<a» Vaartland Activiteitenbegeleiderm/v ASSISTENT-ACCOUNTANT HORECAMEDEWERKERS K«ma!raT.n Het Nieuwe Stadsblad Janszen VCCTI tlolst - Accountancy "bij ons bepaal jij je carriere zelf!!" www.vermaatgroep.nl service- en zorgcentrum Frankeiandgroep Ter versterking van ons AB team zoeken wij een enthousiaste voor 36 uren per week organiseren van individuele en grootschalige activiteiten; ontwikkelen en in stand houden van het activiteitenaanbod naar de behoefte van de bewoners; observeren en rapporteren van gedrag van bewoners; een bijdrage leveren aan het leefklimaat op de afdeling; actief samenwerken met vrijwilligers. een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voorop staan; een diploma MDGO-AB/SPW; zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair dienstverband; goede sociale en communicatieve vaardigheden, gevoel voor humor; bereidheid om's avonds en in weekend te werken; bij voorkeur ervaring in de ouderenzorg. een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariering volgens de CAO V&V op basis van kennis en ervaring in functiegroep 35 (min. 1.590,58 en max. 2.308,90); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaat- schap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. I Dinsdag 29 april 2008 - Pagina 41 Om onze clienten optimaal te kunnen blijven bedienen, zijn wij op zoek naar uit- breiding van ons team. Wij zijn op zoek naar een: Je taken: Je houdt je bezig met tussentijdse rapportages en het samenstellen van jaar- rekeningen voor diverse clienten. Je bent in staat algemene vragen van clienten op financieel, administratief en fiscaal terrein te beantwoorden en uit te leggen. Tevens fungeer je als vraagbaak voor beginnend assistent accountants. Je profiel: Je hebt SPD/HBO (eventueel gestart met een opleiding tot Accountant AA). Je hebt enige jaren werkervaring binnen de accountancy en voelt je thuis in een professionele organisatie waar teamspirit een grote rol speelt. Uiteraard beschik je over uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en over een servicegerichte instelling. Je bent in staat zelfstandig uitstekend te functioneren. Tenslotte ben je bereid tenminste 32 uur per week te werken Ons aanbod: Naast een goed salaris bieden wij je een interessant arbeidsvoorwaarden- pakket, waaronder bij een voltijd dienstverband naast de 25 vakantiedagen ook nog 12 ATV-dagen. Je werkt in een team waar we op een prettige en informele manier met elkaar omgaan. Vanzelfsprekend geven wij je ruimte om zowel persoonlijk als professioneel te groeien. Solliciteren Je kunt je sollicitatie richten aan Ruitenburg Janszen van Hoist Accountancy t.a.v. G.A. van Hoist Industrieweg 100, 3144 CH Maassluis aert.vanholst@ruitenbura-partners.nl Voor meer informatie over onze onderneming kun je kijken op www.ruitenbura-partners.nl ZIEKENHUIZEN BEDRIJFSCATERING MUSEA EN RECREATIEVE LOCATIES Vermaat Is met haar ruim 800 medewerkers een groeiend bedrijf dat actief is in de zorg- sector, het bedrijfsleven en de culturele/recreatieve sector ais aanbieder van horeca-, cate ring- en retailvoorzieningen. In onze organisatie staan gastvrijheid, persoonlijke aandacht en kwaliteit hoog in het vaandel. Zijn dit waarden die je aanspreken en weet jij de juiste dosis aandacht te geven aan onze gasten, dan zijn wij op zoek naar jou! Voor onze horecatocatie in het Stedelijk Museum in Schiedam zijn wij op zoek naar: Ais horeca je passie is, maar je de voorkeur geeft om niet aitijd laat thuis te zijn, dan is deze baan zeker iets voor joul Ais Horeca medewerker verzorg je de voorbereiding en uitvoering van aile horeca-activiteiten. Jij maakt de gastvrijheidsbeleving voor onze gasten compleet: persoonlijke aandacht en servicegerichtheid staan hierbij centraal! Er is sprake van verschiilende diensten, ook's avonds en in de weekenden. Jouw profiel: Enige ervaring in de horeca of bedrijfscatering is een pre, maar een leuke enthousiaste uitstraling is beiangrijker. Je bent open en communicatief vaardig. Verder vragen wij van jou flexibiliteit en een representatief voorkomen. Als je graag met mensen werkt, goed met gasten en collega's kunt omgaan, dan zijn wij op zoek naar jou! Wat we bieden: Vermaat biedt jou een leuke en afwisselende parttime functie met flexibele werktijden. Je werkt binnen een gezeilig team dat van aanpakken weet en waar voldoende ruimte is voor jouw enthousiasme. Je bent verzekerd van een salaris conform de Horeca CAO. Ook studenten die een leuke bijbaan zoeken nodigen we uit om te reageren! Enthousiast? Stuur snel een korte motivatie met CV naar: sollicitatie@vermaatgroep.nl Of: Vermaat Groep B.V., Afdeling P&O, Produktieweg t, 3401 MG Usselstein Uw werkzaamheden: Uw profiel; Wij bieden: Sollicitatie en informatie: Bent u geinteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Jos Amting, manager zorg, telefoon 010-4759111. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u voor 15 mei 2008 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Vaartland, Dillenburgsingel 9,3136 EA Vlaardingen of per e-mail naar: m.vandervlies@frankelandgroep.nl In een gezellige omgeving alle persoonlijke zorg en aandacht geven die nodig is. Dat is de doelstel- ling van Vaartland, service- en zorgcentrum in Vlaardingen. Zo'n 180 bewoners ervaren dagelijks de enthousiaste en zorgzame instelling van de 150 medewerkers van het centrum. Er wordt aan 55 bewoners aanvullende verpleeghuiszorg gebo- den en aan 60 bewoners extramurale zorg. Aangrenzend bevindt zich Vaartland Residence, het particuliere zorgcentrum waar aan een 40-tai bewoners verzorging en huisvesting wordt gebo- den. Vaartland Buitenzorg biedt service aan ca. 1000 abonnees van bet Servicepakket Zelfstandig Plus. Vaartland maakt deel uit van de Frankeiandgroep die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Schiewaegh. De Frankeiand groep heeft eveneens een samenwerkingsrelatie metde Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze clienten en medewerkers. Hiertoe be- schikken wij over een internetcafb, een restaurant, een Sport- en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te dan- ken aan de geweldige inzet en het grote enthou siasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van daze advertentle wordt niet op prijs gesteld

Het Nieuwe Stadsblad | 2008 | | pagina 41