes DVS begint op zaterdag 10 mei aan de competitie. Te- genstander is Quick 1888. SCHIEDAM - In de aanloop naar de Nederlandse bokskam- pioenschappen heeft Maarten Wuister opnieuw een pcirtij met winst afgesloten. De Mesa Sport-bokser nam het in een vrije partij op tegen de ruim vijf kilo zwaardere Chico de Payana van het Rotterdamse Boxing 82. Hoewel zijn opponent als een knokker te boek staat, bleef Wuister juist behoudend en be- rekenend boksen en liet zich niet verleiden tot meeknokken. Hij bleef goed op afstand, wist zijn tegenstander regelmatig te treffen zonder zelf geraakt te worden en sprokkelde de punt- jes bij elkaar. In de tweede ron- de zette hij die tactiek voort en maakte zijn voorsprong nog wat groter. Payana kwam in de slot- ronde met fellere aanvallen sterk terug, maar het bracht de eindzege van de Schiedammer niet in gevaar, omdat hij inmid dels een fikse puntenvoor- sprong had opgebouwd. "Ik wist al vroeg in de wedstrijd, dat ik deze tegenstander in mijn macht had. Ziijn stoten kon ik makkelijk ontwijken en ik wilde zuinig aan doen met mijn ener- gie." In de gewichtsklasse tot 72 kg maakte Mustafa zijn debuut tegen Rien Mertens. De Schie dammer bezorgde Mertens in de tweede ronde door een har- de rechtse een bloedneus, maar won niet. Zijn tegenstanders plaatste de meeste treffers en pakte de winst. procent. Een vlerde keer zit er niet in. omdat ze volgend jaar met een andere partner spelen. Henny en Carta wer den tweede en ioop van der Hekien en Frans Wellens der de. Stemkamptoenen zijn Ria Kuiper en Paula Price. DOOR GERARD S. VERVER FOTO: ROEL DUKSTRA SSStot Gem. verbruik: 7,6 -15,1 l/100km, 13,1 - 6,6 km/I. CQ^mtstoot: "182 - 362.g/km. Het Nieuwe Stadsblad 1 Dinsdag 29 apfiil 2008 - Pagina 34 x\ jly. j-'Sj-TN Toepad 11 (Autostrada Brienenoord), 3063 NJ Rotterdam, tel. 010 - 452 23 22. Van Schuttevaerweg 116, 3044 BB Rotterdam, V VIvTOnCl J Driemanssteeweg 40 (Charlois), 3084 CB Rotterdam, tel. 010-212 33 00. J* tel. 010 - 446 04 46. Strickledeweg 99 (Spaanse Polder), 3125 AT Schiedam, tel. 010 - 415 52 55. d« zekerheid van kiass. www.vandijkrotterdam.nl, www.victoria-mb.nl,info@victoria-mb.nl info@vandijkrotterdam.nl Cricke p bijveld

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 34