intechno mm Paranormale bijeenkomst Vaartland Allround technisch medewerkerm/v S3HH Het Nieuwe Stadsblad (EPA) Bouwkundig adviseur(s) Projectleider(s) Erkende opleiding Pedicure proximedia Koersbal in de Woudhoek Informatie over Whiplash a.dejj service- en zorgcentrum Frankelandgroep voor 32 uren per week SCHIEDAM - Woensdag 7 mei kunnen belang- stellenden van 20.00 en 22.30 uur terecht in Wijk- centrum De Erker voor een paranormale bijeen komst. Leo Roodveldt zal voor 5 euro helderzien- de waarnemingen doen aan de hand van uw mee- gebrachte voorwerp of foto. SCHIEDAM - In Ontmoetingscentrum de Woud hoek is er op woensdag nog plaats voor nieuwe deelnemers koersbal. Van 19.00 tot 20.00 uur bent u van harte welkom. Kosten 3,- incl. koffie en thee. Voor meer informatie kunt u contact opne- men met Ontmoetingscentrum de Woudhoek, Heijermansplein 35, Schiedam, telnr. 010 - 470 95 55. REGIO - Whiplash, wat is dat en wat kan ik er (nog) mee? Onder deze titel organiseert het Whi plash Informatiecentrum Europa (W-I-E) voor de gehele regio op donderdag 8 mei in het Diacones- sen Ziekenhuis (via hoofdingang en vragen aan receptie naar de whiplash informatiemiddag) te Voorburg van 13.00 tot 15.00 uur een informatie middag over whiplash. Ervaringsdeskundigen van het W-I-E (zelf whiplashpatienten) geven ant- woord op uw vragen over whiplash whiplash vriendelijke behandelaars en over de juridische afhandeling van uw (letsel)schade. De toegang is gratis. Voor informatie belt u met- Bob Klip 0167-56 78 60 of met Johan Vergouwen 0165-51 18 69 of e-mailen met w-i-e-@home.nl of op de website www.whiplash-info.eu Welke 55-PLUSSER wil als ADVISEUR GRATIS LAPTOP voor een ieder die een nieuwe medewerker bijonsaanbrengt Voor onze technische dienst zoeken wij een: controleren van werkzaamheden door derden; inspecteren van gebouwen, terreinen en installaties; uitvoeren van reparatiewerkzaamheden in en rond de gebouwen en aan de installaties; beheren van gereedschappen, materialen en grondstoffen voor onderhoud en reparatiewerkzaamheden; meedraaien in bereikbaarheidsdiensten. enthousiasme, inzet en een (klant)vriendelijke instelling; diploma technische opleiding; aantoonbare werkervaring in een technische functie; kennis van elektrotechniek en/of loodgieterwerkzaamheden; zelfstandig kunnen werken; in bezit van rijbewijs B(E); bereidheid om op meerdere locaties werkzaamheden te verrichten. een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariering volgens CAO V&V op basis van kennis en ervaring in functiegroep 35 (min. 1.590,58 en max. 2.308,90); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Dinsdag 29 apriil 2008 - Pagina 40 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 anenmark Powered by Q JobTrack.nl PERSONEELSVOORZIENING Wij zijn op zoek naar een door heel Nederland Na een intensieve training zal je ondersteuning bieden aan de opname van gebouw- gegevens van clienten, de verwerking hiervan in een computersysteem en de bepaling van energiebesparende mogelijkheden. Ben je in de leeftijd van 18 tot 80 jaar en in bezit van eigen auto dan is dit wellicht de fulltime baan voor jou! door heel Nederland Je geeft projectmatig leiding aan een groep zelfstandige epa adviseurs en onderhoudt contact met de opdrachtgever. Je beoordeelt of de bouwkundige en installatietechni- sche gegevens geschikt zijn om tot een goed energiecertificaat te komen en waarborgt de kwaliteit hiervan. Functie-eisen: - HBO bouw- of installatietechniek - Leidinggevende capaciteiten - Analytisch en representatief - In bezit van rijbewijs B Voor meer informatie en sollicitatie: Intechno Ingenieursburo b.v. E. (Erik) Olsman erikolsmanintechno.nl Postbus 445 - 3900 AK Veenendaal tel.: 0318 - 69 45 79 mob.: 06 -10 20 82 65 www.intechno.nl Woensdag 17 September start de avondopleiding Pedicure te Rotterdam, 1 avond per week. Open avond: Woensdag 21 mei 2008 van 19.30 - 21.00 uur. IMKO College Westblaak 32, Rotterdam college www.wordpedicure.nl Voor info: 0182 - 69 1122 Commercieel Medewerker (m/v) Buitendienst Marketing Wij bieden jou een leuke job met een goede werksfeer een vast basissalaris goede provisieregeling extra bonus een auto met GPRS een GSM een leuk product Wij verwachten van jou... het bezit van een rijbewijs motivatie om te werken een goede uitstraling Interesse? Neem dan contact met ons op. Proximedia Nederland BV Mevrouw K.JJ. Ameling Molensteijn 5b 3454 PT De Meern Telefoon: 030 - 266 96 96 E-mail: sollicitatie@nl.proximedia.com een aantal uren per week op afspraak particulieren bezoeken en hen op vriendelijke en correcte wijze informeren overonze diensten? Leuk en zelfstandig werk met eigen tijdsindeling. Schrijf naar: Instituut Pica - Postbus 743 - 2700 AS Zoetermeer Bel dhr. Tijs op 079-342 88 68 of kijk op www.instituutpica.nl/vacature 1 Zie onze voorwaarden op internet. installatietechniek b.v. www.dejong.eu Uw werkzaamheden: Uw profiel: Wij bieden: Sollicitatie en informatie; Bent u geinteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Axelrody van Eden, coordinator facilitaire dienst 010-4759111. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u voor 15 mei 2008 sturen naar de afdeiing Personeel Organisatie van Vaartland, Dillenburgsingel 9,3136 EA Vlaardingen of per e-mail naar m.vandervlies@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl In een gezellige omgeving alle persoonlijke zorg en aandacht geven die nodig is. Oat is de doelstel- ling van Vaartland, service- en zorgcentrum in Vlaardingen. Zo'n 180 bewoners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorgzame instelling van de 150 medewerkers van het centrum. Er wordt aan 55 bewoners aanvullende verpleeghuiszorg gebo- den en aan 60 bewoners extramurale zorg. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het particuliere zorgcentrum waar aan een 40-tal bewoners verzorging en huisvesting wordt gebo- den. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1000 abonnees van het Servicepakket Zelfstandig Plus. Vaartland maakt deel uit van de Frankelandgroep die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Schiewaegh. Oe Frankeland groep heeft eveneens een samenwerkingsrelatie met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze clienten en medewerkers. Hiertoe be- schikken wij over een internetcafe, een restaurant een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te dan- ken aan de geweldige inzet en het grote enthou siasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Acquisitie near aanleiding van doze advertentie wordt niet op prijs fleeteld-

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 40